Arhiiv

UUE SLOTIMÄNGU “BREW BROTHERS” ERIPAKKUMINE: 10 € BOONUS

Brew Brothers Boonusraha

BREW BROTHERS BOONUS

Brew Brothers slotimängu eripakkumine Paf kasiinos.

Brew Brothers on 5 rulliku ja 4 reaga Slotmill slotimäng. Mängus on kokku 40 võiduliini. Mängu eripära on selle kõrge volatiilsus ning maksimaalne võit, mis ulatub kuni 12,000x panuse suuruseni. Panuse vahemik on €0.20 kuni €60, ning mängul on RTP ( teoreetiline tagasimakse protsent) 96.09%.

Brew BrothersSloti teema keskendub õllepruulimisele, kus peategelasteks on kaks venda, kes on oma koduõlle pruulimise meistrid. Mängu ainus boonusvoor aktiveerub, kui ekraanile ilmub kolm scatter sümbolit, mis käivitab tasuta spinnide vooru. Selle vooru ajal muutuvad kõik wild sümbolid kleepuvateks, mis suurendab võiduvõimalusi.

Olulist tähelepanu väärivad Old Betty sümbolid, mis võivad lisada kuni üheksa wild sümbolit rullikutele, ja Gold Betty sümbolid, mis käituvad sarnaselt, kuid püsivad kleepuvatena läbi kogu tasuta spinnide vooru, võimaldades iga spinniga lisada rohkem wilde.

Lisavõimalusena pakub mäng Xtra Bet funktsiooni, mis suurendab panust 50% võrra, kuid tõstab samal ajal tasuta spinnide vooru aktiveerimise tõenäosust 2,5 korda. Neile, kes soovivad kohe põnevuse keskele hüpata, on võimalik kasutada Fast Track Bonus Buy funktsiooni, kus mängijad saavad otse tasuta spinnide vooru siseneda, makstes selle eest ettemääratud summa.

Brew Brothers pakub huvitavat kombinatsiooni õllepruulimise teemast ja põnevatest mängufunktsioonidest, mis võivad meelitada nii slotimängude harrastajaid kui ka õllesõpru. Mängu disain ja funktsioonid teevad sellest nauditava kogemuse, eriti kui oled huvitatud suurtest võitudest ja kõrge volatiilsusega mängudest.

Brew Brothers Brew vendade ja õllevalmistamise müüt on huvitav jutustus, mis kõneleb kahest vennast, kes väidetavalt avastasid õllevalmistamise juhuslikult. See lugu on levinud paljudes kultuurides ja esindab inimkonna pikaajalist seost õlle ja selle tootmisega. Müüdi teaduslik alus peitub metsikutes teraviljades leiduvates looduslikes pärmseentes, mis võivad suhkruid kääritada, viidates sellele, et õllevalmistamise avastamine võis tõepoolest juhuslikult aset leida.

Brew vendade lugu rõhutab õlle kui kultuuriliselt olulise joogi ajaloolist ja sümboolset tähtsust.

Olemas on ka TV “Brews Brothers” Aeerika komöödiasari, mille lõi Greg Schaffer ja mis ilmus Netflixil 10. aprillil 2020. See räägib kahest rivaalitsevast vennast, kes peavad koos töötama, et hoida oma pruulikoda äri, kuid nende vahel toimuvad pidevad sekeldused tekitavad ettevõttes kaost.


BREW BROTHERS BOONUSRAHA

 • Kampaania leiad Paf lehelt:
  PAKKUMISED / Slotimängude pakkumised / 10 € boonusraha garanteeritud
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


 • Logi sisse oma Paf kontole ja aktiveeri kampaanialehel “10 € boonusraha garanteeritud” pakkumine.
 • Mängi Paf kasiino uut slotimängu Brew Brothers kokku vähemalt 50 € eest.
  • Oma mängimise progressi näed reaalajas otse slotimängus.
 • Saad omale preemiaks 10 € boonusraha.
  • Boonusraha tuleb mängida läbi kasiinos või spordiennustuses 25 korda.

button mangima boonused 11  PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »