IGAPÄEVASED BOONUSED JA TASUTA SPINNID – WINNERZ JÕULUKALENDER
Jagamisele lähevad tasuta keerutused, sissemakseboonused, boonusraha, spordiboonused ja live-kasiino boonused. Lisaks toimuvad iga päev põnevad boonusmängud, mis teevad jõuluaja veelgi erilisemaks!
Ära lase võimalust käest! Boonuseid on võimalik nõuda ainult vahemikus 03. detsember kuni 27. detsember 2024, seega tee iga päev eriliseks.
Winnerz Jõulukalender – uued üllatused ootavad sind iga 24 tunni tagant!
KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA
- Kampaania toimub ajavahemikul:
03. detsember kuni 27. detsember 2024.
Iga päev saad uue boonuse aktiveerida ajavahemikus 00:01 UTC kuni 23:59 UTC (Eesti aeg +2h) - Jõulukalender sisaldab erinevaid auhindu: tasuta keerutusi, sissemakse boonuseid, boonusmänge ja boonusraha.
WINNERZ / KAMPAANIAD / JÕULUKALENDER - Sissemakseta boonused on saadaval ainult neile, kes on teinud oma Winnerz kontole sissemakse viimase 72 tunni jooksul.
- Leia oma boonus Winnerz lehel jaotises Minu Konto -> Boonused.
Boonus tuleb enne sissemakse tegemist valida ja aktiveerida.- Aktiveeritud tasuta keerutused ja boonused kehtivad 24 tundi.
- Panustamisnõuded tuleb täita ühe päeva jooksul aktiveerimisest.
Tallinna Raekoja plats ja jõulupuu traditsioon on pika ja värvika ajalooga, mis ulatub tagasi 15. sajandisse. Juba 1441. aastal püstitas Mustpeade vennaskond Raekoja platsile Euroopa esimese avaliku jõulupuu. See sündmus märgib olulist hetke, kui jõulupuu muutus avalikuks pidustuste sümboliks, mis tõi kogukonna kokku ning lisas pidulikke traditsioone talvisele hooajale.
Tallinna ja Riia vahel kerkinud esile väike tüli, kumb linn esimesena jõulupuu avalikult välja pani. Mõlemad linnad väidavad, et nad olid esimesed, mis tekitab aeg-ajalt kultuurilist rivaliteeti. See väike jõukatsumine näitab, kui sügavalt juurdunud on jõulupuu traditsioon mõlemas linnas ja kui oluline on see kultuuripärandis. Riia puhul viitavad esimesed dokumenteeritud juhtumid aastale 1510, kuid korraldajateks olid samuti Mustpeade vennaskonna kohaliku osakonna liikmed.
Jõulupuu valik ja paigaldus on alati olnud oluline sündmus. Igal aastal toimub konkursi vormis põhjalik protsess, et leida Eesti eri nurkadest kõige uhkem ja sobivam kuusk, mis kaunistaks Raekoja platsi. Konkursi võitnud puud on tulnud sageli kaugematest Eesti paikadest, näiteks Raplamaalt ja isegi Tallinna lähiümbrusest. Kuusk tuuakse platsile sageli novembri lõpus, mis annab ametliku avapaugu jõuluhooajale, mida tähistatakse esimese advendiküünla süütamisega ja jõulurahu väljakuulutamisega jõululaupäeval.
Raekoja platsil ei ole jõulupuu mitte ainult kaunistuseks, vaid ka oluliseks kogukondliku koosolemise kohaks, kus toimuvad erinevad jõuluturud ja -üritused. Tänavu on Raekoja platsi kaunistanud 16-meetrine kuusk Sakust, mis lisab traditsioonilisele jõuluturule veelgi pidulikkust. See kuusk, nagu ka eelnevad, on valitud hoolika protsessi tulemusena, kus hinnatakse puude kõrgust, tihedust ja üldist välimust.
Jõulupuu tulede süütamisega algab ametlik jõuluhooaeg, mis on täis valgust, muusikat ja kogukonna koosolemist. See traditsioon on tugevdanud Tallinna kui ajaloolise ja kultuuririkka linna mainet, tuues kokku nii kohalikud elanikud kui ka turistid, kes soovivad kogeda tõelist jõuluvaimu põhjamaise talve südames.