Arhiiv

PAF GAMES STUDIO UUE SLOTIMÄNGU “MAGIC GEMSTONES” TASUTA KEERUTUSED ✨

Magic Gamestones

UUS SLOTIMÄNG MAGIC GEMSTONES 💎

Magic Gemstones slotimängu tasuta keerutused! 💎✨💰

Magic Gemstones slotimäng, mis on loodud Paf Games Studio poolt, pakub mängijatele põnevat kogemust läbi 6×6 mänguvälja, kus kasutatakse kaskaadstiilis võite. Selle mängu eripära seisneb selles, et võidusümbolid eemaldatakse ja nende asemele langevad uued sümbolid, luues võimaluse uuteks võidukombinatsioonideks. Võidukombinatsioonide saamiseks peavad gems ehk vääriskivid olema ühendatud kas horisontaalselt või vertikaalselt, vähemalt 5 sümboli kobarana.

Panuse suurus on mängus väga paindlik, ulatudes 0.20 €-st kuni 100 €-ni, mis teeb mängu sobilikuks erineva eelarvega mängijatele. RTP ehk teoreetiline tagasimakse protsent on 96,31%, mis on tööstuse keskmisest pisut kõrgem.

Magic GamestonesMängu wild-sümbol, mis on värviline ringikujuline kera, asendab kõiki teisi sümboleid, aidates seeläbi luua võidukombinatsioone. Sümbolid mängus on erinevad vääriskivid, mis muudab mängu visuaalselt ahvatlevaks.

Magic GamestonesEriliseks teeb Magic Gemstones mängu tasuta keerutuste funktsioon, mis aktiveerub, kui mänguväljale ilmub vähemalt kolm tasuta keerutuste sümbolit, andes mängijale 10 tasuta keerutust. Lisatasuta keerutusi on võimalik võita, iga tasuta keerutuste sümboli eest saab mängija veel 2 lisakeerutust. Tasuta keerutuste voorus rakendub ka võidukordaja, mis algab ühest ja tõuseb iga võidu korral ühe võrra, maksimaalselt kuni x10-ni. Suurimad võidud on peidus just tasuta keerutuste voorus.

Kuigi mängu taustaheli on rahustav ja sobitub hästi mängu graafikaga, luues meeldiva mängukogemuse, on mängu miinuseks vähesed erifunktsioonid.

Kokkuvõttes on Magic Gemstones visuaalselt kaunis ja lihtsasti mõistetav slotimäng, mis pakub küll ainult ühte erifunktsiooni, kuid võib siiski pakkuda lõbu ja põnevust selle funktsiooni jahtimisel. 🎰

Kas oled kuulnud kuulsast Hope’i teemandist, mis on üks kuulsamaid vääriskive maailmas. Hope’i teemandi ajalugu on täis saladusi, needusi ja seiklusi, mis ulatuvad tagasi mitme sajandi taha. Lugu algab 17. sajandil, kui prantsuse kaupmees Jean-Baptiste Tavernier tõi sinise teemandi Indiast Euroopasse. Algselt tunti seda kui Tavernieri Sinist. Teemant müüdi Prantsusmaa kuningale Louis XIV-le, kes lasi selle ümber lõigata, et rõhutada selle erakordset ilu.

Magic GamestonesAastate jooksul teemant vahetas omanikke ning sellega hakkas kaasnema jutt needusest, mis toob õnnetust kõigile, kes seda omavad. Selle kurikuulsa maine tõttu on Hope’i teemant seotud mitmete traagiliste sündmustega, mis on tabanud selle omanikke, sealhulgas pankrotti, reetmist, mõrva ja isegi revolutsiooni.

20. sajandi alguses jõudis teemant lõpuks Ameerika Ühendriikidesse, kus see müüdi Washington D.C.-s asuvale juveelikaupmehele Harry Winstonile. 1958. aastal otsustas Winston teemanti annetada Smithsonian Instituudile, kus see on tänaseni üks peamisi atraktsioone, meelitades ligi miljoneid külastajaid aastas.


MAGIC GEMSTONES TASUTA SPINNID

Magic Gamestones

 • Kampaania leiad Paf lehelt.
  PAKKUMISED / Võida 20 tasuta keerutust
  Kui pakkumised all kampaaniat ei ole näha, siis võib see olla Paf esilehe bänneril. Lisaks võimalus ka muuta veebileht ing.keelseks ja vaadata promotions / Slots Promotions lehelt “20 free spins in our brand new Paf game!”
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


 • Kampaanias osalemiseks tuleb sellega esmalt liituda.
 • Seejärel mängi slotimängu Magic Gemstones vähemalt 30 € eest, et saada preemiaks 20 tasuta keerutust.
  • Oma mängimise progressi näed koheselt mängimise ajal slotimängus.
  • Iga tasuta keerutuse väärtus on 0.20 €. Mis teeb kokku 4 € eest tasuta keerutusi.
  • Tasuta keerutuste võidud on pärisraha, millele puudub läbimängimise nõue.

Magic Gemstones  PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino tervitusboonus
Translate »