Kasiino Grandprix-kasiino Tasuta spinnid Tervitusboonus

GRANDX KASIINO BOONUSED + TASUTA SPINNID! ALUSTA MÄNGIMIST ERITI VÕIMSALT!

GRANDX KASIINO BOONUSED

GRANDX KASIINO BOONUSED

GrandX logo

88
GrandX kasiino boonused. €1000 tervituspakett annab Sulle esimese nelja deposiidi eest suurel hulgal boonusraha ja kuni 250 tasuta keerutust Amatic slotimängudes!

Peale igat tehtud sissemaksed saad kasutada tasuta keerutusi kõigis kolmes etteantud slotimängus. Näiteks kui teed ühes mängus 10 spinni ning avad teise või kolmanda mängu, siis saad kasutada ülejäänud tasuta spinne edasi. Kõik võidetud rahad kanduvad samuti edasi järgmisesse mängu.

GrandX kasiino €1000 tervituspakett kehtib ka kõikidele nendele mängijatele, kes on juba varasemalt konto loonud, aga ei ole veel sissemakset teinud.

Casanova's LadiesGrandX tervitusboonus on võrreldes enamik teiste online kasiinode boonustega väga eriline ja seda positiivses mõttes. Asi on selles, et GrandX kasiinos mängid esmalt sissemakstud rahaga ja alles vajadusel boonusrahaga. Seega juhul kui Sul veab ja oma rahaga mängides tuleb mõni suurem võit, siis võid boonusraha tühistada ja teha väljamakse (sellisel juhul ei ole vaja läbimängimise nõudeid täita). Kui Sul algul ei vea ja tulevad kaotused, siis saad ikkagi jätkata mängimist boonusrahaga ja loota õnnele, mida kasiinos mängimisel on ju alati vaja.

GrandX kasiino pakub mängimiseks kvaliteetseid ja põnevaid Amatic slotimänge, kus reeglina on kõrge tagasimakse protsent. Regulaarselt on saadaval erinevad kampaaniad, reload boonused ja kasiinoturniirid. Lisaks Amatic slotimängudele on saadaval ka videopokker, lauamängud ja keno. Pidevalt lisatakse ka uusi mänge, seega igav ei hakka.


Hot Fruits 40 Sun Goddess Lucky Egypt

GRANDX KASIINO BOONUSED

GRANDX KASIINO BOONUSED 1 Registreeri GRANDX konto, tee vähemalt €10 esimene sissemakse ning saa 100% boonust kuni €300.
Ära unusta teha linnukest vastavasse kastikesse deposiidi tegemise ajal. Boonus lisandub koheselt. Lisaks saad 100 TASUTA SPINNI, mille võid jagada vastavalt oma soovile ära mängude Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift vahel.
Tasuta spinnide saamiseks lihtsalt ava üks nendest mängudest. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimise nõue x40
GRANDX KASIINO BOONUSED 2 Tee teine deposiit ning saad omale 50% boonust kuni €300 koos 50 TASUTA SPINNIGA, mille saad jagada slotimängude Wild Dragon, Party Time või Allways Win vahel.
Boonuse saamiseks märgista vastav kastike deposiidi tegemisel. 50 TASUTA SPINNI aktiveerimiseks käivita üks eelpool nimetatud kolmest mängust. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimise nõue x30
GRANDX KASIINO BOONUSED 3 Sinu kolmanda deposiidiga kaasneb 60% boonus kuni €200 + 50 TASUTA SPINNI, mida võid jagada vastavalt oma soovile slotimängude Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats vahel.
Boonuse saamiseks märgista vastav kastike deposiidi tegemisel. 50 TASUTA SPINNI aktiveerimiseks käivita üks eelpool nimetatud kolmest mängust. Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimise nõue x30
GRANDX KASIINO BOONUSED 4 Neljanda deposiidiga saad 70% kuni €200 boonust ning 50 TASUTA SPINNI, mille saad jagada slotimängude Star, King’s Crown või Wild 7 vahel.
Boonuse saamiseks märgista vastav kastike deposiidi tegemisel. 50 TASUTA SPINNI aktiveerimiseks vali üks eelpool nimetatud kolmest mängust.
Kehtivad boonuse reeglid ja tingimused. Läbimängimise nõue x30

button
Nõuded ja tingimused
GRANDX KASIINO BOONUSED

Tervituspaketi boonused kehtivad vaid uutele mängijatele.

Ükskõik millise tervituspaketi boonuse (kokku 4) saamiseks on vajalik vähemalt 10 € deposiit.

TERVITUSPAKETIS sisaldub 4 boonust

Esimese deposiidi boonus 100% ja 100 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – ALLWAYS FRUITS, ENCHANTED CLEOPATRA või DRAGON’S GIFT. Üks mängija võib saada maksimaalselt 300 € boonust.

Teise deposiidi boonus 50% ja 50 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – Wild Dragon, Party Time või Allways Win. Üks mängija võib saada maksimaalselt 300 € boonust.

Kolmanda deposiidi boonus 60% ja 50 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats. Üks mängija võib saada maksimaalselt 200 € boonust.

Neljanda deposiidi boonus 70% ja 50 TASUTA SPINNI, mis kehtivad järgmistes mängudes – Hot Star, King’s Crown või Wild 7. Üks mängija võib saada maksimaalselt 200 € boonust.

Mängija saab tasuta keerutusi ainult nendes kolmes mängus, mis sellele boonusele vastavad. TASUTA SPINNID aktiveeritakse pärast ühe vastava boonusega seotud mängu esmakordset avamist.

  GrandX Tervituspakett

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE


GRANDX KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino Tervitusboonus
KANUUNA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »