kasiino uudised

PAF KASIINO UUS SLOTIKAS “RAMPEN RYTMIKÄS RIEMURIIHI” ANDIS KOHE AVAPÄEVAL MÄNGIJATELE KAKS JACKPOT’i!

Rampen Rytmikäs Riemuriihi

 

RAMPEN RYTMIKÄS REIMURIIHI

24 tunni jooksul peale Rampen Rytmikäs Riemuriihi turule toomist, maksis slotimäng välja koguni kaks jackpoti!

Paf kasiino uus slotimäng Rampen Rytmikäs Riemuriihi põhineb Soome koomiku Pirkka-Pekka Peteliuse kreisiraadiolikel tegelaskujudel. Antud mäng tõi juba oma esimesel päeval jackpotirõõmu ja seda koguni kahte majapidamisse.
Sellist asja pole ühegi Pafi online slotimänguga varem juhtunud.

RAMPEN RYTMIKÄS REIMURIIHI


JAGATUD RÕÕM!

Paistab, et tuntud Soome koomikul Pirkka-Pekka Peteliusel on võime head tuju tekitada suisa globaalselt, tuues esmalt võidurõõmu Rootsi – 316 071 suuruse jackpotiga. Jackpot kasvas üsna ruttu uuesti üle €100 000 piiri ning seekord sai võidurõõmu tunda Soome mängija – võites 100 069 suuruse jackpoti.


JAGATUD JACKPOT!

Slotimäng Rampen Rytmikäs Riemuriihi osaleb Pafi uues jagatud jackpotis. Hetkel panustavad jagatud auhinnapotti kolm mängu – teised kaks on

SchlagerSlotten (põhineb Rootsi muusikul Lasse Holmil) ja Sällskapsresan (põhineb Rootsi näitleja Lasse Åberg tegelaskujul). Rampen Rytmikäs Riemuriihi turule toomise päev on ilusaks alguseks staar-jackpotimängudele, mis põhinevad kolmel kuulsal tegelasel.


Need mõlemad võidud läksid välja online slotimängus ning kõik slotimängud iseenesest on juba juhuslikkusel põhinevad mängud. Ning fakt, et mõnikord jackpotivõidud langevad samale kuupäevale on tegelikult puhas juhus. Näiteks 19. juunil, 2017 läks Paf online slotimängus Cash & Carry Shopping Spree suur jackpot välja samuti kahel korral (€151 480.33 ja €102 150.72).


RAMPEN RYTMIKÄS REIMURIIHI

 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »