Arhiiv

CLOVER CHARM 5 EUR CASHBACK + IGAPÄEVANE 2% CASHBACK 🍀

Clover Charm cashback

CLOVER CHARM CASHBACK 🍀

88
Clover Charm slotimängu cashback pakkumine Optibet kasiinos. 🍀

Mängi Optibet kasiino uut ja põnevat slotimängu Clover Charm: Hit the Bonus ja teeni omale 5 € preemiat. Seejärel on sul võimalus saada 2% igapäevast cashbacki kõikidelt tehtud panustelt.

Clover Charm on Playsoni poolt välja töötatud slotimäng, mis viib mängijad õnnelikule seiklusele, täis Iiri võlu ja õnne. See lummav mäng kutsub Sind avastama lopsakaid rohelisi välju ja peidetud aardeid. Niisiis, haara tass teed, istu maha ja sukeldu Clover Charmi maagilisse maailma.

Clover CharmMängu graafika ja rahustavad heliefektid viivad Sind Iiri maapiirkonna südamesse, pakkudes kaasahaaravat ja nauditavat mängukogemust.

Clover Charm eristub teistest slotimängudest tänu oma viiele rullikule ja heldele võiduliinide arvule, pakkudes rohkelt võimalusi võidukombinatsioonide loomiseks. Sümbolid, sealhulgas hobuserauad, kullapotid ja ulakad päkapikud, lisavad mängu muinasjutulist võlu.

Ent see pole veel kõik! Hoia silm peal haruldasel neljalehelisel ristikusümbolil 🍀, mis toimib mängu wild sümbolina, asendades teisi sümboleid, et suurendada Sinu võiduvõimalusi. Lisaks võib vikerkaare kujutisega 🌈 scatter sümbol käivitada tasuta spinnid, tuues kaasa veelgi rohkem põnevust ja potentsiaalseid auhindu.

Päkapiku Boonusvoor

Üks Clover Charmi põnevamaid elemente on Päkapiku Boonusvoor 🧝. Kui maandad kolm või enam boonus-sümbolit, viiakse Sind erilisse minimängu, kus aitad elaval päkapikul leida tema peidetud kullapotid 🍯🍯🍯. See interaktiivne funktsioon lisab mängule täiendavat naudingut ja põnevust, muutes Sinu mängukogemuse veelgi köitvamaks.

Edenedes Clover Charmi slotis, avastad põnevuse, mis kaasneb ahvatlevate jackpotide ja võitude jahtimisega. Mängu heldekäelised väljamaksed ja võimalus saada võidukordajaid hoiavad põnevust kõrgel, tagades, et iga keerutus toob endaga kaasa meeldiva üllatuse.


Clover Charm: Hit the Bonus

Clover Charm

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  18. märts kuni 24. märts 2024

  • Eraldi kampaaniaga liituda ei ole vaja.
  • Pakkumise leiad oma Optibeti konto alt:
   MINU BOONUS / Clover Charm: Hit the Bonus: Panusta 100 €


 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine
 • Tee 100 € eest panuseid Optibet kasiino slotimängus Clover Charm: Hit the Bonus ja saad preemiaks 5 € pärisraha.
 • Jätka mängimist ja saad 2% cashbacki kõikidelt tehtud panustelt.
 • Kõik võidud ja saadud cashback on pärisraha, millele puudub läbimängimise nõue.

button mangima boonused 11


Clover CharmRistikheina, eriti neljalehelise ristiku, seost õnnega pärineb mitmest kultuurist ja ajaloolisest traditsioonist, ulatudes tagasi iidsete aegade ja legendideni. Neljalehelise ristiku leidmist on pikka aega peetud hea õnne märgiks, peamiselt seetõttu, et need on haruldased. Kui tavaline ristikhein on kolmeleheline, siis neljaleheline variant esineb hinnanguliselt ühel korral iga 5000 ristiku kohta.

Siin on mõned ajaloolised ja kultuurilised seosed neljalehelise ristikheinaga:

 • Druiidid ja keldid: Juba vanad keldi druiidid uskusid, et neljalehelised ristikheinad annavad kandjale võime näha deemoneid ja kurje vaime, pakkudes seeläbi kaitset ja võimalust neid vältida. Samuti usuti, et need sümboliseerivad elu, usku, armastust ja õnne.
 • Kristlus: Mõned allikad viitavad sellele, et Püha Patrick, Iirimaa kaitsepühak, kasutas kolmelehelisi ristikheinasid, et õpetada iirlastele Püha Kolmainsuse kontseptsiooni. Ehkki seos neljalehelise ristikheinaga ei pruugi olla otsene, on Püha Patricku päeva tähistamised ja Iirimaa kultuur ajanud segi kolme- ja neljalehelised ristiku vormid, muutes ristiku üldiselt õnne ja Iirimaa sümboliks.

 

Optibet kasiino tervitusboonus

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE


OPTIBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TONYBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »