Arhiiv

BETSAFE SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIA: KÜBARATRIKK “TASUTA PANUS”

KÜBARATRIKK "TASUTA PANUS"

KÜBARATRIKK – TASUTA PANUS

84
Kübaratrikk kampaania: tasuta panus Betsafe spordiennustuses.

Betsafe kampaania “Kübaratriki Tasuta Panus” pakub põnevat võimalust Meistrite Liiga jalgpallifännidele. Selles kampaanias on mängijatel võimalik teenida 5 € tasuta panus, kui nad panustavad mängus, kus mängija sooritab kübaratriki.

Kübaratrikk jalgpallis viitab olukorrale, kus üks mängija lööb ühes mängus kolm väravat. See on märkimisväärne saavutus ja tihti tähistatakse seda erilise tunnustusena mängija oskuste ja efektiivsuse eest väljakul. Kübaratriki löömine on suur saavutus nii mängija kui ka tema meeskonna jaoks, kuna see näitab erakordset sooritusvõimet ja võimet mängu oluliselt mõjutada.

KÜBARATRIKK TASUTA PANUSNäiteks 29. novembril 2023 sooritas kübaratriki Meistrite Liigas João Mário Benfica mängus Interi vastu. See oli 2023/24 hooaja üks silmapaistvamaid sooritusi​​. Samuti on märkimisväärne, et Mohamed Salah hoidis rekordit kiireima kübaratriki eest, mille ta saavutas 12. oktoobril 2022, mängus Rangersi vastu, löödes kolm väravat vaid kuue minuti ja 12 sekundiga​​​​.

Statistiliselt on kübaratrikid haruldased sündmused. Isegi maailma parimate ründajate jaoks, kes võivad olla harjunud väravaid lööma, ei ole kübaratrikk igapäevane saavutus. Kõik sõltub mängu dünaamikast, meeskonna strateegiast ning vastaste kaitsevõimekusest. Meistrite Liiga on kõrgetasemeline turniir, kus mängivad Euroopa parimad klubid, mistõttu on konkurents tihe ja kaitse sageli väga tugev. See muudab kübaratriki sooritamise veelgi raskemaks.


KÜBARATRIKK & TASUTA PANUS

Kübaratrikk kampaania

 • Kampaania toimub ajavahemikul 04.-14. märts 2024.
 • Kampaaniaperioodid:
  04. märts, kell 16:00 kuni 07. märts 2024, kell 00:59
  11. märts, kell 16:00 kuni 14. märts, kell 00:59
 • Logi sisse oma Betsafe kontole.
  Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine

 


 • Osalemiseks tuleb esmalt liituda kampaaniaga Betsafe kampaanialehel. Logi sisse oma Betsafe kontole, ava kampaania “KÜBARATRIKI TASUTA PANUSED” ja liitu pakkumisega.
 • Kvalifitseerumiseks on nõutav, et panustaksid kokku vähemalt €20 eest Meistrite Liiga turgudel koefitsiendiga 2.0 või kõrgem. Võib teha mitu erinevat panust, näiteks neli €5 panust, mis kõik kvalifitseeruvad auhinna saamiseks.
  • Arvesse lähevad mängueelsed panused.
 • Et saada tasuta panus, peab sul olema tehtud mängueelne panus matšis, kus kübaratrikk sooritati.
  • Tasuta panust saab kasutada vabalt valitud spordile panustamiseks koefitsiendiga 1.50 ja kõrgem. Tasuta panus on nähtav panustussedelil.
  • Tasuta panuse võidu korral saab netovõidu, mis tuleb panustada läbi 1 kord (koef.1.5+).

Tasuta panuse saamiseks peavad panused olema tehtud just neile matšidele, kus kübaratrikk toimus. Kui panustad mitmele mängule ja mitmes neist sooritatakse kübaratrikk, siis saad iga sellise mängu eest tasuta panuse.

button-alusta-siit-boonused-1

 

Betsafe spordiennustuse tervitusboonus

BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


BETSAFE SPORT KAMPAANIAD


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE
Translate »