kasiino uudised Artiklid Kasiinod

EESTI KASIINO – 99% RTP – KAS SLOTIMÄNGU RTP ON KÕIGE OLULISEM?

EESTI KASIINOD

EESTI KASIINO – 99% RTP MÄNGUD

Eesti kasiino, slotimängude RTP protsent.

Igal kasiinomängul, sealhulgas lauamängudel ja slottidel, on oma RTP (return to player) protsent.

Sisuliselt on RTP mängu teoreetiline väljamakseprotsent, mis on arvutatud miljardite mänguvoorude põhjal.

EESTI KASIINOD Book of 99Mida kõrgem on teoreetiline RTP protsent, seda väiksem on kasiino eelis mängija ees. Kui RTP oleks 100%+, siis oleks juba eelis mängijal kasiino ees. Samas tasub lisada, et sellist RTP protsenti reeglina mängijatele ei pakuta.

Näiteks: iga 100 euro eest, mis on panustatud slotikal, mille teoreetiline RTP on 94%, tagastatakse mängijale 94 eurot võidu näol ja kasiinole jääb 6 eurot kasumit. Kuna RTP on aga teoreetiline ja arvutatakse suure arvu mänguvoorude põhjal, siis võivad mängijad saada sadade või isegi tuhandete keerutuste jooksul täiesti erinevaid tulemusi.

Mida rohkem mänguvoorusid mängida, seda lähemal on tegelik RTP teoreetilisele RTP-le.

Enamikel juhtudel pakuvad Eesti kasiino’d oma mängijatele pigem selliseid kasiinomänge, kus RTP on üsna kõrge (95%+). Konkurents turul on suur ja paljud mängijad peavad RTP protsenti väga oluliseks mängude valikul. Vaata tasuta spinnide pakkumisi SIIT.

Rohkem infot RTP kohta leiad SIIT.

KUI OLULINE ON MÄNGUS RTP%

Kindlasti ei ole alati RTP protsent kõige olulisem näitaja. Siinkohal sõltub paljuski kõik sellest, miks kasiinos mängitakse, mida mängitakse ja millised on eesmärgid.

MEGA JOKERLisaks RTP’le mängib olulist rolli mängu volatiilsus. Mida kõrgem volatiilsus, seda rohkem on mängus suuri võita, samas võidud ei tule nii tihti kui madala volatiilsusega mängus. Kui mängus on madal volatiilsus, siis tulevad võidud tihti, aga need on pigem väikesed võidud.

Väga oluline on teada, milline on suurim võit, mida üks või teine kasiinomäng annab. Kui mängija loodab võita miljonitesse küündiva jackpoti, siis loomulikult tuleb valida selleks sobiva jackpotiga slotimäng. Mis iganes on sobiva slotimängu RTP protsent, siis tõenäoliselt tuleb sellega leppida ja panna oma õnn antud mängus proovile.

Mõne mängu RTP ei ole just parim, samas mäng on väga kaasahaarav oma ilusa graafika, heli ja põnevate funktsioonidega. Online kasiinodes on palju selliseid mängijaid, kes soovivad proovida erinevaid mänge ja sellisel juhul RTP protsent ei ole neile määrava tähtsusega. Kui kasiinosse tuleb mõni uus ja põnev slotimäng, siis soovivad nad kindlasti sellega tutvuda ja mängus boonusvooru jõuda. Kui osaled mõnel slotiturniiril, siis tasub kindlasti vaadata üle kampaanias osalevate mängude RTP.

Eesti kasiino’d pakuvad palju selliseid kasiinomänge, kus on saadaval väga kõrge RTP protsent. Paljud kõrge RTP protsendiga mängud on saadaval live kasiino mängudes.

ONLINE SLOTID VS MAAPEALSED SLOTID

1429 UNCHARTED SEASEnamikel online slottidel, isegi kui tegemist on täpselt sama mänguga, on oluliselt kõrgem RTP. Maapealsete slottide tootlus on tavaliselt seatud vahemikku 70% kuni 90%, kusjuures väga vähesed mängud ületavad 92%-ti. Online kasiinodes peetakse tavaliselt kehvapoolseks neid slotimänge, kus RTP jääb alla 94%-95%-di. Paljude uuemate online mängude RTP on enam kui 96%-ti.

Põhjus, miks füüsilistes mängukohtades asuvad slotid pakuvad väiksemat RTP protsenti on see, et maismaa kasiinod on ruumiliselt piiratud, nii et nad peavad teenima rohkem raha oma põrandale paigutatud füüsilistest masinatest, et kuludega sammu pidada ja kasumit teenida.

Eesti kasiino’d toimivad peamiselt online keskkonnas, samas igas suuremas linnas on võimlaus leida ka maapeale kasiino.

LISAINFO

Online kasiinod saavad manipuleerida slottide RTP-dega

Eesti kasiinod MARCHING LEGIONSSee ei ole tõsi. Online-kasiinod ei ole mängimiseks pakutavate slotimängude omanikud. Nad lihtsalt rendivad slotimänge mängude arendajatelt ja mänge hoitakse reeglina arendajate serverites, mis tähendab, et kasiinodel ei ole sellist juurdepääsu, mida on vaja põhisätete, näiteks RTP muutmiseks.

Kui vaadelda üldist kasiinode taset maailmas, siis Eesti kasiino’d on reeglina väga ausad ja turvalised kohad mängimiseks.


RTP on ühe mänguseansi puhul ebaoluline.

See on nii tõsi kui ka vale. Ühe slotisessiooni jooksul võib juhtuda ükskõik mida ja mängu tegelik RTP ei kajastu otseselt tulemustes. Suurem tõenäosus siiski on saada parem tulemus kõrgema RTP-ga slotimängus. Siinkohal mängib suurt rolli mängu volatiilsus ja maksimaalne võimalik võit.


Progressiivsed jackpotid mõjutavad mänguautomaadi tegelikku RTP-d.

See kehtib enamikul juhtudel. Progressiivsete jackpotidega slotkatel võib näiteks reklaamitud RTP olla 94%, kuid osa sellest RTP-st realiseeritakse tavaliselt progressiivsete jackpotide kaudu. See tähendab, et kui te tegelikult jackpotti ei võida, siis mängite mängu RTP-ga, mis on oluliselt madalam kui reklaamitud. Nii mõnigi Eesti kasiino pakub oma mängudes miljonitesse küündivat jackpotti.

KÕRGE RTP-ga SLOTIMÄNGUD

 • BOOK OF 99
  Mängutootja: Relax Gaming
  RTP: 99%-ti.
  Volatiilsus: Kõrge
  Tabamise%: 29,83%
  Maksimaalne võidukordaja:12 075
  Väljalase: mai 2021


 • MEGA JOKER
  Mängutootja: NetEnt
  RTP: 99%-ti.
  Volatiilsus: Kõrge
  Tabamise%:  16,56%
  Maksimaalne võidukordaja: 200
  Väljalase: märts 2008


 • JACKPOT 6000
  Mängutootja: NetEnt
  RTP: 98,9%-ti.
  Volatiilsus: Kõrge
  Tabamise%: 9,63%
  Maksimaalne võidukordaja: 600
  Väljalase: mai 2006


 • JOKER SUPER REELS
  Mängutootja: ReelPlay
  RTP: 98,79%-ti.
  Volatiilsus: Kõrge
  Tabamise%: –
  Maksimaalne võidukordaja: 27 000
  Väljalase: september 2020


 • 1429 UNCHARTED SEAS
  Mängutootja: Thunderkick
  RTP: 98,5%-ti.
  Volatiilsus: Madal
  Tabamise%: 41,2%
  Maksimaalne võidukordaja: 670
  Väljalase: mai 2016


 • PIGGY LUCK
  Mängutootja: Gong Gaming Technologies
  RTP: 98,43%-ti.
  Volatiilsus: Madal
  Tabamise%: 49,19%
  Maksimaalne võidukordaja: 10 000
  Väljalase: august 2022


 • MARCHING LEGIONS
  Mängutootja: Relax Gaming
  RTP: 98,12%-ti.
  Volatiilsus: Kõrge
  Tabamise%: 25,62%
  Maksimaalne võidukordaja: 10 000
  Väljalase: juuli 2020


 • JOKER STRIKE
  Mängutootja: Quickspin
  RTP: 98,11%-ti.
  Volatiilsus: Kõrge
  Tabamise%: –
  Maksimaalne võidukordaja: 1211
  Väljalase: aprill 2018


Osade kasiinomängud RTP on ka ligemale 100%-ti. Näiteks videopokkeri All Aces Poker RTP on 99,92%-ti. Paljude blackjack mängude RTP on samuti ligemale 100%-ti. Antud mängudes on RTP muidugi ainult teoreetiline, sest praktiliselt peaks sellise RTP saamiseks tegema lauas alati ideaalseid valikuid.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

PAF KASIINO ÜLEVAADE
Translate »