Arhiiv

OLYBET POKKERI KAMPAANIA: HEAD RAHVUSVAHELIST NAISTEPÄEVA!

Naistepäeva eri - pokkeriturniirid

HEAD RAHVUSVAHELIST NAISTEPÄEVA

89
Naistepäeva eri: mängi 4.–10. märtsil Olybet pokkeritoas!

OlyBet toob naistepäeva puhul pokkerimängijatele midagi erilist. Terve nädala vältel saavad naised osaleda 1-sendise sisseostuga centrollidel ja step-satelliitidel, mis kulmineeruvad suurejoonelise €11 International Women’s Day Celebration turniiriga pühapäeval, kell 20:30.

Rahvusvaheline naistepäevSee üritus on spetsiaalselt loodud naistele. Osalemine on piiratud ainult naissoost mängijatega, ja kõik meessoost mängijad, kes üritusele registreeruvad, eemaldatakse osalejate nimekirjast. Kui selgub, et auhinnalise koha on võitnud meessoost mängija, tühistatakse tema auhind, ilma et talle makstakse mingit hüvitist.

  • Mitmekesine Programm: Iga päev toimuvad kvalifikatsiooniturniirid, mis viivad põhiürituseni.
  • Eriauhinnad: Lisaks garanteeritud auhinnafondile pakume põhiturniiri osalejatele tasuta OlyBet Events pileteid, eksklusiivseid OlyBeti kinkekotte ja erilist karikat turniiri võitjale.
  • After-Party Turniir: Kampaania lõpeb 10. märtsil kell 21:45 toimuva after-party turniiriga, kus võistlus jätkub 5.50 € OlyBet Events piletite eest.

Lisainfo: Kõikidel kampaaniaturniiridel osalemiseks on vajalik parool. Naismängijad, kes soovivad liituda, peaksid salasõna saamiseks pöörduma OlyBeti klienditoe poole.

LISAAUHINNAD:

  • Osalemisboonus: Iga €11 International Women’s Day Celebration üritusel osaleja saab €5,50 väärtuses OlyBet Events pileti.
  • Eksklusiivsed Auhinnad: Võitja viib koju ainulaadse karika, ja kõik finaallaua mängijad saavad fantastilised OlyBeti kinkekarbid.

ONLINE TURNIIRIDE AJAKAVA:

KUUPÄEV KELLAAEG TURNIIRI NIMI AUHINNAFOND
04.03-10.03 Mitmeid erinevaid Igapäevased centrollid ja 2.20 € Step-satelliidid Mitmeid erinevaid
10.03 18:00 International Women’s Day Mega Centroll 5x €11 GTD
10.03 20:30 €11 International Women’s Day Celebration 500 € GTD + lisaauhinnad
10.03 21:45 €5.50 IWD Turbo Afterparty Kogunev auhinnafond

Ära jäta kasutamata võimalust mängida Olybet pokkeritoa naistepäeva pokkerilauas!

Naistepäeva eri: Olybet kampaania

Rahvusvaheline naistepäev, potiemand mängukaartRahvusvaheline naistepäev, 8. märts, on tähtpäev, mis tähistab naiste saavutusi üle kogu maailma, alates poliitikast kuni majanduseni. See päev sai alguse 1900ndate alguses, kui naised hakkasid võitlema oma õiguste eest, sealhulgas hääleõiguse ja töötingimuste parandamise eest. Esimest korda tähistati seda päeva 1911. aastal, ja sellest ajast peale on see kasvanud ülemaailmseks sündmuseks, mis tõstab esile naiste võitlust võrdõiguslikkuse eest.Naistepäeval korraldatakse marsse, kõnesid ja erinevaid üritusi, et juhtida tähelepanu naiste olukorrale eri riikides.

ÜRO hakkas ametlikult tähistama rahvusvahelist naistepäeva 1977. aastal, andes päevale veelgi suurema tähenduse. Selle päeva puhul antakse sageli välja ka eriauhindu silmapaistvatele naistele, kes on andnud suure panuse ühiskonda. Rahvusvaheline naistepäev meenutab meile, et kuigi palju on saavutatud, on võrdõiguslikkuse nimel veel palju võidelda.


Olybet Pokker

OLYBET POKKER ÜLEVAADE


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TRICKZ KASIINO ÜLEVAADE
Translate »