Kasiino Olybet-kasiino

OLYBET EXCLUSIVE BLACKJACK ERIPAKKUMINE: JAHT ÕNNEKAARDILE

OLYBET EXCLUSIVE BLACKJACK

OLYBET EXCLUSIVE BLACKJACK

90
Olybet Exclusive Blackjack õnnekaartide kampaania. Kampaania toimub iga päev ajavahemikul kell 19.00 kuni 01.30, pakkudes OlyBet Exclusive Blackjack laudades võimalust võita erinevaid auhindu.

OlyBet Kasiino toob Sinuni põneva kampaania “Jaht Õnnekaardile“. Iga mängija võib saada Olybet LIVE kasiino lauas OlyBet Exclusive Blackjack õnnekaarte, mis asendavad ässasid ja avavad võimaluse erinevateks boonusteks nagu tasuta spinnid, FreeBet’id ja rahalised auhinnad, mille suuruseks võib olla kuni 100 € (vt.tabel).

Ära maga maha võimalust osaleda ja võida suurelt juba täna!


OLYBET EXCLUSIVE BLACKJACK ERIPAKKUMINE

Olybet Exclusive Blackjack

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  25. aprill kuni 31. august 2024.

  • Iga päev vahemikus kell 19.00 kuni 01.30 võib iga saadud õnnekaart anda eksklusiivse boonuse.
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Mängi OlyBet Live Kasiinos: Suundu kampaaniaperioodil OlyBet Exclusive Blackjack lauda ja alusta mängimist.
  Mängu leiad Olybeti lehelt:
  LIVE KASIINO / OLYBET / OLYBET EXCLUSIVE BLACKJACK
  Minimaalne panus on 5 € ja maksimaalne 1000 €.
 • Õnnekaardid: Mängides jälgi, kuidas juhuslikult nelja erilist õnnekaarti, mis asendavad ässasid, sisestatakse kaardihoidjasse.
 • Märka õnnekaarte: Hoia silm peal nendel ainulaadsetel kaartidel, mis võivad tuua Sulle erilisi auhindu.

Boonused väljastatakse järgmisel tööpäeval pärast nende saamist. Nädalavahetuste või riigipühade puhul väljastatakse boonused järgmisel tööpäeval.

ÕNNEKAARDID JA AUHINNAD

PÄEV AUHIND
ESMASPÄEV 10 x 1 € Tasuta Spinni Sugar Rush 1000 Slotis
TEISIPÄEV 10 € FreeBet
KOLMAPÄEV 10 € Rahaline Preemia
NELJAPÄEV 10 x 1 € Tasuta Spinni Sugar Rush 1000 Slotis
REEDE 10 € FreeBet
LAUPÄEV 100 € Rahaline Preemia
PÜHAPÄEV 10 € Rahaline Preemia

🎉 Ära jäta kasutamata võimalust võita suurelt – liitu kampaaniaga Jaht Õnnekaardile ja naudi kohe OlyBet Live kasiino poolt pakutavaid rahalisi auhindu! 🎉

OLYBET EXCLUSIVE BLACKJACK nupp "MÄNGIMA"

Sugar Rush 1000

Sugar Rush 1000 on Pragmatic Play poolt loodud slotimäng, mis koosneb 7×7 ruudustikust. Mäng on kõrge volatiilsuse tasemega ning kasutab klastermaksete süsteemi. Mäng säilitab oma tuttava värvika kommiteema, kuid suurendab oluliselt võiduvõimalusi, pakkudes maksimaalset võitu, mis on kuni 25 000 korda panuse suurus. See on märkimisväärne hüpe originaalsest “Sugar Rush” mängust, mille maksimaalne võit oli 5000 korda panus.

Mängudünaamika kasutab klastri tasumise mehhanismi, mis nõuab viie või enama ühendatud sümboli saamist võitudeks. Sümbolid hõlmavad erinevaid komme ja maiustusi ning mängus ei ole wild-sümboleid. “Sugar Rush 1000” võtmeomaduseks on Multiplier Spots, kus plahvatanud sümbolid suurendavad võrgus olevaid kordajaid, potentsiaalselt kuhjudes kuni 1024 korda.

Tasuta keerutused antakse, kui ilmub kolm kuni seitse scatter-sümbolit, võimalusega vallandada täiendavaid keerutusi ja võidukordajaid, mis püsivad vooru lõpuni. Mängijad saavad osta tasuta keerutusi 100 või 500 korda oma panuse suuruse eest.

Sugar Rush 1000 mitte ainult ei tõsta panuseid oma kõrge võidupotentsiaali ja kaasahaaravate kordaja mehaanikatega, vaid ka meelitab originaali fänne oma visuaalselt elava disaini ja mängulise teemaga. See mäng esindab Pragmatic Play slotimängude olulist evolutsiooni, rõhutades nii suurenenud riski kui ka tasu.

 

Olybet Kasiino Tervitusboonus

OLYBET KASIINO ÜLEVAADE


OLYBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino Tervitusboonus
VIVATBET KASIINO Tervitusboonus
Translate »