Arhiiv

BLACKJACKI SÜGISBOONUSED OPTIBET LIVE KASIINOS

BLACKJACKI SÜGISBOONUSED OPTIBET

BLACKJACKI SÜGISBOONUSED

92
Blackjacki sügisboonused loovad Optibet Live Kasiinos uue mõõtme sinu mängukogemusele, pakkudes lisaks põnevusele ka rahalisi eeliseid.

Sügis on saabunud ja Optibet toob sinuni suurepärase võimaluse täiendada oma mängukontot meeldivate boonustega. Kui oled Blackjacki fänn, siis see pakkumine on sulle kui loodud.

Osalemine on lihtne: mängi esmaspäevast neljapäevani Optibet Blackjacki lauas ajavahemikul kell 18:00-22:00, et haarata endale kuni 5 boonuskaarti päevas. Iga boonuskaardi väärtus on €5, mis teeb kokku €25 eest boonuskaarte päevas. Boonuskaardid on segatud tavaliste kaartide hulka Optibet Blackjacki lauas. Iga kaardipakk ehk “shoe” sisaldab kahte boonuskaarti.

Boonuse saavad lauas mängivad (main bet) mängijad. Kui mängid “bet behind” režiimis, siis boonust ei saa.
“Bet Behind” on võimalus Blackjackis, kus mängijad, kes ei istu aktiivselt laua ääres, saavad teha panuseid neile, kes istuvad ja mängivad aktiivselt. See tähendab, et sa panustad sellele, et konkreetne mängija võidab oma käe. Kui see mängija võidab, võidad ka sina, vastavalt oma panusele.

BLACKJACKI SÜGISBOONUSEDOptibet Blackjack on online live-diileriga kasiinomäng, mis pakub suurepärast kombinatsiooni klassikalisest mängustiilist ja kaasaegsetest funktsioonidest. Kui oled Blackjacki fänn, siis see mäng võib pakkuda sulle just seda, mida otsid.

Mäng sobib erineva suurusega rahakottidega mängijatele, kuna minimaalne panus on vaid €5, samas kui maksimaalne panus ulatub koguni €5000-ni. See võimaldab nii algajatel kui ka kogenud high-rolleritel nautida mängu vastavalt oma eelistustele.

Optibet Blackjack järgib traditsioonilisi Blackjacki reegleid, kus eesmärgiks on saada käsi, mille väärtus on lähemal arvule 21 kui diileril, kuid mitte üle selle minna. Mäng pakub ka lisafunktsioone nagu kindlustus, split ja double down, mis lisavad strateegilist sügavust.

Optibet Blackjackis on olemas ka “Bet Behind” funktsioon, mis lubab mängijatel, kes ei istu aktiivselt laua ääres, teha panuseid neile, kes mängivad. See võimaldab rohkematel inimestel osaleda mängus, isegi kui kõik laua kohad on täis. Siiski on oluline märkida, et antud “Blackjacki sügisboonuste” kampaania raames “Bet Behind” mängijad boonuskaarte ei saa.


LIVE BLACKJACK BOONUSKAARDID

BLACKJACKI SÜGISBOONUSED

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  18. september kuni 05. oktoober 2023

  • Kampaaniaperioodid:
   18. september kuni 21. september
   25. september kuni 28. september
   02. oktoober kuni 05. oktoober
 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine
 • Mängi Optibet LIVE kasiinos mängu Optibet Blackjack.
 • Esmaspäevast neljapäevani ajavahemikus 18:00-22:00 on võimalus haarata endale boonuskaardid.
 • Sul on võimalus teenida omale kuni 5 boonuskaarti päevas, kus iga boonuskaardi väärtus on €5.
 • Boonusraha on vabalt kasutatav või väljamakstav kohe pärast selle laekumist sinu kontole. See on märkimisväärne eelis, mis muudab kampaania veelgi atraktiivsemaks.
button mangima boonused 11  Optibet kasiino tervitusboonus

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE


OPTIBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KANUUNA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »