Arhiiv

OPTIBET KASIINO DIAMOND LINK IGAPÄEVASED WINSPINNID

DIAMOND LINK

DIAMOND LINK WINSPINNID

88
Diamond Link Winspinnid Optibet kasiinos.

Valmistu põnevaks seikluseks Optibeti kasiinos, kus mängimist premeeritakse winspinnidega! Sul on võimalus panna oma õnn proovile Novomatic Diamond Link mängude imelises maailmas. Täida kolm etteantud ülesannet ja haara võimalus võita kuni 100 igapäevast WinSpinni uues ja köitvas mängus – Diamond Link: Almighty Kraken.

Kui suudad täita kõik kolm ülesannet, ootab sind järgmisel päeval lisaboonusena 10 x 2,00 € WinSpinni.

Maksimaalselt on võimalik saada WinSpinne rahalises väärtuses kokku €57.50 eest winspinnid, kui täidad kõik ülesanded ja saad lisaboonuse.


Diamond Link Almighty Kraken slotimäng Novomaticult viib mängijad merealusele seiklusele, kus peategelaseks on võimas Kraken. Mängus on 4 jackpoti, 95,8% tagasimakse protsent (RTP) ning mereteemaline kujundus, mis on täis teemante, respinne ja kolme tüüpi wild-funktsioone.

Diamond Link Almighty KrakenMänguväljal kohtab mängija aardekirstu wild-sümbolit, mis on kõige väärtuslikum sümbol, järgnevad Kraken, piraadikapten ja tema käsilane. Madalama väärtusega sümbolid on angerjas, lõvilõug, jahipüss, ankur ja kompass. Mängu käigus viibib mängija enamasti vee all, kuni leiab kuus teemanti, mis viivad ta Krakeniga lahingusse pinnale, et kolme keerutuse jooksul püüda võimalikult palju teemante.

Peamine mängufunktsioon on Diamond Link, mis käivitub, kui mängija tabab kuus teemanti. See annab võimaluse püüda lisateemante kolme respinniga, kus iga uus teemant taastab keerutuste arvu kolmele. Teemantide leidmine on põnev, pakkudes võimalust võita jackpot või aktiveerida lisafunktsioone nagu Sticky Spin, Colossal Spin või Wild Spin, mis võivad tuua suuremaid võite.

Hoolimata sellest, et “Almighty Kraken” ei pruugi olla kõige silmapaistvam slotimäng, pakub see siiski jackpoti võimalust ja piisavalt põnevust, et hoida mängijaid kaasatuna. Jackpotid on kohalikud ja kasvavad mõõdukalt, pakkudes võimalust võita kuni 1000x panuse. Kuigi mäng ei pruugi pakkuda midagi erakordselt uut või innovaatilist, on see siiski lõbus mereteemaline seiklus, mis võib jackpoti mängude austajatele pakkuda nauditavaid mänguhetki.

Krakeni legend pärineb Skandinaavia ja Põhja-Euroopa meremeeste juttudest, eriti Norra ja Islandi rannikuvetest. Legendi järgi on Kraken hiiglaslik mereolend, mis sarnaneb tohutu kaheksajalaga või kalmaariga. Väidetavalt võib see olend ulatuda kuni mitme kilomeetri suuruseni, olles piisavalt võimas, et uputada laevu ja neelata terveid meeskondi.

DIAMOND LINK WINSPINNIDKrakeni kirjeldused ja lood on sajandite jooksul muutunud. Varastes lugudes kujutati Krakenit pigem loodusliku nähtusena kui elusolendina, viidates sellele kui merekeerisele või tormile. Hiljem hakkasid lood rääkima Krakenist kui elusolendist, kelle ilmumine merepinnale tõi kaasa keeriseid ja torme, mis olid piisavalt tugevad, et meresõidukid alla neelata.

Krakenit on kujutatud paljudes kirjandusteostes, sealhulgas Henrik Ibseni näidendis “Peer Gynt” ja Alfred Tennysoni luuletuses “The Kraken“. Kaasaegses kultuuris on Kraken leidnud koha filmides, videomängudes ja kirjanduses, kus ta esineb sageli kui müütiline merekoletis, kes on nii hirmutav kui ka salapärane.

Legend Krakenist on püsinud populaarsena tänu selle müstilisele ja põnevale olemusele, kutsudes esile inimeste kujutlusvõime ja huvi mere sügavuste ja nendes peituvate saladuste vastu. Kraken sümboliseerib inimkonna hirmu ja imetlust tundmatu vastu, olles üks märgilisemaid olendeid merendusmütoloogias.


HAARA OMALE DIAMOND LINK WINSPINNID

Diamond Link: Almighty Kraken

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  19. veebruar kuni 25. veebruar 2024

  • Kampaaniaga eraldi liituma ei pea.
  • Kampaania leiad Optibeti lehelt: KAMPAANIAD / Kasiino / 100 Winspinni kõigest väikse pingutuse eest
  • Kui soovid olla kindel, et pakkumine on sulle ikka saadaval, siis logi sisse oma Optibeti kontole, vali oma konto alt “MINU BOONUS” > “Saadaval”, et näha kõiki pakkumisi.
  • Oma mängimise progressi saad jälgida Optibeti kampaanialehelt.

 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine


 • Optibet lehel ootab sind kolm põnevad pakkumist:

DIAMOND LINK ALMIGHTY WOLF

 • Panusta slotimängus Diamond Link: Almighty Krakek kokku vähemalt 100 € eest ja saad preemiaks 20 x 0,25 € winspinnid

DIAMOND LINK: MIGHTY SEVENS

 • Panusta slotimängus Diamond Link: Mighty Sevens kokku vähemalt 500 € eest ja saad preemiaks 50 x 0,25 € winspinnid

DIAMOND LINK: COPS ‘N’ ROBBERS

 • Panusta slotimängus Diamond Link: Cops ‘N’ robbers kokku vähemalt 2000 € eest ja saad preemiaks 20 x 1,00 € winspinnid

See pole veel kõik, sest kui täidad kõik kolm ülesannet, siis saad lisapreemia 10 x 2,00 € winspinnid.

 • Winspinnid saab slotimängus Diamond Link: Almighty Kraken!
 • Winspinnid on riskivabad spinnid, kus algul teed panused oma rahaga ja seejärel saad panustatud raha tagasi.
 • Kõik võidud ja tagasi saadud raha on pärisraha, millele puudub läbimängimise nõue.

Diamond Link nupp mängima  Optibet kasiino tervitusboonus

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE


OPTIBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE
Translate »