Arhiiv

KASIINOTURNIIRI “DEAD OR ALIVE SALOON LIVE” RAHALOOS

dead or alive saloon kasiinoturniir paf 2022

DEAD OR ALIVE SALOON LIVE

Dead or Alive Saloon Live PAF kasiinomängu rahaloos.

Kampaania tingimused on ülimalt lihtsad. Mängi Paf kasiino LIVE kasiino mängu Dead or Alive Saloon Live ja kogu omale loosipileteid, et võita kuni €500 puhtalt kätte.

dead or alive saloon icon 1Evolution LIVE mäng viib su Dead or Alive’i Metsikusse Läände: Saloon Live kaardimängu. Tegemist on huvitava ja ainulaadse mänguga, mida on äärmiselt lihtne mängida. Dead or Alive: Saloon Live on põhimõtteliselt kaardimäng, kus on suur võidupotentsiaal, sest pool kaardipakist pakub kordajaid ja pool viib sind otse boonusvooru. Pinge on maksimaalselt üles keeratud, kui kaart kaardi kaupa välja tõmmatakse. Mis see saab olema? Tavaline kaart, boonuskaart koos kordajaga või Bounty kaart?

Tee reis Metsikusse Läände ja vaata, kas sul on seda, mida on vaja, et kurikaeltele vastu astuda.

Niisiis, kuidas täpselt mängida Dead or Alive: Saloon Live? Istu maha ja lõõgastu, sest antud Evolution live-diileri mäng on kiire ja lihtne, ning nõuab mängimiseks minimaalseid oskusi. Kõik taandub 52 mängukaardile ja 52 boonuskaardile. Mängijad peavad tegema oma panused ja ootama, et diiler hakkaks ükshaaval kaarte tõmbama. Kõik, mida pead tegema on suurendada oma võidupotentsiaali, kogudes Boonuskaarte, mis on varustatud kordajatega. Kui tavaline kaart on tõmmatud, saab mänguvoor läbi.

Mängu eesmärk on ennustada, milline tavaline kaart tõmmatakse esimesena. Sul on mitmeid võimalusi panustamiseks – panusta konkreetsele kaardile, konkreetsele värvile või teatud kaardiväärtusele. Lisaks on Sul võimalus panustada ka mitmele või kõikidele kaartidele. Iga kaardi algpotentsiaal on vaikimisi 20x.

Diiler alustab kaartide tõmbamist. Kui ta tõmbab boonuskaardi 20-, 30-, 50- või 100-kordse kordajaga, lisatakse selle väärtus Sinu esialgsele võimalikule võidusummale. Näiteks, kui saad 30-kordse kordajaga boonuskaardi, lisatakse see summa Sinu esialgsele 20-kordsele vaikimisi potentsiaalsele võidusummale. See tähendab, et lõplik võidusumma on juba 50-kordne. Teise võimalusena, kui tuleb topeltkaart, kahekordistub Sinu potentsiaalne võidusumma. Tasub siiski pidada meeles, et topeltkaardid ei mõjuta tulevaste boonuskaartide väärtusi.

Nagu juba mainitud, siis mänguvoor on lõppenud, kui diiler tõmbab tavalise kaardi. Kui oled õigesti ennustanud, milline tavaline kaart tõmmatakse, siis saad võidu. Panus korrutatakse sinu kogutud kordaja väärtusega, mis võib anda maksimaalse võidu kuni 500 000 eurot! Panustamisvahemik sobib igat liiki mängijatele, sest panuseid saab teha alates €0,1.


KASIINOTURNIIR DEAD OR ALIVE SALOON LIVE

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  28. august kuni 03. september 2023
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


 • Ava Paf LIVE kasiinos mäng Dead or Alive Saloon Live ja alusta mängimist.
  • Mängi mängu vähemalt €20 eest ja saad omale pileti rahaloosile.
   Iga kord kui oled mänginud läbi €20, saad veel ühe pileti lisaks.
   Loosipileteid saab koguda piiramatult.
 • Rahalised auhinnad loositakse välja peale kampaania lõppu esmaspäeval.

AUHINNAD

Auhinna saavad TOP10 mängijat, kus esikoht võidab omale €500 puhtalt kätte.

 • 1. €500
 • 2. €350
 • 3. €250
 • 4. €100
 • 5-10. €50
DEAD OR ALIVE SALOON LIVE  PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boost Kasiino Ülevaade
Translate »