Arhiiv

LIITUMISEL TASUTA SPINNID, SISSEMAKSET EI PEA TEGEMA

IDOL OF FORTUNE SPINNID

LIITUMISEL TASUTA SPINNID

98
Võta liitumisel tasuta spinnid! Coolbet kasiinos saad konto tegemisel preemiaks 25 tasuta keerutust slotimängus Idol of Fortune.

Ühtegi varjatud konksu antud pakkumises ei ole, lihtsalt tee konto ja mängi 100% riskivabalt pärisrahaga. Kõik saadud võidud on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust võidetud rahale ei ole.

Lisaks saad valida kahe erineva Coolbet kasiino tervitusboonuse vahel. Kas soovid 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni, või teed sissemakse €10 ja saad mängimiseks €60.

Idol of Fortune on Play’n Go slotimäng, mis jõudis online kasiinodesse mais 2022. Mängu RTP on üsna keskpärane 96,20%-ti. Volatiilsus on keskmine. Suurim võit ühe mänguvooruga on 10 000 x Sinu panus. Panuseid saab teha vahemikus €0.10 kuni €50.

LIITUMISEL TASUTA SPINNID Idol of FortuneKui saad mängulauale 3 või enam scatter sümbolit, siis käivitub mängusisene tasuta spinnide boonusmäng. Scatter sümboliks on kuldne elevant. Boonusmängu algul on Sul võimalus valida kuue erineva boonusmängu vahel. Kui valid rohkem tasuta keerutusi, siis on mystery sümboleid vähem. Üks valikutest on “mystery pick”, kus riskid, aga samas on võimalus saada parim pakkumine. Mystery sümbolid ilmuvad ainult mängusiseste tasuta keerutuste ajal. Antud sümbolid kleepuvad ja laienevad vertikaalselt.
Kui mängusiseste tasuta keerutuste ajal saad wild sümboli kuldsele rullikule, siis võidad wild auhinna, mis võib ulatuda kuni €250 000 suuruseks.

Võid proovida Idol of Fortune slotimängu koheselt mängurahaga: https://slotid.boonused.org/game/idol-of-fortune/


LIITUMISEL TASUTA SPINNID

Idol of Fortune

  • Kampaania jookseb tähtajatult. Osaleda saavad vaid uued liitujad.
  • Registreeri omale Coolbet’is konto.
    Ühtegi boonuskoodi ei ole vaja kasutada.
  • Kui oled konto kinnitanud, siis ava Coolbet kasiino slotimäng Idol of Fortune, kus tasuta spinnid juba ootavad Sind.
    • Saad omale 25 tasuta spinni.
    • Tasuta spinnide võitudele puudub läbimängimise nõue.

Kasuta võimalust ja võta omale liitumisel tasuta spinnid!

 

Konto loomisel saab tasuta spinnid slotimängus 10 Swords. Võitudel puudub läbimängimise nõue. Coolbet sissemakseta tasuta spinnid

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE


COOLBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE
Translate »