Betsafe-kasiino kasiino uudised

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD – PARIMAD LIVE KASIINO MÄNGUD

betsafe live diiler kasiino 2022

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUDBETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUDBetsafe kasiinos ootab Sind eriliselt põnev live-mängušõude maailma!

Tegemist on kõiksugu erinevate live-diileriga kasiinomängudega, kus on väga erinevad funktsioonid, boonusmängud ja üldse palju põnevat. Lisaks on Sul võimalus ka ise Live mängudes chat akna kaudu suhelda.

Betsafe kasiino live-mängušõud on saadaval igal ajal olenemata mängijate arvust.


BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD

  • Mängud leiad Betsafe kasiinost:
    KASIINO / LIVE KASIINO / Teised Live mängud

CRAZY TIME

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD CRAZY TIMETegemist on Evolution Gaming poolt loodud ülimalt populaarse kasiinomänguga. Antud mängus on lausa neli boonusvooru!

Mängu algul saad valida kaheksa erineva panuse vahel, kus soovi korral saad kõiki panuseid mängida korraga. Järgmiseks käivitub Crazy Time õnneratas, kus on saadaval võidukordajad ja boonusvooru pääsemise võimalus. Kokku on õnnerattal 54 sektorit, mille vahel jaotuvad ära kaheksa panust. Iga vooru jooksul saab üks panustest võidukordaja ja kui antud panus osutub võitjaks, siis on võimalus võita kordades rohkem raha.

Maksimaalne väljamakse on 20 000 x panus.
Mängu keskmine RTP on 95,41%.

Õnnelik mängija võidab Crazy Time mängus €175 000!
https://www.youtube.com/watch?v=NqXczrYaD0M

DREAM CATCHER

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD DREAM CATCHEREvolution Gaming live-diileriga kasiinomäng Dream Catcher pakub mängijatele lõbusat ajaviitmise võimalust. Loomulikult nagu kõikides kasiinomängudes, siis mängida saab pärisrahaga ja ka võidud on pärisrahas. Antud mängu suurim võimalik võit ühes voorus on €500 000!

Tee mängus oma panus ja arva ära, mis numbri peale õnneratta nooleke pidama jääb. Mängus on saadaval võidukordajad, mis võivad teha võidu ulmeliselt suureks! Näiteks kui saad kordaja x7 kaks korda, siis teeb see võidukordajaks x49.

Mängu keskmine RTP on igati korralik 96,55%.

MONOPOLY LIVE

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD MONOPOLY LIVETegemist on populaarse lauamängu Monopoly teemaline live-diileriga kasiinomäng. Mäng on loodud mängutootjate Hasbro ja Evolution Gaming poolt.

Sinu eesmärk antud mängus on arvata ära, et millises õnneratta sektsioonis nooleke peatud. Et Monopoly Live oleks veelgi põnevam, siis mängus on ka virtuaalne Mister Monopoly.

Õnnerattal on olemas ka “CHANCE” sektorid, kus on võimalus võita koheselt raha ja paremad võidukordajad. Lisaks on olemas “2 ROLLS” ja “4 ROLLS” lisafunktsioonid, mis viivad mängija boonusmängu koos Mister Monopoly’ga.

Mängu RTP on 96.23%.

MEGA BALL

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD MEGA BALLMega Ball on ainulaadne ja tempokas Evolution mängutootja poolt loodud live-diileriga kasiinomäng.

Mängus on saadaval Mega Ball kaardid, kus võiduliine saades rakendub võitudele suurem võidukordaja. Mängus on 51 palli sarnaselt tavapärase Bingo mänguga.

Mängu algul saad valida oma kaartidele väärtused ja seejärel saab selgeks, milliseid palle Sul võiduks vaja on. Bega Ball mängus saad osaleda kuni 200 kaardiga, kus igal kaardil on 5×5 positsioonid. Maksimaalne kaardi väärtus on kuni €100. Mega ball kaartide võidukordaja on juhuslik.

Pallimasinast tuleb esmalt 20 palli ja kui kõik tavapallid on loositud, siis ongi aeg Mega Ball boonusvooruks. Seejärel loositakse üks pall korraga, mis määrab täpse võidukordaja väärtuse. Kui esmapilgul võib mäng tunduda veidi keerukas, siis mõningase mängimise järel on mäng juba täiesti arusaadav ja lihtne. Samas põnevust on antud mängus kuhjaga.

Mängu RTP on 95.40%.

LIGHTNING DICE

LIGHTNING DICEPõnevust täis live-diileriga kasiinomäng Lighting Dice pakub eriti vahvat ja kiiret tegevust, kus mängutempo on tavapärasest kiirem ja mängida saad kogu aeg. Mängus tuleb kasuks ka terav silm ja hea reaktsioon panuste tegemisel. Võidab mängija, kes suudab saada kokku esimesena 20 punkti saades täringutel samu numbreid, mis on näha mängus oleva mängukaardi peal.

Algul tuleb mängus valida soovitud värv ja seejärel saad samavärvilise täringu. Mängukaardid segatakse ja jagatakse mängulaua kõrvale.

Mängus tuleb teha panuseid kolme täringu numbritest moodustuva koondsumma peale. Sul on võimalus panustada ka iga täringu näidu peale eraldi. Olenevalt Lighting Dice mängu tüübist, siis mängid kas kasiino või hoopis teiste mängijate vastu.

Mängus on saadaval ka eriline pikselöögi funktsioon, mis kasvatab võidukordaja väärtus järk-järgult. Maksimaalselt võib võidusummale laieneda võidukordaja kuni x1000!

Mängu RTP on 96.21%.

LIGHTNING BLACKJACK

LIGHTNING BLACKJACK

Juhul kui Sa oled varem mänginud blackjacki ning tead antud mängu reegleid, siis pole ka Lighting Blackjack Sinu jaoks midagi uut. Samas tasub pöörata tähelepanu kahele asjaolule:

1) Tehtud panusele lisandub 100% ulatuses nn. “lighting fee”, mis tähendab seda, et juhul kui teeksid tavaoludes ühe eurose panuse, siis tegelikult võetakse sinu arvelt maha kaks korda rohkem (2 eurot). Duubeldamise ja splittimisega täiendavat “lighting feed” ei lisandu. Splittimise korral rakendub võidukordaja ainult tugevuselt teisele käele ning seda vaid tingimusel, et mõlemad käed võidavad.

2) Põnevam osa on see, et enne kaartide jagamist selguvad juhuslikud võidukordajad. Võidukordajad on erinevad iga punktisumma kohta – vastavalt alla 17, 18, 19, 20, 21 ja Blackjack – ning rakenduvad ainult siis, kui Sul õnnestub käsi võita. Maksimaalne võidukordaja Blackjacki korral võib olla x25!

Mängus tasub saada võimalikult tugev käsi, sest sellest sõltub ka võidukordaja suurus.

MÄNGU RTP ON 99,56%
Mis on RTP? Loe lähemalt RTP kohta siit: https://boonused.org/mis-on-rtp-vaata-kuidas-suurendada-kasiinos-voitmise-toenaosust/

CASH OR CRASH

CASH OR CRASHTaba live-diileriga Cash or Crash mängus kuldseid palle ja kordista oma panus kuni 50 000 korda!

Mängu on lihtne mängida ja see on väga kaasahaarav. Alguses vali panuse suurus ja seejärel juba naudi mängimist. Mängus on rohelised ning punased pallikesed ja üks kuldne pall. Kui loositakse välja roheline pall, siis saad mängus astme võrra kõrgemale (suuremad võidud) ja mäng jätkub. Rohelise palli järel saad valida, kas jätkad mängimist 100% panusega, võtad pool võidust välja või võtad kõik välja. Kui riskid lõpuni ja jõuad tabelis kõige tippu, siis saad oma panuse tagasi 18 000-kordselt!

Kui loositakse välja punane pall, siis kaotad selle raha, mis on aktiivselt mängus. Kui eelnevalt võtsid osa raha mängust välja, siis see raha jääb Sinule.

Kui loositakse välja kuldne pall, siis see kaitseb mängijaid väljakukkumise eest. Lisaks võib see tõsta panuse väärtust ja lükata käima boonusvooru. Boonusvoorus punane pall ohtu mängijatele ei kujuta.

MÄNGU RTP ON 99,59%

GONZO’S QUEST TREASURE HUNT

GONZO'S QUEST TREASURE HUNTGonzo’s Treasure Hunt Live on Gonzo temaatikaga live kasiinomäng, mille on loonud Evolution ja NetEnt. Tegemist on hübriidiga slotimängust ja live-diileriga kasiinomängust.

Mängus tuleb Sul valida sümboleid, mille kohta soovid rohkem infot ja kordade arv. Mänguväli on esmalt kaetud ja seejärel hakatakse seda järk-järgult avama. Kaetud väljade taga on peidus boonused, võidukordajad ja uued valikud.

Mängus on olemas ka põnevust pakkuv virtuaalne tegelane, kelleks on loomuliukult Gonzo ise. Samas on olemas ka live-diiler ning mängijad saavad ka ise chat akna kaudu vestelda.

Olenemata mängijate arvust, siis just Sinu tehtud valikud määravad ära Sinu kaotuse või võidu.

Mängu RTP on 96,56%.
Maksimaalne võimalik võit mängus on miljon eurot!

BETSAFE KASIINO LIVE-MÄNGUŠÕUD  Betsafe Tasuta Spinnid

BETSAFE KASIINO ÜLEVAADE


BETSAFE KASIINO KAMPAANIAD


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »