kasiino uudised

BETSAFE KASIINO JACKPOTIMÕÕDIK & ERINEVAD JACKPOTIMÄNGUD

BETSAFE KASIINO JACKPOTIMÕÕDIK

BETSAFE KASIINO JACKPOTIMÕÕDIK

MEGA MOOLAH JACKPOTI VÕITOnline kasiinos jackpoti võitmine võib teha igaühest koheselt miljonäri. Reeglina soovitame kasiinos mängida just neid mänge, kus on saadaval väga suured võidud.

Betsafe kasiino Jackpotimõõdik lehelt saad kiire ülevaate suurimatest jackpotidest. Suurimad jackpotid küündivad miljonitesse eurodesse. Vahel kasvab mõne kasiinomängu progresseeruv jackpot ligemale 20-ne miljoni euro suuruseks!

Kui jackpot kasvab üüratult suureks, siis tasub kasvõi €10 eest antud mängus mängida, et anda õnnele võimalus. Tõenäosus jackpot võita pole suur, aga see tõenäosus on igati olemas. Kui ei mängi üldse, siis ei võida kindlasti.

Suurimad jackpotid on reeglina saadaval Mega Moolah seeria kasiinomängudes. Samas nii mitmeski teises mängus küündivad jackpotid miljonitesse.

Ka Eesti mängijad on võitnud mitmeid suuri jackpote. Näiteks eelmisel aastal võitis Eesti neiu Paf kasiinos Hall of Gods slotikal 0.20€ panusega 3,7 miljonit eurot! Kõigi aegade suurima jackpoti võitis mängija Belgiast, kus slotimänguks oli Absolootly Mad Mega Moolah ja võit ligemale 20 miljonit eurot!


BETSAFE KASIINO JACKPOTIMÕÕDIK

 • Jackpotimõõdiku leiad Betsafe lehelt:
  PAKKUMISED / KASIINO / JACKPOTIMÕÕDIK


Lisaks leiad Betsafe kasiinost palju erinevaid kategooriaid jackpotimängudega.

 • Populaarsed jackpotid
 • Uued jackpotid
 • Mega jackpotid
 • Kohalikud jackpotid
 • Eksklusiivsed jackpotid
 • Miljoni jackpotid
 • Igapäevased jackpotid
 • King Deluxe jackpotid

IGAPÄEVASED JACKPOTID

IGAPÄEVASED JACKPOTIDIgapäevane jackpot tähendab seda, et jackpot loositakse välja garanteeritult teatud kellaajaks. See tähendab, et enne määratud kellaaega võidab õnnelik kasiinomängija antud jackpoti garanteeritult.

Igapäevase jackpoti suurus võib küündida kümnete tuhandete eurodeni. Tasub arvestada, et tihti on üks ja sama jackpot saadavad mitmes erinevas kasiinomängus. Ehk siis erinevates kasiinomängudes on ühine jackpot.

Sõltuvalt kasiinomängu reeglitest, siis tõenäosus jackpot võita võib sõltuda panuse suurusest. Mida suurem panus, seda suurem on tõenäosus võita jackpot.

BETSAFE KASIINO JACKPOTIMÕÕDIK  

Betsafe Tervitusboonus

BETSAFE KASIINO ÜLEVAADE


BETSAFE KASIINO KAMPAANIAD


ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »