Kasiino Tasuta spinnid Tervitusboonus VivatBet Kasiino

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS 1500 EUR + TASUTA SPINNID

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS

87
VivatBet kasiino tervitusboonus + tasuta spinnid! 🎰

VivatBet kasiino tervitusboonus pakub uutele mängijatele võimalust saada kuni €1500 boonust ja 150 tasuta spinni esimese nelja sissemakse eest. See ahvatlev pakkumine avaneb uutele kasutajatele, kes loovad VivatBet lehel konto ja teevad oma esimese sissemakse. 💰

Esimene samm boonuse saamiseks on konto registreerimine ja verifitseerimine VivatBet veebisaidil. Enne mis tahes sissemakse tegemist on vaja nõustuda boonuste tingimustega oma VivatBet “Konto seaded” lehel, valides jaotisest “Boonused” vastava võimaluse. ✨

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS

Iga sissemakse annab lisaks boonusrahale ka tasuta spinnid. Näiteks esimese sissemaksega saab tasuta spinnid mängus Hammer of Vulcan.

HAMMER OF VULCAN TAUSTA SPINNID Slotimäng: Hammer of Vulcan.
Arendaja: Quickspin
Rullid: 6
Read: 4
Võiduliinid: 4,096
RTP: 95.81%
Maksimaalne võit: 20,347x
Volatiilsus: Kõrge (5/5)
Minimaalne/Maksimaalne panus: €0.10/€100
Väljalaske kuupäev: 8. oktoober 2020

HAMMER OF VULCAN TAUSTA SPINNIDHammer of Vulcan on Quickspini arendatud slotimäng. Mängus on esmakordselt kasutusele võetud boonuse ostu võimalus, muutes selle ideaalseks lisaks Quickspini mängude valikule. Mäng asetseb Rooma mütoloogilisel taustal, keskendudes Vulcan’ile – tule ja vulkaanide jumalale. Asukoht mängus on Sitsiilia Mt Etna sügavustes, kus mängijad võivad tunda end kui allilma hiiglase sandaalide juures.

Funktsioonid:

 • Hammer Strikes: Kui Hammer Wild maandub, muudab Vulcan kõik sama rulli all olevad sümbolid tavapärasteks wildideks.
 • Light the Forge!: Tasuta keerutuste voor, kus maandumisel 3-6 scatterit annavad vastavalt 10, 12, 15 või 20 tasuta spinni. Iga Vulcan Wild suurendab võidukordajat +1 võrra, ilma ülemise piiranguta.
 • Strike Again!: Kui viimasel tasuta keerutusel võitu ei saavutata, antakse lisakeerutus seni, kuni võit maandub.
 • Boonuse Ostmine: Esimest korda Quickspini ajaloos saavad mängijad osta boonust, tagades 3-6 scatteri maandumise järgmisel keerutusel 80-kordse panuse hinnaga.

Hammer of Vulcan on väljakutseid armastavatele mängijatele, pakkudes äärmiselt kõrget volatiilsust ja tohutuid võiduvõimalusi. Mängu kujundus ja omadused toovad esile Vulcani jumaliku jõu, pakkudes samas ka võimalust suurteks võitudeks neile, kes on valmis vastu astuma selle mängu karmidele nõudmistele. Slotimängu saad proovida koheselt mängurahaga siin: LINK

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS

 • Kampaania kehtib kuni 31. detsember 2024
 • Antud VivatBet kasiino tervitusboonuse kampaania on saadaval vaid uutele liitujatele. Kasiinos mängimiseks peab olema vähemalt 21-aastane.

 • Boonuse struktuur on järgmine:
  • Esimese sissemakse puhul on nõutav minimaalselt 10 €, mis annab 100% boonuse ja 30 tasuta spinni. Järgnevate sissemaksete puhul peab deposiit olema vähemalt 15 €, et kvalifitseeruda ülejäänud boonustele ja tasuta spinnidele (vt.tabel).
  • Boonuste ja tasuta spinnide läbimängimisnõue on 35x 7 päeva jooksul. VivatBet kasiino tervitusboonuse läbimängimisnõue kehtib boonusrahale, mitte otseselt tehtud sissemaksele.

SISSEMAKSE & BOONUS

Sissemakse Boonus Tasuta Spinnid
1. sissemakse 100% kuni €300 30
Hammer of Vulcan
2. sissemakse 50% kuni €350 35
Blue Fortune
3. sissemakse 25% kuni €400 40
Crystal Queen
4. sissemakse 25% kuni €450 45
Diamond Duke
VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS - Võta Boonus

VIVATBET KASIINO: SINU PÕNEV MÄNGUELAMUS

VivatBet Kasiino eristub oma mitmekesise mänguvaliku ja kvaliteetsete mängutootjate pakkumistega, tuues mängijateni nii sloti- kui ka live-kasiino elamused. Tegutsemine Eesti Maksu- ja Tolliameti väljastatud hasartmängulitsentsi all tagab turvalise ja õiglase mängukeskkonna, vastavuse kohalikele seadustele ja regulatsioonidele ning mängijate kaitse vastutustundliku mängimise põhimõtete järgi.

VivatBet Kasiino TervitusboonusMängude Valik: Alates slotimängudest kuni live-kasiino lauamängudeni pakub VivatBet laialdast valikut, sealhulgas uusi ja populaarseid mänge, “Book of” slotid, 3D slotid, klassikalised slotid ning erinevad lauamängud nagu Baccarat, Bingo, Blackjack, pokker ja rulett. Eraldi tähelepanu väärivad “Buy Bonus” mängud, “Hold and Win”, “Jackpot Game” ja “Megaways”.

Live-Kasiino: VivatBet kasiino live-sektsioon pakub ehtsat kasiinoelamust, võimaldades mängida pokkerit, ruletti, blackjacki, baccaratit, Sic-Bo’d ja Dragon Tigerit professionaalsete diileritega.

Traditsiooniline Kasiinoelamus: Erinevalt kiirkasiinodest nõuab VivatBet traditsioonilisemat registreerimisprotsessi, pöörates suuremat tähelepanu mängijate turvalisusele.

Sisse- ja Väljamaksed: VivatBet kasiino toetab mitmekülgseid makseviise, sealhulgas pangaülekandeid, pangakaarte (Visa, MasterCard), elektroonilisi rahakotte (Skrill, Neteller) ning tagab kiired ja mugavad finantstehingud.

VivatBet Kasiino on suurepärane valik neile, kes otsivad mitmekesist mänguvalikut ja kvaliteetset kasiinoelamust turvalises ning õiglases keskkonnas.

VIVATBET KASIINO TERVITUSBOONUS

VIVATBET KASIINO ÜLEVAADE


VIVATBET KASIINO KAMPAANIAD

Postitusi pole.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Paf Tasuta Raha
GRANDX KASIINO ÜLEVAADE
Translate »