kasiino uudised

EESTLASTE SUURVÕIDUD PAF ONLINE KASIINOS AASTAL 2020 – VÕTA LIITUMISEL TASUTA SPINNID

SUURVÕIDUD PAF ONLINE KASIINOS

SUURVÕIDUD PAF ONLINE KASIINOS Hall of GodsNoor Eesti neiu võitis Paf online kasiino slotimängus Hall of Gods jackpoti ligemale 3,7 miljonit eurot!

Ja kui arvad, et jackpoti võitmiseks peab mängima suurtel limiitidel, siis ei, antud jackpot võideti panusega €0.20!

3,7 miljonit eurot on seni teadaolevalt suurim õnnemänguga võidetud summa Eestis. Neiu sõnul oli ta peale võitu sõnatu ja pidi vaatama mitu korda ekraanilt üle, et uskuda oma silmi.  Ta oli eelnevalt mänginud Paf’is kokku üle viie aasta ja teinud seda seni igati mõistlikult, võttes mängimist kui meelelahutust, kus õnne korral on võimalus võita suurelt.

Nii nagu teiste suurte võitude puhul soovitas Paf värskel miljonäril mängimisest paus teha ning konsulteerida finantsnõustajatega. Oluline on teada, et võitja saab summa korraga kätte ning võit on maksuvaba.

SUURVÕIDUD PAF ONLINE KASIINOS Kreisiraadio iconSellega eestlaste suurvõidud Paf online kasiinos ei piirdu. Hiljuti (september 2020) võitis eestlane Paf’is 137 000 euro suuruse jackpoti slotimängus Mega Fortune Dreams!

Oktoobris 2020 võitis eestlane Kreisiraadio slotimängu jackpotiga 94 713 eurot! Tegemist on Paf Game Studio loodud mänguga, mis on saadaval vaid Paf kasiinos. Siinkohal tasub mainida, et kõik uued liitujad saavad 25 tasuta keerutust just selles samas Kreisiraadio slotimängus. Sissemakset tegema ei pea ning võitudel puudub läbimängimise nõue. Seega on Sul võimalus võita jackpot ilma, et peaksid oma rahaga riskima. Kui teed oma Paf kontole sissemakse €10, siis saad preemiaks veel €10 tasuta lisaks.

 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »