sport uudised

OLYBET – BALTIMAADE UUE KORVPALLIILIIGA NIMESPONSOR

UUE KORVPALLIILIIGA NIMESPONSOR

BALTIMAADE UUE KORVPALLIILIIGA NIMESPONSOR

olybet kasiino logoUUE KORVPALLIILIIGA NIMESPONSOR
OlyBeti tegevdirektori sõnul sõlmiti sponsorleping esialgu kolmeks aastaks.

OlybetUUE KORVPALLIILIIGA NIMESPONSOR“Olles korvpalli suurtoetaja kogu Balti regioonis, oli omamoodi auasi panna uuele Eesti-Läti ühisliigale õlg alla kohe esimesest päevast,” tervitas OlyBeti tegevdirektor Veiko Krünberg uue 15 meeskonnaga Baltimaade suurima korvpalliliiga loomist.

“Korvpall on populaarsuselt tippspordiala nii Eestis kui Lätis, mistõttu tugevdab see koostöö kindlasti OlyBeti turupositsiooni Balti riikide juhtiva spordiennustusportaalina,” lisas Krünberg.

Eesti ja Läti Korvpalliliitude esindajad teavitasid üldsust OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga ametlikust algusest 19. septembril, mil alaliitude peasekretärid Keio Kuhi ja Edgars Šneps koostöölepingule alla kirjutasid.

Edgars Šneps uskus, et uus liiga loob kindlasti palju elevust. “Me loodame, et see toob rohkem publikut saali ja tõstab korvpalli populaarsust mõlemas riigis. Naiste liigade tasandil on meil koostöökogemus olemas ja loodame, et ühine ettevõtmine saab olema pikaajaline. Liiga loomise üheks indikaatoriks sai möödunud hooajal peetud Eesti-Läti tähtede mäng,” ütles Šneps.

Keio Kuhi sõnas, et ühise liiga idee hakkas küpsema juba mitu aastat tagasi. „Oleme lätlastega sel teemal rääkinud juba aastaid. Lõpliku tõuke andis meile kevadine vestlus Leedu kolleegidega, kui selgus, et Balti liiga uuel hooajal enam ei jätku. Sellest hetkest kuni tänaseni on toimunud väga tihe töö. Alati on lihtsam lõhkuda, aga väga palju energiat tuleb panna millegi uue ehitamisse. Ükskõik kellega me Eesti-Läti ideed arutasime, ütlesid ühest suust, et sellest võidavad kõik. Minul endal on suur usk ja ootus, et see liiga saab olema ambitsioonikas ja professionaalne,“ märkis Kuhi.

korvpall png boonused 1Eesti-Läti Korvpalliliiga otseülekandeid näeb Eestis Delfi TV ja Tallinna TV vahendusel. Delfi eetrisse jõuavad kõik mängud ning Tallinna TV hakkab mängude otseülekandeid tegema kahel korral nädalas – kolmapäeviti ja laupäeviti.

Keio Kuhi lisas, et vabalevisse tagasi astumine toob korvpalli propageerimisele kindlasti kasuks. „Esiteks kahekordistab korvpall oma telemängude arvu, lisaks laupäevale tekib juurde ka kolmapäev. Vabalevis jõuame vähemalt 70 tuhande inimeseni, kelleni me enne ei jõudnud.”

OlyBet on Olympic Entertainment Groupi online-kaubamärk, mis hõlmab netikasiinot, spordiennustust ning netipokkerit. OlyBet on veebipõhiste hasartmängude Baltikumi turuliider ning esimene litsentseeritud teenusepakkuja kõigis kolmes Balti riigis.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

X3000 KASIINO TERVITUSBOONUS

Jäta Kommentaar

Translate »