Arhiiv

TASUTA EURO 2024 SPORDIENNUSTUS: VÕIDA KUNI 50 € SOODUSPANUS!

JALKA EMi ERIPAKKUMINE

JALKA EMi ERIPAKKUMINE

93
Jalka EMi eripakkumine Optibet spordiennustuses.

JALKA EMi eripakkumine - jalgpallur palligaKas oled valmis oma õnne proovile panema? Optibet spordiennustus pakub sulle võimaluse võita kuni 50 € sooduspanus lihtsalt jalgpalli Euroopa Meistrivõistluste tulemusi ennustades! Ja mis kõige parem – osalemine on täiesti tasuta!

Optibet spordiennustuse sooduspanus on eriline panus, mille puhul katab suure osa (näiteks 99.8%) panuse summast Optibet ise, jättes mängijale vaid väikese osa, näiteks 0,2% panusest. Kui sooduspanus võidab, kantakse saadud netovõit mängija kontole ja sooduspanus loetakse kasutatuks. Kui sooduspanus kaotab, siis kaotab mängija ainult oma panuse osa ja sooduspanus loetakse samuti kasutatuks, ilma et mängija saaks soodustusega lisapanust teha.

Pole vahet, kas oled jalgpalliekspert või lihtsalt entusiast, sul on suurepärane võimalus panna oma teadmised ja õnn proovile!


OPTIBET SPORT: JALKA EMi TASUTA ENNUSTUSED

JALKA EMi kampaania

 • Kampaania toimub EM 2024 ajal, ajavahemikul:
  10. juuni kuni 14. juuli 2024


 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine
 • Sisesta oma ennustatav skoor valitud Jalka EMi mängude kohta.
  Seda saad teha Optibeti lehel:
  KAMPAANIAD / SPORDIENNUSTUS / KUNI 50 € ÕIGESTI ENNUSTATUD TULEMUSE EEST / ENNUSTA SIIN

  • Prognoose mängu võitjate kohta saab teha kuni 23:59 päev enne valitud mängude algust. Õigeks tulemuseks loetakse lõppskoor (sh lisaaja).
  • Iga mängija saab kampaania ajal iga päev maksimaalselt ühe sooduspanuse.
 • Haara sooduspanus, kui ennustasid õigesti. Auhinna saavad ainult need, kes sisestasid ennustuse tegemise lehel oma registreeritud e-posti aadressi.
  • Reeglina on Optibet spordiennustuse sooduspanused ülimalt soodsad, kus endal tuleb sisestada panuse tegemisel vaid loetud sendid.
  • Kõiki sooduspanuseid saab kasutada üksikpanustena vabalt valitud spordisündmustele.
  • Sooduspanusega saadud netovõidule puudub läbimängimise nõue.

ENNUSTUSPERIOODID:

 • Grupietapp 1: 10.06 – 13.06
 • Grupietapp 2: 14.06 – 18.06
 • Grupietapp 3: 19.06 – 22.06
 • 1/8 finaal: 23.06 – 28.06
 • 1/4 finaal: 29.06 – 04.07
 • 1/2 finaal: 05.07 – 08.07
 • Finaal: 09.07 – 13.07

Liitu nüüd ja alusta oma teekonda võitude poole! ⚽🎉

ÕIGED ENNUSTUSED JA SOODUSPANUSED

Sooduspanused lisatakse mängija kontole järgmisel päeval pärast arvutusperioodi lõppu ja tulemuste väljakuulutamist kell 17:00.

ÕIGED ENNUSTUSED SOODUSPANUS
1 mäng 2.5 €
2 mängu 5 €
3 mängu 10 €
4 mängu 20 €
5 mängu 30 €
6 mängu 50 €

Jalka EMi pakkumine "MÄNGIMA"

2024 AASTA JALKA EMi VÕISTLUS

EURO 2024 ehk UEFA Euroopa Meistrivõistlused on 17. kord, kui toimub Euroopa meistrivõistlused jalgpallis. Turniir toimub Saksamaal 14. juunist 14. juulini 2024. Võistlusel osaleb 24 rahvuskoondist, sealhulgas Saksamaa kui korraldajamaa ning esmakordselt finaalturniiril osalev Gruusia. Mängud peetakse kümnes Saksamaa linnas, sealhulgas Berliinis, Münchenis, Dortmundis ja Leipzigis. See on esimene kord pärast Saksamaa taasühinemist, kui seal toimub suur jalgpalliturniir, viimane oli 2006. aasta FIFA maailmameistrivõistlused.

FUSSBALLLIEBETurniir algab avamänguga Münchenis ning finaal toimub Berliini Olympiastadionil. Itaalia tuleb turniirile tiitlikaitsjana, olles võitnud 2020. aasta meistrivõistlused.

EURO 2024 suurimateks tähtedeks on kindlasti Prantsusmaa ründetäht Kylian Mbappé, kes on tuntud oma kiiruse ja väravate löömise oskuste poolest. Hispaania meeskonna kapten Sergio Ramos, kes on tuntud oma tugeva kaitsemängu ja juhtimisoskuste poolest, on samuti üks turniiri keskseid tegelasi. Inglismaa meeskonna kapten Harry Kane, kes on Premier League’i üks parimaid väravakütte, tõmbab samuti palju tähelepanu. Lisaks ei saa mööda vaadata Portugali staarist Cristiano Ronaldost, kes jätkab oma muljetavaldavat karjääri ja on üks turniiri suurimaid tõmbenumbreid​.

EURO 2024 keskendub lisaks jalgpallile ka jätkusuutlikkusele. UEFA on rakendanud mitmeid keskkonna- ja sotsiaalmeetmeid, et muuta üritus kestlikumaks. Lisaks saavad mängupiletite omanikud kasutada soodustatud rahvusvahelisi ja sisemaiseid rongipileteid ning 36-tunnist ühistranspordi passi, mis soodustab keskkonnasõbralikku reisimist.

AlbärtTurniiri ametlik mängupall kannab nime “FUSSBALLLIEBE” ja selles kasutatakse uusimat adidas Connected Ball Technology. Turniiri maskott on hääletuse teel valitud karumõmmi Albärt, kes osaleb aktiivselt fännidega suhtlemises, eriti lastega, kogu turniiri vältel.

Vabatahtlikud mängivad turniiril olulist rolli. 16 000 vabatahtlikku valiti 146 000 taotleja seast üle kogu maailma, et aidata erinevates rollides, tagades ürituse sujuva toimimise ja külastajate meeldiva kogemuse. Turniiri moto on “United by football. Vereint im Herzen Europas,” mis peegeldab ürituse ühtsust ja vaimsust

 

Optibet spordiennustus

OPTIBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


OPTIBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jalla Casino suur banner
Translate »