Pokker Kuum Tervitus Olybet pokker Tervitusboonus

OLYBET POKKERI TERVITUSBOONUS: ALUSTA MÄNGIMIST ÜLIVÕIMSALT

Olybet Pokkeri Tervitusboonus

OLYBET POKKERI TERVITUSBOONUS

OlyBet pokkeri tervitusboonus on siin, et anda Sulle mängueelis! Kui olete pokkeri entusiast, siis nüüd on rohkem põhjuseid kui kunagi varem, et liituda OlyBeti pokkeritoaga, mis on osa juhtivast GG Network’ist.

Sul on võimalus alustada mängimist ülivõimsalt, koos tervitusboonuse ja erinevate pakkumistega
Sind ootab $1000 boonus, 30-päevased mesinädalad kampaania, kuni 100% cashback ja lisaks erinevad pakkumised.

Kuidas osaleda.
Mesinädalad kampaania auhinnad.
Kampaania plussid ja miinused.
Mis on PVI Rake süsteem.

Olybet Pokkeri Tervitusboonus Fish BuffetOlybet Pokkeri Fish Buffet lojaalsusprogramm põhineb erinevatel mängutasemetel, kus kõrgemad tasemed toovad kaasa suuremad rahalised auhinnad. Mängides on võimalik teenida Fish Buffet Points (FP) punkte. Eriliseks teeb selle süsteemi asjaolu, et cashback võib ulatuda kuni 100%-ni, kuid kõrgemal tasemel on cashback fikseeritud 60%-ni. See tähendab, et kuigi süsteemis on potentsiaal teenida kuni 100% cashback, on teatud kõrgematesse tasemetesse jõudnud mängijatele tagasimakse protsent kindlaks määratud ja piiratud 60%-ga. Võimalus saada 100% cashback võib sõltuda teatud eripakkumistest, boonustest või loosimistest, mis ei pruugi olla seotud mängija tasemega lojaalsusprogrammis.

Mängijad saavad tõusta tasemetel, kogudes FP-sid, mängides pärisraha eest või makstes turniirireiki. Iga makstud $1 rake eest antakse 100 FP punkti. Iga mängija alustab “Plankton” tasemelt ning kui saavutatakse järgmine tase, avaneb võimalus keerutada loosiratast, et saada lisaauhindu.

Lisaks on olemas Platinum tasemed, kus mängijale antakse iga nädal fikseeritud cashback. Selleks, et Platinum taset säilitada, tuleb aasta jooksul koguda teatud hulk FP-sid. Platinum tasemel jääb fikseeritud cashback protsent vahemikku 20%-60%.

Platinum Rank taset valides määratakse mängijale madalam Platinum Rank, kuid hiljem on võimalik minna tagasi Fish Buffet süsteemi.

Olybet Pokkeri Tervitusboonus Fish Buffet


HAARA OMALE ÜLIVÕIMAS OLYBETI TERVITUSBOONUS

OLYBETI TERVITUSBOONUS

 • Antud kampaania on saadaval uutele Olybeti pokkerimängijatele. Konto loomise hetkeks loetakse aliase valimist Olybeti pokkeritoas.
  • Pärast esmakordset sisselogimist OlyBeti online pokkerituppa on Sul 90 päeva aega tervitusboonuse aktiveerimiseks ja vabastamiseks.
   Mesinädalate kampaaniaga saab liituda 7 päeva jooksul pärast esimest sisselogimist.
  • Online pokkeri mängimiseks peab olema vähemalt 21-aastane.
 • Kui Sul ei ole veel Olybet’is kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Lae Olybeti veebilehelt alla vajalik pokkeritarkvara.
 • Logi sisse OlyBeti pokkerituppa.
 • Vali endale pokkeri alias (nimi, mida kasutad pokkeritoas).
 • Aktiveeri oma €1000 tervitusboonus, valides Olybet’i pokkeritoas:
  “My Bonus” > “Welcome Bonus” > “Opt-in”.
 • Boonuse vabastamiseks mängi pärisraha mänge.
  • Iga €50 makstud rake kohta vabastatakse €10 boonusraha.
  • Kui Sa ei jõua kogu boonust vabastada, pole põhjust muretseda. Juba vabastatud boonus jääb Sulle ikkagi alles. Seega, iga Sinu tegevus tasub end ära ja toob kasu!
 • Ära unusta samuti alustada oma 30-päevaseid mesinädalaid, vajutades “Start Honeymoon”.
  • Mesinädalatega on võimalik liituda ainult esimese 7 päeva jooksul pärast esimest pokkerituppa sisselogimist. Mesinädala missioonid ja auhinnad leiad allpool tabelist.

MESINÄDALAD PAKKUMISE MISSIOONID & AUHINNAD

TÄIDETUD MISSIOONID AUHINNAD
3 4x Spin & Gold 0.25$ pilet
5 $2.5 raha
7 5x Spin & Gold 1$ pilet
15 T$12.50
20 $20 raha
25 T$110
30 $150 raha

Kampaania plussid ja miinused:

 • GG võrgustik on üks kiiremini kasvav ja populaarseim online-pokkeri võrgustik maailmas.
 • Suur €1000 tervitusboonus.
 • Lisavõimalused auhindade saamiseks mesinädalate ajal.
 • Kuni 100% cashback.
 • Kvaliteetne ja turvaline keskkond mängimiseks.
 • Toetav ja kättesaadav Olybeti klienditeenindus.
 • Mesinädalatega tuleb liituda 7 päeva jooksul pärast esimest sisselogimist.
 • 100% cashback on rohkem teoreetiline väärtus kui praktiliselt saavutatav. Tavalise hobimängija cashback jääb enamasti vahemikku 10-30%, sõltuvalt mängija aktiivsusest. Need, kes pokkerile rohkem pühenduvad, võivad oodata cashback’it vahemikus 35-60%.
 • PVI RAKE süsteem, mida kasutatakse GG Network pokkeritoas, põhineb mängija väärtuse indeksil (Player Value Index – PVI). See süsteem on loodud selleks, et kohelda erinevaid mängijaid erinevalt sõltuvalt nende mängustiilist ja tulemustest. Osad mängijad peavad PVI RAKE süsteemi ebavõrdseks, eriti professionaalsed pokkerimängijad.
Alusta mängimist juba täna ja avasta OlyBeti põnevad pokkerilauad, kus suurepärased boonused ja meeldejäävad hetked ootavad just Sind!
ROHKEM INFOT PVI RAKE SÜSTEEMI KOHTA

Mis on PVI RAKE süsteem? PVI RAKE süsteem põhineb mängija väärtuse indeksil (Player Value Index – PVI). See on loodud selleks, et kohelda erinevaid mängijaid erinevalt sõltuvalt nende mängustiilist ja tulemustest.

Kuidas see töötab? Kui mängija on hinnatud kõrgema PVIna, siis ta maksab rohkem rake’i kui mängija madalama PVIna. Süsteemi eesmärk on soodustada vabaajamängijaid, andes neile suurema osa rakebackist või vähendades nende poolt makstavat rake’i. Professionaalsed mängijad või need, kes mängivad sagedamini ja võidavad rohkem, maksavad rohkem rake’i.

Miks see on oluline? PVI RAKE süsteem on loodud selleks, et tasakaalustada mängu ja julgustada rohkem harrastusmängijaid liituma ja mängima. Kuigi see süsteem võib tunduda ebaõiglane mõnele professionaalsele mängijale, on selle eesmärk luua meeldivam ja konkurentsivõimelisem keskkond kõikidele mängijatele.


Professionaalsete mängijate kriitika antud süsteemile:

 1. Professionaalse mängijate karistamine: Kuna PVI RAKE süsteem kipub võtma rohkem rake’i professionaalsetelt mängijatelt ja neilt, kes võidavad sagedamini, tunnevad need mängijad, et neid karistatakse oma oskuste ja pühendumise eest mängule.
 2. Ebaõiglane rakeback: Mõned mängijad tunnevad, et nad ei saa tagasi õiglast osa makstud rake’ist, kuna PVI süsteem kaldub soosima harrastusmängijaid.
 3. Ebaselgus ja läbipaistmatus: Mõned mängijad on väljendanud muret selle üle, kuidas PVI on arvutatud, kuna see võib olla keeruline ja mitte alati läbipaistev.
button-vota-boonus-boonused-1
Olybet Pokker

OLYBET POKKER ÜLEVAADE


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET POKKER ÜLEVAADE
Translate »