Arhiiv

OLYBET “ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI” KAMPAANIA 💖 – SPORT & KASIINO

ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI

ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI 💖

91
Üksikute Südamete Klubi pakkumised. 💖

Olybeti kasiino ja spordiennustuse kampaania on loodud selleks, et tuua põnevust ja erilisi pakkumisi sõbrapäeva perioodil. Erinevad kampaaniad pakuvad võimalust osaleda mitmesugustes mängudes ja panustamistes, pakkudes nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele võimalust võita lisavoorusid, riskivabu panuseid ja eriboonuseid.

Kokku on saadaval viis erinevat pakkumist:

 1. Kasiino: Südamevalu Slotikas – Eripakkumine slotimängudes.
 2. Sport: Kurbuse Kants – Eripakkumine spordiennustustes.
 3. Kasiino / Sport: Melanhoolia-Mix – Ühendab kasiino ja spordiennustuse pakkumise.
 4. Sport / Kasiino: Murtud Südamete Selts – Pakkumine, mis ühendab spordiennustuse ja kasiinomängud.
 5. Live Kasiino: Kaotatud Armastus – Eripakkumine live-kasiinos.

Üksikute Südamete Klubi pakub mitmeid ahvatlevaid pakkumisi nii kasiino- kui ka spordiennustuse fännidele.

Püha Valentinus, tuntud ka kui Valentin, oli 3. sajandi Rooma preester, kes on tänaseks tuntud kui armastuse, kihlatud paaride ja mesinike kaitsepühak. Tema lugu on täis vaprust ja pühendumust kristlikule usule ajal, mil Rooma impeeriumis valitsesid kristlaste vastased meeleolud. Valentinuse teod ja julgus, millega ta seisid vastu keisri Claudius II korraldustele, mis keelasid noortel meestel abielluda, põhinedes uskumusel, et vallalised mehed on paremad sõdurid, on jätnud sügava jälje ajalukku.

preester ValentinusValentinuse süda kuulus Jumalale ja armastusele. Ta ei suutnud taluda näha noorte armastajate kannatusi, kes soovisid oma liitu pühitseda Jumala ees, kuid olid sunnitud seda tegema salaja. Nii hakkaski Valentinus salaja paare laulatama, tuues kokku südamed, millele keisrilikud seadused üritasid tõkkeid seada. See tegevus ei jäänud aga varjatuks ning lõpuks Valentinus vangistati.

Hoolimata rasketest katsumustest ja lõpuks märtrisurma leidmisest, jätkas Valentinus oma usku levitamist ja armastuse sõnumi jagamist. Tema viimased päevad Rooma vanglas olid täis imesid ja pühendumist, sealhulgas räägitakse loo, kuidas ta taastas oma vangivalvuri pimeda tütre nägemise. Enne hukkamist kirjutas Valentinus tüdrukule kirja, allkirjastades selle “Sinu Valentinus” – sõnad, mis on inspireerinud armastuskirju ja sõnumeid läbi sajandite.

Valentinuse säilmeid hoitakse mitmes paigas üle maailma, sealhulgas Roomas, Dublinis ja Madridis, meelitades ligi palverändureid ja armastuse otsijaid, eriti sõbrapäeval. Tema päeva, 14. veebruarit, tähistatakse üle maailma kui armastuse ja sõpruse päeva, meenutades selle Rooma pühaku julgust ja pühendumust armastusele.

Valentinuse lugu on aegade jooksul inspireerinud lugematuid südameid ja meenutab meile, et tõeline armastus on julge, pühendunud ja võidab kõik takistused.


ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI

ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  12. veebruar kuni 15. veebruar 2024

  • Spordiennustuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane ja kasiinos mängimiseks 21-aastane.
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


OLYBET / KAMPAANIAD / ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI

Pakkumistega tuleb liituda. Kui oled loginud sisse oma Olybeti kontole, siis oma konto alt vali “Kampaaniad” ja liitu “Minu kampaaniad” lehel soovitud pakkumisega.

KASIINO

 • Südamevalu Slotikas: Osalejad saavad mängida valitud slotimängudes ja teenida lisavoorusid, mis suurendavad võiduvõimalusi. Peale 140 vooru (vabalt valitud panusega) mängimist Madame Destiny, Butterfly Lovers ja Lucky Lady’s Charm Deluxe 6 slottides antakse mängijatele 14 lisavooru, mis tähendab rohkem võimalusi võitmiseks.
  • Iga saadud riskivaba spinni väärtus on 0,40 €

SPORT

 • Kurbuse Kants: See pakkumine julgustab panustama live-spordiüritustele, andes võimaluse saada 14 € suurune riskivaba panus. Panustades kokku vähemalt 140 € eest mis tahes live-spordiüritustele (koef.1.8+), saad 14 € riskivaba panuse jalgpallile panustamiseks (12.-18. veebruar).

KASIINO / SPORT

 • Melanhoolia-Mix: Esmalt tuleb panustada kokku vähemalt 140 € valentinipäeva kategooria slotimängudes. Nõuete täitmisel saad preemiaks 14 € FreeBet’i, mida saab kasutada vabalt valitud spordiüritustel. Freebet on tasuta panus, kus netovõidule puudub läbimängimise nõue.

SPORT / KASIINO

 • Murtud Südamete Selts: Panustades 140 € spordile (koef.1.6+), premeeritakse sind 2 € väärtuses riskivabade spinnidega Romeo and Juliet – Sealed with a Kiss slotikas, luues seeläbi sünergiat kahe mänguvaldkonna vahel.

LIVE KASIINO

 • Kaotatud Armastus: Blackjacki mängijad saavad võimaluse võita iga päev 14 € boonust, kui koguvad sobivaid ärtu-paare (arvesse lähevad kaks esimest mängija kaarti: K+Q, K+K või Q+Q). See lisab live-kasiino kogemusele põnevust ja võimalust võita lisaboonuseid.
  • Arvesse lähevad OlyBet Live kasiino Blackjacki lauad.
  • Kampaania ajal võivad mängijad saada preemiaid piiramatul arvul kordadel.
  • Preemia saab oma Olybeti kontole järgmisel päeval.

ÜKSIKUTE SÜDAMETE KLUBI boonused-1  Olybet Kasiino Tervitusboonus

OLYBET KASIINO ÜLEVAADE


OLYBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TONYBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »