Grandprix-kasiino Kasiino Tasuta spinnid Tervitusboonus

BOONUSED & TASUTA KEERUTUSED – ALUSTA GRANDX KASIINOS ÜLIVÕIMSALT KOOS TASUTA SPINNIDE JA BOONUSTEGA!

Grandx Boonused

BOONUSED & TASUTA KEERUTUSED

grandx logoSa ei ole veel GrandX kasiinos mänginud?

Alusta ülivõimsalt koos boonuste ja tasuta keerutustega!

Boonuse muudab atraktiivseks asjaolu, et x40 läbimängimise nõue kehtib ainult saadud boonusrahale ning isegi kui boonus on aktiivne, siis esmalt mängid sa oma rahaga ning kui kohe tulevad ka võidud, siis soovi korral saad boonuse tühistada ning teha väljamakse.

KUIDAS OSALEDA

GrandX boonus Registreeri GRANDX konto, tee vähemalt €10 esimene sissemakse ning saa 100% boonust kuni €300.
Ära unusta teha linnukest vastavasse kastikesse deposiidi tegemise ajal. Boonus lisandub koheselt. Lisaks saad 100 TASUTA SPINNI, mille võid jagada vastavalt oma soovile ära mängude Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift vahel.
Tasuta spinnide saamiseks lihtsalt ava üks nendest mängudest. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimisnõue x40
GrandX boonus Tee teine deposiit ning saad omale 50% boonust kuni €300 koos 50 TASUTA SPINNIGA, mille saad jagada slotimängude Wild Dragon, Party Time või Allways Win vahel.
Boonuse saamiseks märgista vastav kastike deposiidi tegemisel. 50 TASUTA SPINNI aktiveerimiseks käivita üks eelpool nimetatud kolmest mängust. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused.Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimisnõue x30
GrandX boonus Sinu kolmanda deposiidiga kaasneb 60% boonus kuni €200 + 50 TASUTA SPINNI, mida võid jagada vastavalt oma soovile slotimängude Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats vahel.
Boonuse saamiseks märgista vastav kastike deposiidi tegemisel. 50 TASUTA SPINNI aktiveerimiseks käivita üks eelpool nimetatud kolmest mängust. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimisnõue x30
GrandX boonus Neljanda deposiidiga saad 70% kuni €200 boonust ning 50 TASUTA SPINNI, mille saad jagada slotimängude Star, King’s Crown või Wild 7 vahel.
Boonuse saamiseks märgista vastav kastike deposiidi tegemisel. 50 TASUTA SPINNI aktiveerimiseks vali üks eelpool nimetatud kolmest mängust.
Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimisnõue x30

BOONUSED & TASUTA KEERUTUSED button-vota-boonus-boonused-1

Nõuded ja tingimused

BOONUSED & TASUTA KEERUTUSED

Tervituspaketi boonused kehtivad vaid uutele mängijatele.

Ükskõik millise tervituspaketi boonuse (kokku 4) saamiseks on vajalik vähemalt 10 € deposiit.

TERVITUSPAKETIS sisaldub 4 boonust

Esimese deposiidi boonus 100% ja 100 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – ALLWAYS FRUITS, ENCHANTED CLEOPATRA või DRAGON’S GIFT. Üks mängija võib saada maksimaalselt 300 € boonust.

Teise deposiidi boonus 50% ja 50 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – Wild Dragon, Party Time või Allways Win. Üks mängija võib saada maksimaalselt 300 € boonust.

Kolmanda deposiidi boonus 60% ja 50 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats. Üks mängija võib saada maksimaalselt 200 € boonust.

Neljanda deposiidi boonus 70% ja 50 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – Hot Star, King’s Crown või Wild 7. Üks mängija võib saada maksimaalselt 200 € boonust.

Mängija saab tasuta keerutusi ainult nendes kolmes mängus, mis sellele boonusele vastavad. TASUTA SPINNID aktiveeritakse pärast ühe vastava boonusega seotud mängu esmakordset avamist.

 

GrandX Tervituspakett

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE


GRANDX KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Wolf Blaze Megaways
TRICKZ KASIINO ÜLEVAADE
Translate »