Arhiiv

TONYBET KASIINOS ON TEISIPÄEVAL, NELJAPÄEVAL JA LAUPÄEVAL VÕIMALUS SAADA TASUTA KEERUTUSI IGA NÄDAL 300 EXSTRA SPINNI

300 EKSTRA SPINNI

IGA NÄDAL 300 EXSTRA SPINNI

54
Saa Tonybet kasiinos iga nädal kuni 300 tasuta keerutust!

Kehtib läbimängimise nõue x35.

• Kampaania kestab kuni:
    31. detsember 2020

TEISIPÄEVAL

Saa 100 tasuta keerutust slotimängus Divine Dreams!

• Tasuta keerutusi saavad mängijad, kes on teinud sissemakse ja mänginud TonyBet kasiinos vahemikus eelneva nädala esmaspäevast kuni jooksva nädala esmaspäevani.
  • Tasuta keerutustega saadud võidud tuleb mängida läbi 35 korda Quickspin mängudes.

NELJAPÄEVAL

Saa 100 tasuta keerutust slotimängus Big Bot Crew!

• Antud pakkumine kehtib mängijatele, kes on kaotanud oma deposiidi ja mänginud TonyBet’i kasiinos ajavahemikul eelneva nädala kolmapäevast kuni jooksva nädala kolmapäevani.

LAUPÄEVAL

Saa 100 tasuta keerutust slotimängus Ark of Mystery!

• Antud pakkumine kehtib mängijatele, kes on ajavahemikul eelneva nädala reedestkuni jooksva nädala reedeni teinud vähemalt €50 eest panuseid.

IGA NÄDAL 300 EXSTRA SPINNI button
Nõuded ja tingimused

Pakkumine ei kehti nii mängijatele, kes on pärit või viibivad järgnevates riikides: Austraalia, Belgia, Bulgaaria, Kolumbia, Küpros,  Taani, Prantsusmaa, Hong Kong, Iisrael, Itaalia, Macau, Filipiinid, Poola, Portugal, Rumeenia, Singapur, Hispaania, Rootsi, Tšehhi Vabariik, Türgi, Ameerika Ühendriigid (USA), Ühendkuningriigid, Ukraina. Pakkumine ei kehti ka mängijatele, kes ei täpsustanud oma elukoha riiki TonyBet’i konto registreerimisel.

Pakkumine kehtib kuni 31-12-2020

Teisipäev – 100 Lisa Spinni mängus “Divine Dreams”  deposiidi tegijatele:

• Pakkumine on saadaval nii uutele kui ka olemasolevatele TonyBet’is registreerunud kasutajatele, kes teevad pärisraha deposiidi. Kõik mängijad peavad olema vähemalt 18 aastat vanad ja vastama vanuse seaduslikele nõuetele hasartmängudes osalemiseks.
  • Reklaampakkumine kehtib mängijatele, kes on  teinud deposiidi ja mänginud TonyBet kasiinos alates eelneva nädala esmaspäevast 00:01 GMT+3 kuni jooksva nädala esmaspäeva 23:59 GMT+3
  • Lisa spinnide panustamise nõue on 35x lisa spinnidega 3 päeva jooksul võidetud summa.
  • Lisa spinnide panustamise nõue on 35x võidetud summa. Lisa spinnid kehtivad ainult Divine Dreams videoslotis teisipäeviti 00:01 GMT+3 kuni 23:59 GMT +3. Kui lisa spinne ei kasutata ära eelmainitud perioodi jooksul, siis eemaldatakse lisa spinnid mängija kontolt.
  • Kui 35x panustamise/ läbimängimise nõue on täidetud kantakse rahalised vahendid mängija pärisraha kontole.
  • Palume tähele panna, et informatsioon kontole kantud Lisa Spinnide ja selle rahalise väärtuse kohta ei ole saadaval TonyBet’i kontol. Vahendid kantakse mängija kontole alles peale 35x läbimängimise nõude täitmist.
  • Kui panustamise/ läbimängimise nõue on täidetud kantakse rahalised vahendid mängija pärisraha kontole.
  • Lisa Spinnid on saadaval 24 tunnise perioodi jooksul (al. 00:01 GMT+3 kuni 23:59 GMT+3). See boonus on kehtiv 3 päeva alates boonuse mängija kontole kandmist. Kui eelmainitud periood läbi saab, loetakse boonusraha kehtetuks.
  • Lisa Spinnide võitude läbimängimine käivitub mängides Quickspin mänge mängija pärisraha kontol olevate vahenditega.
  • Panustades kasutades vahendeid, mis võideti tasuta spinnidega ajal, mil mängija pärisraha kontojääk on null, ei arvestata nõuete kohaselt läbimängimise alla.
  • Mängija saab omada ainult üht aktiivset boonus korraga. Vastasel juhul summeeritakse eelmistest aktiivsetest boonustest üle jäänud läbimängimise summad.
  • Õiglase mängu huvides saab mängija teha panuseid summas €3 või vähem saadud boonuse ja läbimängimisel, kuni kõik läbimängimise nõuded on täidetud.
  • Kõik TonyBet’i pakkumised on mõeldud kasutamiseks meelelahutuslikel eesmärkidel. Kui leitakse tõendeid selle tingimuse rikkumisest piirab TonyBet ainuõiguslikult oma äranägemise järgi mängijate osalust teatud- või kõigis pakkumistes.
  • TonyBet jätab endale õiguse muuta, tühistada  tagasi nõuda või keelduda igast reklaampakkumisest oma äranägemise järgi ilma ette teatamata.

Neljapäev – 100 Ekstra Spinni “Big Bot Crew” videoslotis

• See pakkumine kehtib mängijatele, kes on kaotanud oma deposiidi ja mänginud TonyBet’i kasiinos eelneva nädala kolmapäevast 00:01 GMT+3 kuni jooksva nädala kolmapäeva 23:59 GMT+3.
  • Lisa spinnide panustamise nõue on 35x võidetud summa. Lisa spinnid kehtivad ainult Big Bot Crew video slotis neljapäeviti 00:01 GMT+3 kuni 23:59 GMT +3. Kui lisa spinne ei kasutata ära eelmainitud perioodi jooksul, siis eemaldatakse lisa spinnid mängija kontolt.
  • Lisa Spinnid on saadaval 24 tunnise perioodi jooksul (al. 00:01 GMT+3 kuni 23:59 GMT+3). See boonus on kehtiv 3 päeva alates boonuse mängija kontole kandmist.Kui eelmainitud periood läbi saab, loetakse boonusraha kehtetuks.
  • Ekstra Spinnide läbimängimine käivitub mängides Quickspin mänge kasutades mängija pärisraha kontol olevaid vahendeid.
  • Panustades kasutades vahendeid, mis võideti Ekstra Spinnidega ajal, mil mängija pärisraha kontojääk on null, ei arvestata nõuete kohaselt läbimängimise alla.
  • Õiglase mängu huvides saab mängija teha panuseid summas €3 või vähem saadud boonuse läbimängimisel, kuni kõik läbimängimise nõuded on täidetud.

Laupäev – 100 Lisa Spinni “Ark of Mystery” video slotis

• See pakkumine kehtib mängijatele, kes on nädala jooksul teinud panuseid mitte vähem, kui €50 (alates eelneva nädala reedest 00:01 GMT+3 kuni jooksva nädala reede 23:59 GMT+3)
  • Lisa spinnide panustamise nõue on 35x võidetud summa. Lisa spinnid kehtivad ainult Arc of Mystery video slotis laupäeviti 00:01 GMT+3 kuni 23:59 GMT +3. Kui lisa spinne ei kasutata ära eelmainitud perioodi jooksul, siis eemaldatakse lisa spinnid mängija kontolt.
  • Lisa Spinnide läbimängimine käivitub mängides Quickspin mänge mängija pärisraha kontol olevate vahenditega.