OLÜMPIAMÄNGUDE OLYPICKS – OSALE TASUTA VIKTORIINIL, ET VÕITA 20 € FREEBET

OLÜMPIAMÄNGUDE OLYPICKS

95
Olümpiamängude Olypicks – tasuta osalemisega viktoriin Olybet spordiennustuses.

Kui oled spordisõber ja armastad ennustusi, siis see kampaania on just sulle! OlyBeti OlyPick viktoriin pakub sulle võimalust võita kuni 20 € tasuta panus (Freebet) lihtsalt küsimustele vastamisega. Tasuta panus kehtib vabalt valitud spordialale ning selle netovõidule pole läbimängimise nõuet.

Osalemiseks pole vaja teha deposiiti – lihtsalt logi sisse oma OlyBeti kontole ja vasta kuuele küsimusele. 🎯

TASUTA VIKTORIIN: OLÜMPIAMÄNGUDE OLYPICKS

Olümpiamängude Olypicks

• Olümpiamängude Olypicks viktoriini küsimustele saad vastata kuni:
    04. august 2024, kell 9:59:59
  • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
    Konto loomine

• Logi sisse oma OlyBeti kontole.
  • Leia OlyPick viktoriin ja kinnita oma osalemine.
    OLYBET / TASUTA MÄNGUD / OLYPICKS
  • Vasta kuuele küsimusele seoses eeloleva sündmusega (näiteks Olümpiamängud).
  • Oota tulemusi ja saa teada, kas oled võitja!

AUHINNAD

• 6 õiget vastust20 € Tasuta panus!
  • 5 õiget vastust5 € Tasuta panus!

🎁 Võida suur ja naudi mängu! 🎁

OLYPICKS KÜSIMUSED
1. Kas Rasmus Mägi jõuab 400m tõkkejooksus finaaljooksu?

• Jah
  • Ei

Prognoos: Ei
Rasmus Mägi on tugev tõkkejooksja, kuid konkurents on Olümpiamängudel äärmiselt tihe. Viimased tulemused näitavad, et kuigi ta on võimeline jõudma kõrgele, on finaali jõudmine küsitav.

2. Kas Rasmus Mägi jookseb 400m tõkkejooksu alla 48.00 sekundi?

• Jah
  • Ei

Prognoos: Jah
Mägi on varem suutnud jooksu lõpetada alla 48 sekundi, ja kui ta on heas vormis, on see tulemus tema jaoks saavutatav. Rasmus Mägi isiklik rekord 400 meetri tõkkejooksus on 47,82 sekundit. Ta püstitas selle rekordi 14. juunil 2022 Turus, Soomes toimunud Paavo Nurmi mängudel​.

3. Kas Heiki Nabi võidab maadluses vähemalt ühe matši?

• Jah
  • Ei

Heiki Nabi on kogenud maadleja ja on varem näidanud häid tulemusi. Tema oskused ja kogemused peaksid tagama vähemalt ühe võidu.

4. Kas Mart Seim saab jõutõstmises kogutulemuse vähemalt 405 kg?

• Jah
  • Ei

Mart Seim on tugev jõutõstja ja on varem suutnud saavutada selliseid tulemusi. Kui ta on tippvormis, on 405 kg täiesti realistlik tulemus.

5. Kas Peeter Olesk lõpetab laskmises Top 20-s?

• Jah
  • Ei

Peeter Olesk on stabiilne laskur, ja kui ta suudab oma parimat taset näidata, peaks Top 20-sse jõudmine olema saavutatav.

6. Kes võidab meeste 100m jooksus kuldmedali?

• Kishane Thompson
  • Noah Lyles
  • Keegi teine

Prognoos: Noah Lyles
Noah Lyles on hetkel üks maailma kiiremaid mehi ja on oma hiljutiste võitudega tõestanud, et ta on favoriit ka olümpiakullale.

Olümpiamängude Olypicks - "MÄNGIMA"

OLÜMPIAMÄNGUD 2024

2024. aasta suveolümpiamängud toimuvad Pariisis ja kestavad 26. juulist kuni 11. augustini. Mängud on toonud kokku maailma parimad sportlased, kes võistlevad 32 spordialal.

OLÜMPIAMÄNGUDE OLYPICKSPariis 2024 olümpiamängud on tähelepanu keskmes nii oma ajaloolise konteksti kui ka uute spordialade tõttu, nagu näiteks breaktants, mis teeb oma olümpiadebüüdi. Mängud jätkuvad põnevate sündmustega ja üllatavate tulemustega, hoides maailma spordisõprade tähelepanu.

Eesti sportlased on Pariisi 2024 olümpiamängudel näidanud üles suurt pühendumust ja võitlusvaimu, kuid seni pole õnnestunud medalit võita.

Siin on mõned tähelepanuväärsemad hetked ja tulemused:

• Nelli Differt saavutas naiste epeevehklemise individuaalturniiril neljanda koha. Kuigi medal jäi napilt käeulatusest välja, oli see suurepärane tulemus, mis näitas tema kõrget taset.
  • Kregor Zirk alustas oma olümpiateekonda 400 m vabaltujumises, kuid jäi eelujumistes 22. kohale ega pääsenud edasi. Hiljem osales ta ka 200 m liblikujumises, kus ta pääses finaali, kuid pidi seal leppima 7. kohaga.
  • Eneli Jefimova oli üks Eesti lootustandvamaid ujujaid, jõudes 100 m rinnuliujumise finaali, kus ta saavutas 7. koha. Samuti võistles ta 200 m rinnuliujumises, kus ta jäi eelujumistes 23. kohale.
  • Janika Lõiv lõpetas naiste maastikurattasõidu 19. kohaga, mis on arvestatav tulemus tihedas konkurentsis.
  • Ingrid Puusta on osalenud purjetamise klassis IQ Foil, kus ta on pärast mitmeid võistluspäevi 17. kohal. Purjetamisvõistlusi on mõjutanud ka muutlikud ilmastikuolud, mis on põhjustanud mitmeid võistluste edasi lükkamisi.
  • Eesti paarisaeruline neljapaat koosseisus Mikhail Kushteyn, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Johann Poolak pidi leppima 7. kohaga, jäädes finaalist välja. Meeskond võitles vahesõidus vapralt, kuid ei suutnud pääseda A-finaali.
  • Kristin Kuuba osales sulgpallis, võites ühe eelringi mängu, kuid kaotas järgmise kohtumise ja tema teekond lõppes seal.
  • Klen Kristofer Kaljulaid osales meeste judos -90 kg kategoorias ja saavutas 9. koha. See on arvestatav tulemus, kuid medaliunistus jäi täitmata.

Ees ootavad veel mitmed võistlused, kus Eesti sportlased loodavad näidata oma parimat vormi ja püüda kõrgeid kohti. Näiteks on lähiajal võistlemas Karl-Martin Rammo purjetamises ja Peeter Olesk laskmises. Samuti on oodata Rasmus Mägi osalemist 400 m tõkkejooksus ning kümnevõistluses astuvad võistlustulle Karel Tilga, Janek Õiglane ja Johannes Erm.

Eesti sportlaste esinemine Pariisis on olnud stabiilne ja paljulubav, kuid suurema edu saavutamiseks on veel jäänud mõned päevad. Loodetavasti suudavad meie sportlased üllatada ja tuua Eestile au ja kuulsust.