kasiino uudised

NÜÜD PARIMAD EVOPLAY KASIINOMÄNGUD KINGSWIN KASIINOS

EVOPLAY MÄNGUD KINGSWIN KASIINOS
EVOPLAY MÄNGUD KINGSWIN KASIINOS

Mänguarendaja Evoplay teatas oma laienemisest Eestis pärast tehingut Eesti juhtiva kasiinooperaatori Kingswiniga! Viimane tehing tähistab Evoplay teist Eesti lepingut.

Evoplay mänge saad proovida tasuta Kingswin kasiinos. Lihtsalt vali Kingswin lehel Mängud / pakkuja Evoplay Entertainment ja proovi mänge tasuta. Saadaval on väga suur hulk Evoplay mänge. Hetkel on Kingswin kasiinos saadaval 142 Evoplay kasiinomängu!

*** Evoplay kasiinomängud on reeglina kvaliteetsed, väga hea graafikaga ning erinevate funktsioonidega. ***

Evoplay games

Kingswin online kasiino on pälvinud palju tähelepanu tänu oma laia valiku esmaklassiliste kasiinomängudega, mida pakutakse turvalises ja mängijasõbralikus keskkonnas.

Evoplay mängud on juba saadaval Kingswin kasiinos, seega saavad kõik soovijad mängida neid mänge pärisrahaga.

Tehingut kommenteerides ütles Evoplay CCO Vladimir Malakchi: “Meil on hea meel, et jõudsime kokkuleppele teise Eestis asuva ettevõttega, mis võimaldab meil riigis laieneda ja tugevdada meie Euroopa jalajälge. Tehing tõstab esile meie muljetavaldava portfelli tugevuse ja võlu, ning ootame Kingswiniga eduka suhte loomist.”  

Kingswini pressiesindaja lisas: „Oleme väga põnevil, et saime Evoplay laiaulatusliku ja põneva mängude portfelli, nende populaarne kollektsioon võimaldab meil oma tootepakkumist oluliselt täiustada. Me ei kahtle, et nende mängude integreerimine läheb meie mängijatele väga hästi ja pakub neile lõputult palju meelelahutust.” 

EVOPLAY MÄNGUD KINGSWIN KASIINOS alusta siit  

Kingswin kasiino tervitusboonus

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE


KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD

Postitusi pole.

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »