Arhiiv

KASIINO X3000 “GOLD DIGGER MINES” 5 EUR BOONUSRAHA

Gold Digger Mines

GOLD DIGGER MINES BOONUS

Gold Digger Mines 5 € boonusraha pakkumine X3000 kasiinos!

Sukeldu maa-aluse aardejahi põnevusse X3000 kasiinos: mängides vähemalt 50 € eest lummavas mängus Gold Digger: Mines, ootab Sind 5 € boonusraha. See kampaania kutsub Sind avastama kulda täis kaevandusi ja pakub lisaväärtust Sinu seiklustele.


Gold Digger Mines

Gold Digger: Mines on iSoftBet’i kaevandusmängude žanris. Mängus on võimalik valida eelistatud arv TNT miine, mille valimisel suureneb kullakamakate väärtus kiiremini. Eesmärk on paljastada nii palju kullakamakaid kui julged, vältides samal ajal vooru lõpetavaid TNT miine, mis võivad sinu võidud õhku lasta. Võidud on võimalik igal ajal välja võtta. Mõlemad, RTP ja volatiilsus, varieeruvad sõltuvalt sinu eelvoorul tehtud valikutest, ja ühest voorust on võimalik võita kuni 288x sinu panusest.

Enne vooru alustamist pead valima panuse suuruse (1 € kuni 300 €) ning samuti eelistatud arvu TNT miine. 1, 2, 3, 5, 7, 10 või 15 TNT miini valimine annab vastavalt 24, 23, 20, 15, 12, 8 või 5 valikut, ja kogutud võidud kaotad, kui ei võta välja enne TNT miini tabamist.

Iga paljastatud kullakamakas tuleb panuse kordajaga, ja sa näed alati, kui palju järgmise valikuga võidad, kui paljastad veel ühe kullakamaka. „Järgmise võidu“ ekraani all olev „Leitud“ ekraan annab ülevaate seni paljastatud kullakamakatest, ja sinu koguvõit kuvatakse vasakul üleval „Võta välja“ nupul.

Sinu kasutada olevate valikute arv kuvatakse samuti ekraanil, ja selle all näed vooru maksimaalset võimalikku võitu. Maksimaalne võit sõltub valitud TNT miinide arvust. Rohkem TNT miine ei tähenda tingimata suuremat maksimaalset võitu, kuid see tähendab kiiremat tõusu kullakamakate väärtuses.

Mängu saad proovida mängurahaga SIIN.

ERIPAKKUMINE: GOLD DIGGER MINES

Gold Digger Mines

 • Kampaania leiad X3000 lehelt:
  Slotimängude pakkumised / Gold Digger Mines – Saa 5 € boonusraha


 • Aktiveeri pakkumine. Veendu, et oled pakkumise oma kontol aktiveerinud. Seda saad teha X3000 “Gold Digger Mines – Saa 5 € boonusraha” kampaanialehel
 • Mängi Gold Digger: Mines. Panusta mängus vähemalt 50 € eest, et kvalifitseeruda boonusraha saamiseks.
 • Naudi oma 5 € boonust. Pärast nõutava summa mängimist lisab X3000 Sinu kontole 5 € boonusraha.
  • Täida läbimängimise nõuded. Boonusraha tuleb läbi mängida 25 korda enne, kui see muutub väljamakstavaks pärisrahaks.
  • Läbimängimise nõudeid saab täita järgnevalt:
   100% panus läheb arvesse slotimängudes ja spordiennustustes, kusjuures spordiennustuste minimaalne koefitsient peab olema 1.5
   30% panus läheb arvesse videopokkeris
   10% panus arvestatakse live kasiinos ja lauamängudes


X3000 Kasiino tervitusboonus esileht - Võta Boonus  X3000 Kasiino tervitusboonuse pakkumine

X3000 KASIINO ÜLEVAADE


X3000 KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Ninja Kasiino Ülevaade
Translate »