kasiino uudised

PROGRESSIIVSE JACKPOTIGA KASIINOMÄNGUD, LEIA PARIMAD JACKPOTIMÄNGUD!

JACKPOTIMÄNGUD

JACKPOTIMÄNGUD

JACKPOTIMÄNG Jackpot GiantAntud lehel vaatame lähemalt just neid kasiinomänge, kus on saadaval progressiivne jackpot.

Jackpotimängud pakuvad online kasiinodes väga suuri võite, kus suurimad võidud küündivad miljonitesse eurodesse. Väga suure jackpoti võitmise tõenäosus on küll väike, aga mitte olematu, seega aeg-ajalt tasub anda õnnele võimalus. Mõni kurdab, et ta ei võida lotoga kunagi, samas pole inimene ostnud elus ühtegi lotopiletit. Sama kehtib jackpoti võitmise kohta, sest kui ikka üldse ei mängi, siis pole ka lootust võita.

Jackpotimäng online kasiinodes tähendab seda, et antud mängus igalt tehtud panuselt läheb väike % raha jackpoti auhinnafondi. Mõni jackpot võib kasvada üüratult suureks, kus jackpot on enam kui 20 miljonit eurot.


JACKPOTIMÄNGUD Mega Moolah

PROGRESSIIVSE JACKPOTIGA KASIINOMÄNGUD

 • Progressiivse jackpotiga tehtud mängus läheb igalt tehtud panuselt väike osa jackpoti auhinnafondi. Kui antud kasiinomängus on mängijaid palju, siis kasvab jackpot kiirelt väga suureks. Isegi kui jackpot võidetakse, siis jackpoti auhinnafondis on alati kindlaksmääratud minimaalne summa uue jackpoti jaoks.
 • Võrguülesed progressiivsed jackpotid:
  Sellised jackpotid  reeglina kasvavad meeletu kiirusega ja võivad küündida miljonitesse. Kuigi jackpot on saadaval kindlas kasiinomängus, siis on võimalik seda mängu mängida erinevates online kasiinodes. Seega kokku on mängijad väga palju, kes panustavad võrguülese jackpoti auhinnafondi. Sellise jackpoti võitmine võib teha Sinust hoobilt miljonäri.
 • Lokaalsed progressiivsed jackpotid:
  Sellised jackpotid on saadaval vaid ühes kasiinos. Jackpotid on reeglina väiksemad, sest mängijaid on vähem, kes panustavad jackpoti auhinnafondi. Samas ka sellised jackpotid võivad kerkida väga suureks, mis tähendab, et just siis on parim aeg alustada jackpoti jahtimist.


MILLAL MÄNGIDA? KUIDAS MÄNGIDA? @ JACKPOTIMÄNGUD

 • Mida suurem on jackpot, seda enam lisaväärtust ta mängimisele pakub. Tõenäosus võita võib olla väike, aga see tõenäosus on igati reaalne ja keegi õnnelik antud jackpoti ka võidab! Seega mängida tasub just siis, kui jackpot on kasvanud väga-väga suureks. Kui keegi mängijatest on just võitnud antud mängus jackpoti, siis tasub pigem oodata, või mängida teisi jackpotimänge.
 • Vahel on võimalus mängida jackpotimängu ja samal ajal osaleda mõnes kasiino kampaanias. Sellised kampaaniad pakuvad suurt lisaväärtust ja pakuvad põhjust mängida jackpotimänge.
 • Tasub vaadata nõudeid ja tingimusi, mis on seatud kasiinomängu jackpotile. Võimalik, et jackpoti võitmise tõenäosus sõltub panustamise suurusest. Seega suurem võimalus on võita neil, kes teevad antud mängus suuremaid panuseid. Loomulikult tuleb arvestada tõsiasjaga, et suurte panustega mängides võib tulla kiirelt suur rahaline kaotus. Vali just omale sobiv jackpotimäng.
 • Oluline on vaadata, mis on jackpotimängu RTP (return to player %), sest kui RTP on madal, siis sellise mängu mängimine muutub kiirelt väga kulukaks. Hea RTP on 96%+. Lisaks on oluline teada, kas RTP arvutamisel on võetud arvesse jackpoti väljamaksed.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE
Translate »