Cashback Kasiino Olybet-kasiino Tasuta spinnid

RISKIVABAD SPINNID JA CASHBACK BOONUS SLOTIMÄNGUS “MONEY TRAIN 3”

RISKIVABAD SPINNID JA CASHBACK BOONUS

RISKIVABAD SPINNID JA CASHBACK BOONUS

87
Riskivabad spinnid ja cashback boonus Olybet kasiinos.

Olybeti online kasiino pakub Sulle suurepärast võimalust osaleda põnevas kampaanias ja nautida slotimängu Money Train 3! Ära maga maha seda atraktiivset pakkumist, kus võid saada 5 riskivaba spinni väärtusega €0,60 iga spinn ning lisaks veel 2% cashbacki tehtud panustelt.

Kui soovid selles kampaanias osaleda, pead tegema Money Train 3 slotimängus vähemalt €60 eest panuseid, et saada preemiaks riskivabu spinne. Ära unusta jätkata mängimist samas slotimängus, et saada 2% cashbacki kõigilt oma tehtud panustelt!


money train 3

Money Train 3 on Relax Gamingu poolt välja töötatud slotimäng, mis viib mängijad eepilisele rännakule läbi futuristliku maailma, kus rullikud ja võidud võivad saavutada enneolematuid kõrgusi. Mängul on 5 rullikut, 4 rida ja 40 võiduliini, pakkudes mängijatele põnevaid võimalusi võitudeks. 🚂

RTP (teoreetiline tagasimakse protsent) on 96.10%. Volatiilsus on kõrge, mistõttu peaksid olema valmis nii suuremateks võitudeks kui ka võimalikeks kaotusteks. Minimaalne panus on €0.10 ja maksimaalne panus €10.

Erifunktsioonid:

 • Respin funktsioon, mis võib juhuslikult aktiveeruda iga mittevõidulise spinni järel. Valitud sümbolid muutuvad kleepuvaks ja annavad lisakeerutuse. Lisaks on võimalik saada kordajaid, mis suurendavad võidusummat.
 • Money Cart boonusvoor aktiveerub, kui maandad vähemalt 3 boonus sümbolit. Iga aktiveeriv sümbol näitab väärtust ja annab 3 tasuta spinni. Boonusvoorus on erinevad erisümbolid, nagu Collector, Sniper, Collector-Payer jt, mis võivad oluliselt suurendada võite.
 • Osta funktsioon võimaldab mängijatel osta otsetee boonusvooru, makstes kindla summa oma panusest. See annab valiku nelja erineva boonusmängu vahel, alates 20x panusest kuni 500x panuse eest, sõltuvalt valitud boonusmängu tüübist.

Money Train 3Money Train 3 pakub kaasahaaravat mängukogemust oma dünaamiliste funktsioonide, kõrge volatiilsuse ja suure maksimaalse võiduvõimalusega kuni 100,000x panuse. Futuristlik teema ja keerukad erifunktsioonid teevad sellest mängust põneva seikluse igale slotisõbrale.

Pane end valmis suureks seikluseks ja vaata, kas õnn naeratab Sulle sellel rongisõidul läbi aja ja ruumi! 🌟


RISKIVABAD SPINNID JA CASHBACK

 • Antud Olybeti kampaania toimub ajavahemikul:
  kolmapäeval kell 00:00 kuni järgmine teisipäev kell 23:59
  Kampaaniaperiood kestab üks nädal.
 • Juhul kui Sul ei ole veel Olybetis kontot, siis esmalt tee omale konto.
  Konto loomine


 • Logi sisse oma Olybeti kontole ja aktiveeri soovitud pakkumine.
  Vali “Minu kampaaniad” > “Kasiino” > “Mängi ja võida riskivabu spinne slotis Money Train 3” > “LIITU KAMPAANIAGA”
 • Seejärel tee slotimängus Money Train 3 panuseid kokku vähemalt €60 eest.
  • Olybet kasiino annab Sulle preemiaks 5 x €0.60 riskivaba spinni samas slotimängus.
  • Riskivabade spinnide kasutamiseks tuleb teha algul €0,60 panused oma rahaga ja seejärel saab panustatud raha 100% tagasi.
 • Jätka Money Train 3 slotimängus mängimist ja saad tehtud panustelt 2% cashbacki kuni 50 eurot. Tagasi saadud raha (cashback) saad oma Olybeti kontole kampaania lõpule järgneval tööpäeval.
Money Track SPINNID   Olybet Kasiino Tervitusboonus

OLYBET KASIINO ÜLEVAADE


OLYBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Paf Tasuta Raha
Boost Kasiino Ülevaade
Translate »