Arhiiv

OLYBET BOOK OF CHAMPIONS KINDLUSTATUD PANUSED

OLYBET BOOK OF CHAMPIONS

OLYBET BOOK OF CHAMPIONS

89
Olybet Book of Champions – World Glory slotimängu kindlustatud panused.

Liitu pakkumisega, tee sissemakse ja saad omale 50 € eest kindlustatud panused uues Olybet kasiino slotimängus Olybet Book of Champions – World Glory! Kindlustatud panused tähendab seda, et kõik kaotatud panused tagastatakse boonusrahas.

Book Of Champions – World Glory on Spinomenal poolt loodud slotimäng, mis on inspireeritud spordimaailmast. Mänguväljak paistab silma tüüpilise paigutusega, koosnedes 5 rullikust, kus igal on 3 sümbolit. Võite arvutatakse 10 fikseeritud võiduliini alusel.

OLYBET BOOK OF CHAMPIONSRTP (teoreetiline tagasimakse protsent) on siin 96.14%. Tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga, mis võib tähendada suuremaid, kuid harvem esinevaid võite. Panuste suurus on 0.10 € kuni 100 € ühe keerutuse kohta, pakkudes laia valikut panustamisvõimalusi erinevate eelarvetega mängijatele. Maksimaalne võit ulatub kuni x5000 panuse suuruseni.

Erifunktsioonid:

 • Tasuta Spinnid: Tasuta spinnide funktsioon aktiveerub, kui rullikutele ilmub 3 või enam Scatter sümbolit, andes mängijatele 10 tasuta keerutust. Seejärel valitakse juhuslikult õnnelik sümbol. Kui piisav arv õnnelikke sümboleid ilmub erinevatele rullikutele, laienevad need kogu rulliku ulatuses, täites kõik positsioonid. Võidukombinatsioonide jaoks pole oluline, et sümbolid asuksid kõrvuti asetsevatel rullikutel.

Kokkuvõttes, Book Of Champions – World Glory on põnev slotimäng, millel on kõrge volatiilsus. See tähendab, et Sul on võimalus võita suuri auhindu, kuni 5000 korda rohkem kui Sinu panus.


ERIPAKKUMINE: OLYBET BOOK OF CHAMPIONS

OLYBET BOOK OF CHAMPIONS

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  27. märts kuni 02. aprill 2024
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Esmalt liitu pakkumisega Olybeti lehel. Logi sisse oma Olybeti kontole, vali oma konto alt “Minu Kampaaniad” ja aktiveeri pakkumine “Kindlustatud panused OlyBet Book of Champions – World Glory slotikale”
 • Tee oma Olybeti kontole vähemalt 50 € suurune sissemakse.
 • Saad omale preemiaks 50 € eest kindlustatud panused uues ja põnevas slotimängus OlyBet Book of Champions – World Glory!
  • Kõik kaotatud panused tagastatakse automaatselt peale 50 € eest panuste tegemist.
  • Iga kindlustatud panuse maksimaalne suurus on 1 €.
  • Tagasi saadud raha on boonusraha, mis tuleb mängida läbi 10 korda samas slotimängus.
 • Antud kampaanias saad osaleda 1 kord.

button mangima boonused 11  Olybet Kasiino Tervitusboonus

OLYBET KASIINO ÜLEVAADE


OLYBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Prontobet €1000 boonus - alusta võimsalt
Translate »