Kategooria - Grandprix-kasiino

GRANDX KASIINO KAMPAANIAD

GRANDX KASIINO KAMPAANIAD - logoGrandX kasiino on mitmes mõttes eriline paik mängimiseks. Üks suur erinevus võrreldes teiste online kasiinodega on see, et GrandX kasiinos on saadaval vaid Amatic mänguautomaadid. See võib olla suur miinus neile, kes soovivad väga mitmekesist mängukeskkonda. Samas neile, kellele meeldivad Amatic mängud, siis on GrandX kasiino just parim koht online kasiinos mängimiseks.

 

GRANDX KASIINO KAMPAANIAD - Book of PharaoGrandX kasiino kampaaniad pakuvad päris head lisaväärtust. Kampaaniad on muidugi väga erinevad ja nagu ikka, siis kõige paremad kampaaniad kestavad lühikest aega. Seega tasub olla regulaarselt kursis toimuvaga, et mitte magada maha just neid kõige magusamaid kampaaniaid. Regulaarselt on saadaval ka erinevad kasiinoturniirid, mis lisavad mängimisele omajagu põnevust.

 

GRANDX KASIINO KAMPAANIAD - Admiral NelsonGrandX kasiino muudab eriliseks ka nende tervitusboonuse pakkumine. Tegemist on väga mängijasõbraliku boonusega, vaatamata sellele, et läbimängimise nõue on x40. Nimelt asi on selles, et läbimängimise nõue kehtib ainult saadud boonusrahale. Isegi kui boonus on aktiivne, siis esmalt mängid sa oma rahaga. Nüüd kui Sul veab ja tulevad võidud, siis soovi korral saad boonuse tühistada ning teha väljamakse. See tähendab seda, et Sinu raha ei ole kasiino kontol lõksus, mis paraku juhtub enamikes teistes kasiinodes kui kasutada sealseid tervitusboonuseid.

 

GRANDX KASIINO KAMPAANIAD - boonus

Kui Sulle meeldivad live-diileriga mängud, siis neid kahjuks GrandX kasiinost ei leia. Küll aga on lisaks slotikatele saadaval videopokker, lauamängud ja keno. Arvestades seda, et GrandX kasiinos on ainult Amatic kasiinomängud, siis on seal mängude valik siiski üllatavalt lai.

 

Vaata hetkel käimasolevaid GrandX kasiino pakkumisi ja vahest leiad koheselt midagi põnevat. Kui Sul ei ole veel GrandX kasiinos kontot, siis on Sul võimalus alustada võimsalt koos suure tervitusboonusega.

Translate »