Arhiiv

BETSAFE BOUNTY HUNTER SERIES XL: AUHINNAFOND 5,500,000 €

Betsafe Bounty Hunter Series

BETSAFE BOUNTY HUNTER SERIES XL

Betsafe Bounty Hunter Series XL (BHS XL) on üks oodatumaid pokkeriüritusi, mis toob mängijatele põnevust ja võimalusi võita suuri auhindu. Kampaania pakub kokku 5,500,000 euro suurust auhinnafondi, sealhulgas suur 250,000 euro suurune põhiturniir, mis annab osalejatele võimaluse mõõta oma oskusi ja õnne suurel laval.

Betsafe pokkerituba on osa iPoker võrgustikust, mis on üks maailma juhtivaid pokkerivõrgustikke, pakkudes mängijatele laia valikut mänge ja turniire. Lisaks Betsafe’ile saab Eestis mängida ka Coolbet ja Paf pokkeritubades, mis kuuluvad samuti iPoker võrgustikku.

Võistluste Ülevaade

BETSAFE BOUNTY HUNTER SERIES XLIgapäevased Turniirid ja Sisseostud: BHS XL eristub oma mitmekülgsete turniiride ja sisseostude valikuga, kus iga päev toimuvad turniirid sisseostudega vahemikus 3 kuni 1000 eurot. See teeb ürituse ligipääsetavaks kõikidele mängijatele, sõltumata nende eelarvest või mängutasemest.

Satelliidid ja Missioonid: Lisaks otsestele sisseostudele pakub BHS XL satelliitturniire, mille sisseostud algavad kõigest 0,20 eurost, avades tee suurematele turniiridele väiksema riskiga. Mängijatel on võimalus osaleda erinevatel missioonidel, et teenida pileteid freerollidele ja muudele eriüritustele, suurendades nii oma võimalusi suurte auhindade võitmiseks.

Põhiturniirid ja Auhinnafondid

BHS XL tõstab panuseid, pakkudes mitmeid põhiturniire suurte garanteeritud auhinnafondidega, sealhulgas:

  • 250,000 € GTD põhiturniir
  • Kaks 100,000 € GTD turniiri
  • 75,000 € GTD turniir

Missioonid ja Tähtajad

  • Tulumissioonid (1.03.–1.04.2024): Madal (600 punkti) ja Kõrge (5000 punkti) tasete piletid
  • Mystery Bounty (1.03.–25.03.2024): Kvalifitseeru BHS 01-H|€250K Mystery Main’i 2. päevaks
  • Satelliit-Missioon (1.03.–2.04.2024): Mängi 10 satelliidil
  • Big Ones (1.03.–2.04.2024): Mängi 10 tasemeturniiril
  • Knock Out Missioonid (1.03.–3.04.2024): Löö välja 15 või 30 mängijat BHS turniiridelt

Tulumissioonid ja “Mystery Bounty”: Kampaania sisaldab erinevaid missioone, nagu tulumissioonid, kus mängijad saavad teenida punkte ja vahetada need turniiripiletite vastu. “Mystery Bounty” missioon annab mängijatele võimaluse võita eripileteid, suurendades põnevust ja võiduvõimalusi.

Satelliit- ja “Knock Out” Missioonid: Lisaks pakutakse satelliit- ja “Knock Out” missioone, mis julgustavad osalema satelliitidel ja võistlema KO-formaadis turniiridel, premeerides mängijaid freeroll-piletitega.

BETSAFE BOUNTY HUNTER SERIES XLEdetabelid ja Preemiad

  • Madal, keskmine ja kõrge sisseostuga turniiride edetabelid
  • BHS Flighted KO edetabel

BHS XL sisaldab nelja igapäevast edetabelit, mis premeerivad mängijate edenemist turniiridel ja nende Bounty-võite. Preemiad hõlmavad turniiripileteid, mis annavad mängijatele lisavõimalusi osaleda suurematel turniiridel ja võita suuremaid auhindu.

Osalemistingimused

Osalejad peavad olema vähemalt 21-aastased ja omama kehtivat Betsafe mängijakontot. Kampaania on avatud mängijatele alates 1. märtsist kuni 3. aprillini 2024, pakkudes laia valikut võistlusi ja missioone, mis rikastavad mängukogemust ja pakuvad rohkelt võiduvõimalusi.

Betsafe’i Bounty Hunter Series XL esindab pokkerimaailmas üht kõige põnevamat sündmust, tuues kokku mängijaid üle kogu maailma, et võistelda osavuses, strateegias ja õnnes. Suurte auhinnafondide, mitmekesiste turniiride ja põnevate missioonidega pakub BHS XL mängijatele unustamatut pokkerielamust. Olgu sul kaardid alati soodsad!

Betsafe Bounty Hunter "MÄNGIMA" 

Betsafe pokkeritoa tervitusboonus

BETSAFE POKKER ÜLEVAADE


BETSAFE POKKERI KAMPAANIAD


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

HIGH ROLLER KASIINO ÜLEVAADE
Translate »