Arhiiv

VAID TÄNA BOONUSKOODIGA “HAMMER OF VULCAN” TAUSTA SPINNID

HAMMER OF VULCAN TASUTA SPINNID

HAMMER OF VULCAN TASUTA SPINNID

98
Hammer of Vulcan tasuta spinnid! Sissemakset ei ole vaja teha. Tasuta spinnide saamiseks tuleb sisestada vastav boonuskood.

Hammer of Vulcan on Quickspini slotimäng, mis jõudis online kasiinodesse 2020 oktoobris. Mängus on 6 rullikut, 4 mängurida ja 4096 võiduliini. Mängu RTP on 96.63%-ti. Maksimaalne võit ühe keerutusega on 20 347 x Sinu panus.

Volatiilsus on kõrge, mis tähendab, et mäng jagab pigem suuremaid võite. Minimaalne panus mängus on €0.10 ja maksimaalne €100.


ERIFUNKTSIOONID:

Hammer Srike!
Kui Hammer Wild maandub, aktiveerib see Hammer Strike’i funktsiooni, kõik sümbolid samal rullikul Wildi all muutuvad Wildideks. Funktsiooni Light the Forge! sees suurendab iga Hammer Strike kordajat 1 võrra.

Light the Forge!
Hammer of Vulcan boonusmängu tasuta spinnid. Funktsioon Light the Forge algab võidukordajaga 1. Kõik maanduvad Hammer Wildid suurendavad kordajat 1 võrra. Iga vulkaaniline Scatter annab ühe täiendava tasuta keerutuse.

HAMMER OF VULCAN TAUSTA SPINNIDStrike Again!
Kui viimasel spinnil In Light the Forge boonusmängus ei ole võitu, annab funktsioon Strike Again, ehk veel ühe tasuta spinni. Iga maanduv Hammer Wild suurendab endiselt kordajat 1 võrra, kuid kui võitu ei tule, aktiveerub funktsioon Strike Again uuesti, kuni võiduni. Volcano Scatter võib endiselt maanduda ja pikendada tasuta keerutuste vooru, lisades juurde veelgi rohkem tasuta keerutusi.

Boonusfunktsiooni ostmine!
Makstes 80-kordse panuse, saad osta osalemise boonusmängus Light the Forge! Funktsioon käivitub 3-6 Volcano Scatteri korral sama sagedusega kui selle juhusliku käivitamise korral. Boonusmäng Light the Forge! toimib samamoodi nagu juhuslikus mängus käivitamisel. Boonusfunktsiooni eraldi ostmise võimalus ei ole saadaval kõikides kasiinodes. Coolbet kasiinos on see funktsioon olemas.


HAMMER OF VULCAN TASUTA SPINNID

HAMMER OF VULCAN TASUTA SPINNID

 • Kampaania toimub: 27. juuli 2022
 • Kui Sul ei ole veel Coolbet’is kontot, siis loo esmalt konto.
  Konto loomisel saad koheselt 25 tasuta keerutust põnevas slotimängus!
  Võitudel puudub läbimängimise nõue.Coolbet Tasuta Spinnid

 • Kui oled loginud sisse oma kontole, siis vali kampaaniad ja sisesta boonuskood  22calendar27 
 • Seeljärel ava slotimäng Hammer of Vulcan ja naudi tasuta keerutusi.
  • Sissemakset ei ole vaja teha.
  • Võitudel puudub läbimängimise nõue.
HAMMER OF VULCAN TASUTA SPINNID   Konto loomisel saab tasuta spinnid slotimängus Idol of Fortune. Võitudel puudub läbimängimise nõue. Idol of Fortune spinnid

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE


COOLBET KASIINO KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »