Arhiiv

OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMINE UUTELE MÄNGIJATELE! BOONUSED + TASUTA SPINNID + TURNIIRIDOLLARID

OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED

OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED

96
Kui Sul ei ole veel Olybet’is kontot, siis saad liitumise ja sissemaksega omale suurel hulgal erinevaid kingitusi!

Sul on võimalus valida, kas võtad omale kasiino või spordiennustuse eripakkumise.

Väga suurt erinevust pakkumistel ei ole, küll aga on oluline teada, et spordiennustuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane ja kasiinos mängimiseks 21-aastane.

Läbimängimise nõue on ülimalt soodne, kõigest 1 kord!

Olybeti kampaanialeht: ERAKORDNE TERVITUSPAKKUMINE UUELE KLIENDILE


OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED

 • Kampaania kestab kuni 28. veebruar 2021

KASIINO PAKKUMINE
€11 KASIINO BOONUSRAHA

€11 SPORDIENNUSTUSE BOONUSRAHA
11 TASUTA KEERUTUST
11 POKKERI TURNIIRIDOLLARIT
OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED loo konto oly11Antud pakkumises osalemiseks peab olema vähemalt 21-aastane.

 • Tee omale Olybet’is konto kasutades boonuskoodi  OLY11 
 • Seejärel tee oma Olybet’i kontole €11 sissemakse.
 • Saad omale €11 boonust! Seega on Sul kontol mängimiseks juba 22 eurot boonusraha!
  • Boonusraha (€22) tuleb mängida Olybet kasiino slotimängudes läbi kõigest 1 kord.
 • NB! See pole veel kõik, sest kui oled mänginud €22 eest, siis saad lisapreemiaks €11 spordiboonust!
  • Spordiboonus tuleb panustada läbi kõigest 1 kord koefitsiendiga 1.6+.
 • Kui spordiboonus on panustatud läbi, siis saad lisaks veel 11 tasuta keerutust slotimängus Book of Ra Deluxe!
 • Kõigele lisaks saad veel 11 turniiridollarit Olybet pokkeritoas mängimiseks!

OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED Ava Konto

SPORDIENNUSTUSE PAKKUMINE
€11 SPORDIENNUSTUSE BOONUSRAHA
€11 KASIINO BOONUSRAHA
11 TASUTA KEERUTUST
11 POKKERI TURNIIRIDOLLARIT
OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED loo konto bet11Spordiennustuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane ja kasiinos mängimiseks vähemalt 21-aastane.

 • Tee omale Olybet’is konto kasutades boonuskoodi  BET11 
 • Seejärel tee oma Olybet’i kontole €11 sissemakse.
 • Saad omale €11 boonust! Seega on Sul kontol panustamiseks 22 eurot boonusraha!
 • Kui oled spordis panustanud €22 eest (koef.1.6+), siis saad lisaks €11 kasiinoboonust!
 • Kui oled kasiinoboonuse mänginud 1 kord läbi, siis saad lisaks 11 tasuta keerutust slotimängus Book of Ra Deluxe!
 • Lisaks saad veel 11 turniiridollarit Olybet pokkeritoas mängimiseks!

OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED Ava Konto Sport

Nõuded ja tingimused

OLYBETI SÜNNIPÄEVA ERIPAKKUMISED

Kes saab osaleda?

Pakkumine kehtib kõigile uutele OlyBeti konto loonud vähemalt 21-aastastele klientidele.


Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?

Kampaania kehtib kuni 28.02.2021 23:59. Iga mängija saab kampaanias osaleda vaid ühe korra.

Uus liituja peab OlyBeti konto registreerimise esimeses etapis kasutama sooduskoodi OLY11, mis aktiveerib tervituskampaania. Seejärel tuleb mängijal teha oma vastloodud OlyBeti mängukontole vähemalt 11€ suurune sissemakse.
Näiteks kui mängija teeb oma esimese sissemakse täpselt 11€ väärtuses, siis lisame sissemakse järgselt omalt poolt 11€ (100%) boonusraha juurde.

Sissemakstud 11€ konverteeritakse boonusrahaks ja boonusraha saldos on seega kokku: 11€ sissemakse + 11€ boonus = 22€ boonusraha. Kui esimene sissemakse ületab ülalpool kirjeldatud suurust (ehk esimene sissemakse on suurem kui 11€), siis kõik üle selle ilmub mängukontole pärisrahas.

Kogu boonusraha (22€) = sissemakse (11€) + meie lisatud boonus (11€) tuleb ainult ühekordselt OlyBet kasiino slotimängudes läbi mängida. Ehk lihtsamalt kirjutades tuleb kampaania edukaks lõpetamiseks ainult 22€ ulatuses keerutusi teha. Kogu boonusraha tuleb läbi mängida 14 päeva jooksul alates hetkest kui see on laekunud mängija boonusraha kontole.


Mida ma võita saan?

Kui 22€ eest keerutusi slotimängudes tehtud, siis loetakse esimene etapp edukalt läbituks ning kõik boonusraha muutub pärisrahaks. Seejärel lisame Sinu kontole automaatselt 11€ boonusraha spordipanuste tegemiseks. Ka sellele boonusele kehtib ainult ühekordne läbimängukohustus meie spordiennustuse keskkonnas – ehk pakkumise edukaks lõpetamiseks tuleb vaid saadud 11€ ulatuses spordipanuseid teha. Kui kampaania edukalt läbi mängitud on, siis muutub jälle kõik boonusraha mängukontol pärisrahaks.

Pane aga tähele, et spordikampaania läbimängu arvestusse lähevad ainult matšieelsed (pre-match) ja live üksikpanused, kus koefitsient on vähemalt 1,6. Boonusrahaga saab küll ka mitmikpanuseid ja väiksemate koefitsientidega panuseid teha, kuid see ei edenda kampaania progressi.

Pärast spordikampaania edukat lõpetamist kõlab lõpuvile ja hakkab tulevärki lendama – 11 tasuta keerutust mängus “Book of Ra Deluxe” lisatakse Sinu kontole ning neid saad seejärel 7 päeva jooksul mängus kasutada!

Aga see ei ole veel kõik – trummipõrin! Kirsiks sellel juba märkimisväärsel koogil on see: iga uus klient, kes on konto registreerimisel promokoodi kasutanud ja nõuetekohase sissemakse teinud, saab lisaks 11 turniiridollarit meie pokkeri keskkonnas. Turniiridollarid on eriline valuuta, millega saab meie pokkeritoas katta kas osa või kõik soovitud pokkerilaua sisseostust.

Turniiridollarite saamiseks tuleb Sul vaid meie pokkeriprogramm arvutisse või telefoni laadida, sinna oma OlyBeti e-maili ja parooliga sisse logida ning omale pokkerialias valida. Seejärel lisame 1-2 tööpäeva jooksul lubatud 11 turniiridollarit Sinu vastloodud pokkerikontole ja saad Eesti parimat pokkerikeskkonda nautima asuda!


Muu igav, aga vajalik info:

Kogu boonusraha tuleb läbi mängida 14 päeva jooksul alates hetkest kui see on laekunud mängija boonusraha kontole. Kui kogu boonusraha enne konkreetse kampaania lõppu läbi ei mängita, eemaldatakse boonusraha kontolt meie lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Kasiinokampaanias lähevad läbimängimisel arvesse ainult OlyBeti kasiino slotimängudes tehtud panused.
Spordipakkumises lähevad läbimängukohustuse täitmise arvestusse vaid üksik, matšieelsed (pre-match) või live panused miinimumkoefitsientidel 1,6. Arvesse lähevad ainult võidetuks/kaotatuks märgitud panused, cashout’iga ega tagastamisele määratud panuseid ei arvestata. Segaduse vältimiseks ei tähenda see, et süsteem keelab teistsuguseid panuseid teha. Mitmikpanuseid ja üksikpanuseid alla 1,6 koefitsientidega ei arvestata aga läbimängukohustuse täitmiseks.

Pokkeritarkvaras tehtud panused ei kvalifitseeru antud kampaanias.

Boonusrahaga mängides peab ühe keerutuse/panuse väärtus olema vahemikus 0,1 – 5 €. See kehtib nii kasiino- kui ka spordikampaanias. Kui mängija rikub kampaaniareegleid ja ühe keerutuse/panuse väärtus on üle 5€, siis annab OlyBet kokku 3 hoiatust – süsteem tühistab automaatselt tehtud panuse. Kolmanda kampaaniareeglite rikkumise korral eemaldatakse mängija mängukontolt kogu boonusraha ja saadud võidud ning mängija eemaldatakse kampaaniast.

Boonus ei laiene ühelegi lauamängule, videopokkeri mängule ning Live-diileri mängule. Boonus ei laiene ka järgmistele sloti-mängudele: Victorious, Simsalabim, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Jungle Spirit: Call of the Wild, Blood Suckers II, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Wild Rockets, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon.

OlyBetil on õigus teha muudatusi kampaania tingimustes ja tühistada kampaania igal ajal.

Kehtivad Olybeti üldised reeglid ja õnnemängude reeglid ning boonuste reeglid.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

  Olybet Kasiino Tervitusboonus

OLYBET KASIINO ÜLEVAADE


OLYBET KASIINO KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »