BETSAFE JALGPALLI ERIPAKKUMINE: TASUTA PANUS SPORDILE

TASUTA PANUS SPORDILE

91
Tasuta panus spordile Betsafe online kihlveokontoris.

Hei, spordisõber! On aeg valmistuda jalgpalli suursündmusteks, kus Meistrite Liiga ja Euroopa liiga kohtumised pakuvad põnevust iga nurga pealt. Betsafe lehel ootab Sind erakordne pakkumine – haara võimalusest ja saa osa 10 € tasuta panusest, mida saad kasutada just nendel pöörastel spordiüritustel. Kujutle põnevust, kui Su lemmikmeeskonnad astuvad väljakule, ja Sina saad lisapinget lisada tasuta panusega.

Vaata ka teist Betsafe pakkumist, kus punased kaardid 🟥 jagavad tasuta panused: LINK

Panustades 20 €, saad 10 € tasuta panuse, mis on iseenesest suurepärane diil. Oluline on algul kampaaniaga liituda ja teha jalgpallile vähemalt 20 € suurune panus koefitsiendiga 2.0 või kõrgem.

Kuigi tasuta panusest saadud võidud tuleb mängida läbi üks kord, pakub see siiski väärtuslikku võimalust Sinu panustamiskogemuse rikastamiseks ja potentsiaalsete võitude suurendamiseks.

TASUTA PANUS SPORDILEJalgpallimaailm on hetkel pakkumas mitmeid põnevaid sündmusi, eriti Meistrite Liigas, kus on toimumas olulised mängud. Meistrite Liiga alagruppide mängud on andnud palju põnevaid hetki ja nüüd on fookus kaheksandikfinaalidel. Meistrite Liigas on toimunud dramaatilisi lõpplahendusi, kus näiteks PSG pääses ülinapilt edasi nn surmagrupist​​. Samuti on tekitanud kõneainet Manchester Unitedi väljalangemisest ning tõsiasi, et Arsenal ning PSV on kindlustanud oma kohad edasipääsufaasis​​. Põnevusega saab jälgida, kas suured klubid nagu Manchester City ja Barcelona kindlustavad oma edasipääsu järgmisesse vooru​​.

Lisaks Meistrite Liigale on jalgpallisõpradel põhjust jälgida ka Euroopa Liigat, kus samuti jätkuvad põnevad kohtumised. Seega, jalgpallisõpradel tasub silm peal hoida nii Meistrite Liiga kui ka Euroopa Liiga mängudel, et mitte maha magada ühtegi põnevat hetke. Võimalik, et mõned üllatused ja dramaatilised pöörded on veel ees, mis muudavad selle hooaja veelgi meeldejäävamaks.

• Kampaania toimub ajavahemikul:
    Esimese periood: 12. veebruar 2024 kell 16:00 kuni 16. veebruar 2024 kell 0:59.
    Teine periood: 19. veebruar 2024 kell 16:00 kuni 23. veebruar 2024 kell 0:59.
  • Logi sisse oma Betsafe kontole.
    Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
    Konto loomine

• Liitu kampaaniaga: Kampaania kõigi perioodide jaoks on vaja liituda vaid ühe korra. Tee see samm ära ja oledki valmis panustama.
    BETSAFE / PAKKUMISED  / Võta 10 € tasuta panus
  • Panusta: Tee vähemalt 20 € suurune panus mistahes jalgpalliturul, olgu see siis enne mängu või live, koefitsiendiga 2.0 või kõrgem. Mitu väiksema suurusega panust ei lähe arvesse, panus peab olema vähemalt 20 € suurusega.
  • Saad tasuta panuse: Kui Su panus on lahendatud, annab Betsafe Sulle 10 € tasuta panuse, mida võid kasutada mistahes spordis (koef.1.5+).
    • Tasuta panusest saadud võidud tuleb panustada läbi 1 kord (koef.1.5+).