Arhiiv

KINGSWIN KASIINO JUUBEL: HAARA OMA TASUTA SPINNID!

KASIINO JUUBEL

KINGSWIN KASIINO JUUBEL

86
Kasiino juubel on ideaalne aeg sukelduda Kingswini maagilisse mängumaailma, kus sissemakse eest saad kuni 100 tasuta spinni legendaarses mängus “10x Rewind”! 🎉✨

Kingswin kasiino on jõudnud oma kümnenda tegevusaasta tähtpäevani ja see tähendab ainult üht – suurejoonelist tähistamist koos oma mängijatega! Kui oled otsimas põnevust ja võimalust võita, siis on Kingswini juubelikampaania just sinule.

Kampaania tingimuste kohaselt on võimalik saada tasuta spinne iga päev – maksimaalselt ühe sissemakse eest päevas. See tähendab, et iga päev, kui teed sissemakse, saad vastava arvu tasuta spinne, kuni kampaania lõppemiseni. Nii saad igapäevaselt nautida Kingswini juubelikampaania põnevust ja võimalusi! 🎰✨


10x Rewind: Aja Ränduri Unistuste Slotimäng

10x Rewind on innovatiivne slotimäng, mille on loonud 4ThePlayer. See mäng ei vii Sind ainult tagasi minevikku, vaid pakub Sulle ka tulevikutehnoloogia hiilgust ja glamuuri. Mängul on 6 rullikut ja 4 rida, pakkudes kokku 4,096 võiduliini. Mängu teoreetiline tagasimakse protsent (RTP) on 96.47%. Volatiilsus on kõrge, mis tähendab harvemaid, kuid suuremaid võite. Maksimaalne võit võib ulatuda lausa 20,000x panuse suuruseni, mis teeb selle mängu eriti ahvatlevaks.

10x Rewind🎰 Rullikud ja Sümbolid:
Mängu teema on ajarännak ja see kajastub ka sümbolite valikus. Sa näed T-Rex’e, viikingilaevu, püramiide ja isegi kosmoselaevu. Madalama väärtusega sümbolid kujutavad ajaloolisi sündmusi, samas kui kõrgema väärtusega sümbolid nagu gladiaatorite võitlused ja Kuu maandumine võivad tuua Sulle võidukordajaid.

Wild sümbol kujutab tulevikust pärit ajareisijat, eristudes oma erksavärviliste juuste ja kõrgtehnoloogilise riietusega. Wild’i ülesanne on asendada mis tahes tavaline maksesümbol, aidates Sul luua võidukombinatsioone.

🔄 10x Rewind Erifunktsioonid:

 • Win Spin Scatter Sümbolid: Nende maandumine rullikutele 1, 3 ja 6 käivitab Rewind Time Win Spins boonuse. Saad valida ühe scatter sümboli, mis paljastab 5, 7 või 10 tasuta keerutust.
 • Aja Tagasikerimine: Erifunktsioonina mängib 10x Rewind eelmised keerutused uuesti läbi, võimaldades Sul kogeda võite, mis toimusid algsel panustasemel. Kui eelmised keerutused ei toonud võitu, genereerib mäng juhuslikud võidud.
 • Modifikaatorid: Scatter sümboli maandumisel võid saada lisakeerutusi, koheseid rahalisi auhindu või võidukordajaid. Võidukordaja on progressiivne, ilma kindla ülempiirita.

10x Rewind on kahtlemata mäng, mis pakub midagi enamat kui lihtsalt slotirullikute keerutamist. Selle ainulaadne ajarännaku teema ja põnevad erifunktsioonid teevad sellest mängust tõelise seikluse. Nii et, kui oled valmis ajas rändama ja suurelt võitma, siis on 10x Rewind just Sulle! 🕒✨


Kingswin Logo - kasiinoKingswin kasiino on läbinud olulised uuendused, et pakkuda oma klientidele veelgi paremat mängukogemust.
Siin on kokkuvõte peamistest muudatustest:

 • Üldised läbimängimisnõuded on alandatud 30x peale. See muudatus teeb võitude väljavõtmise mängijate jaoks lihtsamaks ja kiiremaks, muutes mängimise veelgi nauditavamaks.
 • Uued mängupakkujad: Yggdrasil, Thunderkick, EVOplay. Need lisandused toovad kasiinosse rohkelt uusi ja põnevaid mänge, pakkudes mängijatele veelgi laiemat valikut.
 • Uus maksemeetod: Brite. See lisavõimalus muudab sissemaksete ja väljamaksete tegemise veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.
 • Laiendatud klienditugi, sealhulgas eestikeelne tugi ja pikemad lahtiolekuajad. Nüüd on mängijatel võimalik saada abi oma emakeeles ning suurema osa päevast, tagades parema teeninduse ja toetuse.
 • Kiiremad väljamaksete töötlemise ajad, vähendatud minutiteks päevade asemel. See parandus tagab, et mängijad saavad oma võidud kätte kiiremini kui kunagi varem, vähendades ootusaega minimaalseks.
 • Suurenenud turunduskampaaniad, mille eesmärk on tõsta mängijate kaasatust ja hoida neid kasiinos. Need kampaaniad on suunatud mängijate pikaajalisele kaasamisele ja tagavad, et kasiinokogemus oleks alati värske ja põnev.

IGA PÄEV TASUTA SPINNID

KASIINO JUUBEL

 • Kampaania kestab kuni:
  31. märts 2024


 • Tee sissemakse vahemikus €20 kuni €100 oma Kingswin kontole ja tasuta spinnid lisatakse automaatselt. Tasuta spinnide kasutamiseks tuleb need aktiveerida Kingswin konto “Promo” sektsioonis.
  • Boonuskoodi ei ole vaja kasutada.
  • Tasuta spinne saab võtta üks kord päevas.
 • Mäng, kus saad oma spinnid kasutada, on põnev ja dünaamiline 10x Rewind!
  • Tasuta spinnid kehtivad 3 päeva pärast nende saamist.
  • Läbimängimisnõue on 30x tasuta spinnide võitudele.

SISSEMAKSE & TASUTA SPINNID

Iga sissemakse annab Sulle võimaluse suurendada oma võite! Ära jäta kasutamata võimalust keerutada ja võita Kingswini juubelikampaanias! 🎉✨

Sissemakse Tasuta Spinnid
€20 20 Spinni
€30 30 Spinni
€40 40 Spinni
€50 50 Spinni
€60 60 Spinni
€70 70 Spinni
€80 80 Spinni
€90 90 Spinni
€100 100 Spinni

Liitu pidustustega ja lase õnnel enda poole pöörduda – Kingswin ootab sind! 🎰✨

KASIINO JUUBEL KINGSWIN 10

 

Kingswin Kasiino Tervituspakett

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE


KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE
Translate »