Arhiiv

20 TASUTA MÄNGUVOORU SLOTIKAL “GATES OF OLYMPUS 1000”

20 Tasuta Mänguvooru Gates of Olympus 1000

GATES OF OLYMPUS 1000

89
20 Tasuta Mänguvooru uues ja põnevas slotimängus Gates of Olympus 1000!

Nüüd on Sul suurepärane võimalus sukelduda kreeka jumalate maailma ja saada preemiaks 20 tasuta mänguvooru. Aktiveeri pakkumine, mängi Gates of Olympus 1000 mängu vähemalt €60 eest ja saadki preemiaks 20 tasuta vooru! Ära unusta, et pakkumine kehtib vaid piiratud aeg. Tasuta keerutuste võitudel pole läbimängimise kohustusi. Pane oma õnn proovile ja avasta, mida Gates of Olympus 1000 Sulle varuks on!

Gates of Olympus 1000: Ülevaade

20 Tasuta Mänguvooru Gates of OlympusPragmatic Play tõi turule kreeka mütoloogial põhineva slotimängu Gates of Olympus 1000, mis on oma kategoorias üks juhtivaid scatter pays tüüpi mänge. Avaldatud 14. detsembril 2023, on see mäng kiirelt kogunud tuntust. Gates of Olympus 1000 on kloon mängust Starlight Princess 1000, kuid visuaalne pool on pärit originaalsest Gates of Olympus mängust. See tähendab, et Zeusi näeb hõljumas mänguvälja kõrval, ümbritsetuna sammastest ja lõõmavatest tõrvikutest. Mängu välimus on kaunis ja pakub tuttava kogemuse tunnet.

Mängu statistika on jäetud samaks, pakkudes kõrget volatiilsust ja RTP (teoreetiline tagasimakse protsent) väärtust 96.5%, mis kehtib nii tavalise panustamise kui ka Ante Bet aktiveerimise korral. Ante Bet suurendab algpanust 25% võrra, et tõsta scatter sümbolite esinemist rullikutel. Algpanused jäävad vahemikku €0.20 kuni €125. Vajutades keerutust, langeb 6×5 ruudustikule 30 sümbolit, mis loovad võidu, kui vähemalt 8 identset sümbolit on nähtaval.

Võidusümbolid eemaldatakse läbi tumble funktsiooni, võimaldades teistel sümbolitel ülalt alla kukkuda ja tühimikke täita.

Erifunktsioonid Gates of Olympus 1000 mängus:

 • 20 Tasuta Mänguvooru Gates of OlympusVõidukordajad: Kordajasümbolid ilmuvad kõigil rullikutel ja kõigis mängu faasides. Kui kordajasümbol maandub, saab see suvalise väärtuse vahemikus x2 kuni x1000. Kui tumble seeria lõppeb, liidetakse kõik nähtavad kordajasümbolite väärtused kokku ja kasutatakse kogu seeria võidu korrutamiseks.
 • Tasuta Spinnid: 4, 5 või 6 scatter sümboli tabamisel antakse välja vastavalt 3x, 5x või 100x panuse võidud pluss 15 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus, kui kordajasümbol maandub ja spinn toob võidu, lisatakse kordaja üldisele kordajale. Kogu vooru vältel, kui uus kordajasümbol maandub ja toob võidu, kasutatakse võidu korrutamiseks üldist kordaja väärtust. Kui tasuta spinnide voorus maandub vähemalt 3 scatter sümbolit, antakse lisaks 5 tasuta spinni.

 Gates of Olympus 1000 pakub tulist tegevust ja kõrgendatud pingeid kõigile, kes naudivad kõrge volatiilsusega slotimänge, koos lummava mütoloog


20 TASUTA MÄNGUVOORU

20 Tasuta Mänguvooru

 • Kampaania kehtib kuni:
  29. veebruar 2024
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


 • Liitu Paf kampaanialehel “Saa 20 tasuta keerutust!” pakkumisega.
  • Tee vajadusel sissemakse, et saaksid teha pärisrahaga panuseid.
 • Mängi slotimängu Gates of Olympus 1000 kokku vähemalt 60 € eest.
  • Oma mängimise progressi näed slotimängus.
  • Saad omale preemiaks 20 tasuta keerutust samas mängus.
   • Iga tasuta keerutus on väärtusega 0.20 €. See teeb kokku 4 € eest tasuta keerutusi, kus võitudel puudub läbimängimise nõue.

20 Tasuta Mänguvooru  PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

LYRA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »