EESTI VS ASERBAIDŽAAN TASUTA OSALEMISEGA ENNUSTUSMÄNG – EESTI VS ASERBAIDŽAAN ENNUSTUSMÄNG

EESTI VS ŠVEITS Jalgpalli Ennustusmäng

EESTI VS ASERBAIDŽAAN ENNUSTUSMÄNG

92
Eesti vs Aserbaidžaan ennustusmäng.

Coolbeti ennustusmängus saavad osaleda kõik mängijad, kusjuures osalemine on 100% tasuta. Vasta etteantud küsimustele ja võida €10 tasuta LIVE panus Eesti vs Aserbaidžaan mängu teisele poolajale.

Juhul kui Sul ei ole veel Coolbetis kontot, siis kasuta võimalust ja tee ulmelise koefitsiendiga 50.0 panus korvpallile Tartu Ülikool vs VEF Riga. Loe lähemalt SIIT.

⚽ EESTI vs ASERBAIDŽAAN ⚽
Euro Kvalifikatsioon
13.10.2023 kell 19:00
Piletilevi

EESTI VS ASERBAIDŽAAN ENNUSTUSMÄNG13. oktoobril 2023 toimub Euroopa Meistrivõistluste kvalifikatsioonimäng Eesti ja Aserbaidžaani vahel. Mäng toimub A. Le Coq Arenal Tallinnas ja on seotud 2024. aasta UEFA Euroopa Meistrivõistluste kvalifikatsiooniga, mis on osa F-grupi etapist​.

Eksperdid ennustavad, et mäng võib lõppeda viigiga, arvestades mõlema meeskonna muljetavaldavat vormi Euro 2024 kvalifikatsioonis​​. Kihlveokontorite koefitsientide põhjal on kohtumise väike favoriit Eesti meeskond.

• Kampaania kestab kuni mängu alguseni:
    13. oktoober 2023 @ 19:00
  • Logi sisse oma Coolbet’i kontole.
    Kui Sul ei ole veel Coolbet’is kontot, siis tee omale konto.
    Liitumisel saad koheselt kasiino slotimängu tasuta keerutused!
    Tasuta keerutuste saamiseks peab olema vähemalt 21-aastane. Spordiennustuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

Konto loomine

TASUTA ENNUSTUSMÄNG “EESTI VS ASERBAIDŽAAN”

• Viktoriinil osalemine on 100% tasuta.
    Osalemiseks pead olema vähemalt 18-aastane.
  • Logi sisse oma Coolbet’i kontole ja vali:
    KAMPAANIAD / SPORT / EESTI KOONDISE ENNUSTUSMÄNG
  • Vasta kuuele küsimusele Eesti vs Aserbaidžaan mängu kohta.
  • Kui saad vähemalt 5 õiget vastust, siis võidadki €10 tasuta LIVE panuse.
  • Tasuta LIVE panus kehtib samas Eesti vs Aserbaidžaan mängu teisele poolajale.
    • Tasuta panuse tuleb teha koefitsiendiga 1.5+.
    • Tasuta panuse võit tuleb läbi mängida spordiennustuses 3x min koefiga 1.50.

6 KÜSIMUST JA VÕIMALIKUD VASTUSED
Pidage meeles, et need vastused on ainult spekulatiivsed ning ei pruugi vastata täpsele tulemusele. Tulemused võivad varieeruda sõltuvalt mitmesugustest teguritest, sealhulgas mängijate vormist, vigastustest, strateegiast ja paljust muust.

• Kumb meeskond sooritab esimesel poolajal rohkem pealelööke raamidesse?
    • Eesti
    • Viik
    • Aserbaidžaan

Prognoos: Eesti, kuna nad mängivad koduväljakul ja võivad olla motiveeritud näitama head mängu oma kodupublikule.

• Kummal meeskonnal on esimesel poolajal rohkem suluseise?
    • Eesti
    • Viik

Prognoos: Viik, kuna mõlemad meeskonnad võivad olla hoolikad ja keskenduda kaitsmisele, eriti esimesel poolajal.

• Mitu väravat lüüakse esimesel poolajal?
    • 0
    • 1
    • 2 või rohkem

Prognoos: 1, kuna esimesel poolajal võivad meeskonnad olla ettevaatlikumad ja seetõttu võib väravate arv olla piiratud.

• Mitu nurgalööki teenitakse esimesel poolajal?
    • 0-2
    • 3-5
    • 6 või rohkem

Prognoos: 3-5, kuna mõlemad meeskonnad võivad proovida rünnata, kuid kaitse võib olla tugev, mis toob kaasa mõned nurgalöögid.

• Kumb meeskond valdab esimesel poolajal rohkem palli?
    • Eesti
    • Viik

Prognoos: Eesti, kuna koduväljakul mängimine võib anda neile enesekindlust ja võimalust palli rohkem vallata.

• Kas Konstantin Vassiljev lööb esimesel poolajal värava?
    • Jah
    • Ei

Prognoos: Ei, kuna väravate löömine võib olla keeruline, eriti kvalifikatsioonimängudes, kus on palju kaalul.