Arhiiv

BETSAFE POKKERITOA AVATARI JAHT 👑: KUNINGLIKUD VÕIMALUSED VÕITA

AVATARI JAHT

BETSAFE POKKER: AVATARI JAHT 👑

87
Avatari jaht Betsafe pokkeritoas. 👑

Tõelised pokkerikuningad ja -kuningannad, teie ees on avanenud võimalus tõusta au ja hiilguse poole Betsafe kampaaniaga Avatari Jaht! See on võimalus võita eksklusiivseid pokkeri avatare, mis lisavad mängule kuninglikku sära.

AVATARI JAHTSaadaval on erilised missioonid, mille täitmisel võid saada endale uusi, aadlikele väärilisi avatare, lauaanimatsioone ning emotikone. Need preemiad on mõeldud tõelistele pokkerisõpradele, kes soovivad oma mängule lisada isikupära ja stiili. 🏰🍷

iPoker võrgustik on tuntud oma kvaliteetsete online pokkeri sündmuste poolest, mis meelitavad ligi mängijaid üle kogu maailma. BHS on eriti silmapaistev oma mitmekesiste mänguvormingute ja auhinnafondide poolest, pakkudes pokkerimängijatele rikkalikke võimalusi võistelda ja võita suuri auhindu.

Lisaks Betsafe pokkeritoale, pakub iPoker võrgustik Eesti mängijatele võimalust nautida pokkerimänge ka Coolbet ja Paf pokkeritubades. Need platvormid laiendavad valikuvõimalusi, pakkudes erinevaid mänge ja turniire, mis on kohandatud igasuguste mängijate vajadustele.


ERIPAKKUMINE: AVATARI JAHT 💎

AVATARI JAHT mängukaart pokkeris

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  01 märts kuni 01. aprill 2024, kell 01:59

  • Osalemiseks pead sa olema vähemalt 21-aastane
 • Logi sisse oma Betsafe kontole.
  Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine

 


 • Osalemiseks pead liituma Betsafe pokkeritoas iga avatari missiooniga eraldi. Kõik missioonid tuleb täita etteantud järjekorras, arvesse lähevad ainult pärisrahamängud.
 • Iga missiooni saab täita vaid ühe korra.
 • Preemiad on kohe kasutatavad ja avatari preemiatel puudub aegumiskuupäev.

Missioonid ja Preemiad:

 • Jokkeri Avatar: Alates rahamängudes 10 käe mängimisest kuni „BHS“ sündmusel rahalise preemia saamiseni. Preemiad ulatuvad 2D avatarist kuni emotikonideni. 🌹
 • Emanda Avatar: Missioonid hõlmavad Twisteri käte mängimist ja Mystery Bounty sündmustel osalemist, premeerides mängijaid 2D avatarist emotikonideni. 🦁
 • Kuninga Avatar: Missioonid nõuavad rahamängudes KK saamist ja „BHS“ sündmustel osalemist, pakkudes preemiateks kõike alates 3D avatarist kuni emotikonideni. 🗡️

AVATARI JAHTBHS on iPoker võrgustikus toimuva “Bounty Hunter Series” sündmus. See on suurejooneline pokkerifestival, mis pakub mitmesuguseid turniire, sealhulgas No Limit Hold’em ja Pot Limit Omaha mänge, mille sisseostud algavad €3-st. Ürituse raames toimuvad mitmepäevased sündmused, sealhulgas mitu peamist turniiri erinevates hinnakategooriates, nagu näiteks BHS 264: Main Event, mille garanteeritud auhinnafond on €200,000 ja sisseost €150.

BHS hõlmab ka “The Arena” turniire, mis pakuvad ühepäevast tegevust ja suuri garanteeritud auhinnafonde. Näiteks “The Arena-HR” turniiril on €100K GTD ja selle sisseost on €1,000. Lisaks on olemas The Arena sündmused erinevatele mängijatele mõeldud sisseostudega, et pakkuda põnevust igale rahakotile.

Ära lase seda kuninglikku võimalust käest! Tee enda pokkerimäng eriliseks, lisades sellele aadlikku sära ja isikupära Avatari Jahi Kuningriigis. Pane oma oskused proovile, täida missioone ja krooni oma mäng kuninglike preemiatega!

button mangima boonused 11  Betsafe pokkeritoa tervitusboonus

BETSAFE POKKER ÜLEVAADE


BETSAFE POKKERI KAMPAANIAD


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TONYBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »