Arhiiv

MILLINE ONLINE KASIINO TERVITUSBOONUS VALIDA JA KAS BOONUS ÜLDSE TASUB ÄRA?

KASIINO BOONUSED

MILLINE ONLINE KASIINO BOONUS?

MILLINE ONLINE KASIINO GonzoIga online kasiino tervituspakett on mõnevõrra erinev ja valiku tegemistel tasub võtta aeg maha ning tutvuda põhjalikult pakkumistega. Milline online kasiino valida? Lisaks tasub teada, kas üldse tasub võtta boonus, sest boonusraha võib tulla koos ebameeldiva üllatusega, milleks on väga karmid läbimängimise nõuded.

Mitmed kasiinod pakkuvad konto loomisel koheselt hüvesid. Kui sissemakset ei tee, siis ei ole võimalik ka oma raha kaotada. Näiteks on võimalus mitmes kasiinos saada konto registreerimise järel koheselt tasuta keerutusi, kus võidud on reaalses rahas. Vaata lähemalt siit: Konto loomisel tasuta keerutused. Loomulikult antud pakkumiste eesmärk on meelitada kliente oma kasiinosse mängima, lootes et nad mingil hetkel teevad sissemakse ja mängivad juba oma rahaga.


Milline online kasiino tervituspakett on parim?

KONTO LOOMISEL TASUTA KEERUTUSED Paf kasiino LogoAntud küsimusele on vastus üsna ühene, selleks on PAF ONLINE KASIINO!
Paf kingib uutele liitujatele koheselt 25 tasuta keerutust slotikal Kreisiraadio! See tähendab, et saad koheselt €5 eest mängida ja kõik võidud on Sinu raha, ühtegi lisatingimust ei ole.
Esmase €10 sissemaksega saab preemiaks koheselt €10 raha.

Paf kasiino kampaaniad on reeglina väga heade tingimustega, kus võitudel puudub läbimängimise nõue. Kasiinomängude valik on väga suur ja pidevalt lisatakse uusi mänge. Lisaks on saadaval erilised PAF mängud, mida mujal kasiinodes ei ole. 2020. aasta Baltimaade ja Skandinaavia mänguauhindade galal sai Paf kasiino tiitli “Parim Baltimaade Online Kasiino” ja pole kahtlust, et nad on seda tiitlit igati väärt. Kui Sulle meeldib online pokker, siis ootab Sind iPoker võrgustiku pokkerituba. Paf kasiino tasuta spinnid LiituPaf’is saab teha ka spordiennustusi, kus pakutakse igati häid koefitsiente. Miinuse poolelt niipalju, et puudub live stream ja spordiennustuse kampaaniaid on üsna vähe.

Samas kui Sa tahad mängida mõneti suuremate summadega, siis loomulikult Paf kasiino tervituspakkumine eriti ahvatlev ei ole.


GrandX logoSellisel juhul võib julgelt soovitada GRANDX ONLINE KASIINO tervituspaketti! See võib tulla nii mõnelegi üllatusena, sest GrandX kasiino tervitusboonuste läbimängimise nõue on 30-40 korda, mis on ju üsna karm.

KASIINO BOONUSED Eye of Ra

Miks siis GrandX kasiino boonus on parem teiste kasiinode boonustest, kus läbimängimise nõuded on madalamad? Vastus on lihtne: GrandX kasiino ei pane Sinu tehtud sissemakset pantvangi! See on väga suur ja oluline vahe, kas Sinu raha on kasiino kontol lõksus või mitte. Enamikes online kasiinodes ei saa tehtud sissemakset ja sellega saadud võite kätte enne, kui oled täitnud tervitusboonuse läbimängimise nõuded. GrandX kasiinos see nii ei ole! Algul mängid Sa oma sissemakstud rahaga ja kui Sul õnnestub võita või soovid lihtsalt mängimise lõpetada, siis saad tühistada boonuse ja teha väljamakse.

Juhul kui Sul ei vea ja kaotad sissemakstud raha, alles siis aktiveerub läbimängimise nõue boonusrahale. Boonusraha annab võimaluse nautida GrandX kasiinos mängimist pikemalt ja õnne korral muuta kaotused võitudeks.

  • #1 Näide: Teed sissemakse €300 ja saad boonuse €300. Mängides oma rahaga õnnestub Sul saada võit €1000. Nüüd on Sul kontol €1300 + €300 boonusraha. Kui soovid teha väljamakset, siis võid boonusraha tühistada ja teha €1300 väljamakse. See pole veel kõik, sest nüüd võid võtta GrandX kasiino tervituspaketis järgneva boonuse.
  • #2 Näide: Teed sissemakse €200 ja saad boonuse €200. Mängides kaotad €50 ja otsustad, et Sa ei taha rohkem seal kasiinos mängida. Tühistad boonusraha €200 ja teed väljamakse €150. Juhul kui soovid hiljem uuesti proovida, siis saad võtta tervituspaketis järgneva boonuse.
  • #3 Näide – OTSUSTAD VALIDA MITTE GRANDX KASIINO, AGA MÕNE TEISE ONLINE KASIINO: Antud kasiinos on boonuse läbimängimise nõue on x25 (sissemakse + boonus = boonusraha, seega tegelikult on boonuse läbimängimise nõue x50). Teed €100 sissemakse, saad €100 boonust ja Sinu kasiino kontol on €200 boonusraha, mis tuleb mängida läbi 25 korda. Võimalik, et on veel lisanõue, kus läbimängimise nõudeid saab täita vaid valitud slotimängudes. Selleks, et saaksid õiguse teha väljamakset oma kontolt, tuleb Sul mängida €5000 eest! Alustad mängimist ja võidad kohe €500 lisaks. Nüüd on kontol €700 raha ja tahaksid kanda mingi summa rahadest välja. Paraku Sa ei saa, sest esmalt tuleb täita kõik läbimängimise nõuded. Seejärel tõenäoliselt Sul enam niipalju õnne ei ole ja enne läbimängimise nõuete täitmist on kõik rahad kaotatud.

GrandX kasiino pakub mängimiseks vaid Amaticu mänguautomaate. Mängude valik on üsna suur ja mängud põnevad, aga kellele Amaticu mänguautomaadid ei meeldi, neil tasub vaadata mängimiseks mõnda teist online kasiinot. Kõiki GrandX kasiino mänge saab proovida tasuta, selleks ei ole vaja GrandX mangima buttonisegi kontot luua, lihtsalt ava mäng ja mängi mängurahaga.


Kingswin Logo

Sarnaselt GrandX kasiinoga, siis ka Kingswin kasiinos ei rakendata boonuse läbimängimise nõuet tehtud sissemaksele. GrandX kasiinos kehtib boonusrahale läbimängimise nõue 45 korda. Seega näiteks €100 boonusraha läbimängimiseks tuleb kasiinos panustada €4500 eest. Samas on oluline teada, et esmalt mängid enda sissemakstud rahaga ja alles vajadusel boonusrahaga.

Kui alustad mängimisega ja võidad oma rahaga, saad soovi korral boonuse tühistada ja enda raha + saadud võidud kanda kontolt välja. Kui aga Sul ei vea kasiinos ja tehtud sissemakse ning enda rahaga saavutatud võidud on juba ära kulutatud, siis saad kasutada boonusraha.

Kingswin mangima buttonKokkuvõttes kui võtad boonuse ja võidad kohe, siis saad boonuse tühistada ja teha väljamakse. Kui aga enda raha on juba ära kulutatud ja alustad boonusega mängimist, siis tuleb täita esmalt boonusrahale seatud läbimängimise nõuded.


 

Kas üldse tasub võtta kasiino tervitusboonust?

ONLINE KASIINO gonzo

Jah ja ei! Eraldi boonusraha jahtima minna kohe kindlasti ei tasu, sest reeglina on boonusraha läbimängimise nõuded selleks liiga karmid. Kasiinoboonuste karmide nõuete taga on muidugi ka oma põhjus. Online kasiinomängude RTP (return to player) tagasimakse protsent mängijale on tihti väga kõrge, üldjuhul jääb see number 92-98%-di vahele. Online kasiinod üritavad vältida selliste boonuste pakkumist, mis toob neile suurt kahjumit, seega tehaksegi läbimängimise tingimused üsna karmiks.

Kui soovid vaid proovida online kasiinos mängimist, siis soovitame vältida sellist tervitusboonust, kus sissemakstud raha ei ole enam võimalik välja kanda, sest rakenduvad läbimängimise nõuded. Sellisel juhul soovitame kasiinosid nagu Paf või GrandX. GrandX kasiino on selles osas väga hea, sest saad võtta suure boonuse, aga samas on Sul alati võimalus tühistada boonus ja kanda sissemakstud raha kontolt välja.


Lõpetuseks lisaks niipalju, et ärge kunagi püüdke online kasiinos saadud kaotusi tasa teha. Tegemist on õnnemänguga, kus ei ole valemeid, mis garanteerivad võidu. Kandke online kasiino kontole vaid selline hulk raha, mille kaotamist te saate endale lubada. Kui tajute, et teil võib olla probleeme hasartmängusõltuvusega, siis lõpetage koheselt igasuguste õnnemängude mängimine raha peale.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

POSIDO KASIINO ÜLEVAADE

Jäta Kommentaar

Translate »