Arhiiv

OPTIBET JALGPALLI KOMBOPANUSE ERI – NAUDI JALGPALLI JA VÕIDA SOODUSPANUS

JALGPALLI KOMBOPANUSE ERI

JALGPALLI KOMBOPANUSE ERI

93
Jalgpalli kombopanuse eri Optibet spordiennustuses.

Liitu Optibeti pakkumisega, tee sissemakse ja tee kombopanus (vähemalt 2 sündmust) jalgpallile. Seejärel saad eripreemia €5 sooduspanuse vabalt valitud spordile panustamiseks.

Sooduspanus on väga sarnane tasuta panusega, kus mängijal tuleb panustada kõigest paar senti panuse tegemisel. Saadud netovõidule puudub läbimängimise nõue.

Kombopanus on panustamisviis, kus panustatakse mitmele erinevale spordisündmusele ühe panusega. Aeg-ajalt kasutatakse ka teisi termineid, aga mõte jääb samaks: mitmikpanus, akumulaatorpanus, parlay panus, kompleksne panus, kombineeritud panus, ühendpanus, koondpanus.

JALGPALLI KOMBOPANUSE ERIOptibet spordiennustuse platvorm pakub mängijatele mitte ainult erinevaid spordipanuste võimalusi, vaid ka põnevaid kampaaniaid ja boonuseid, mis muudavad kogemuse veelgi nauditavamaks. Nende jalgpalli kombopanuse eripakkumine on hea näide sellest, kuidas nad püüavad oma mängijaid premeerida ja pakkuda lisaväärtust.

Jalgpalli armastajad saavad Optibet’i platvormil panustada paljudele erinevatele liigadele ja võistlustele üle kogu maailma, sealhulgas Meistrite Liiga, Euroopa Liiga, Copa Libertadores ja palju muud. Pealegi on jalgpallipanustel sageli paremad koefitsiendid ja spetsiaalsed turud, mis annavad mängijatele võimaluse suurendada oma potentsiaalset kasumit. Optibet pakub ka erinevaid panustamisvorme, nagu live panustamine, mis võimaldab mängijatel panuseid teha reaalajas mängude ajal.

Kui oled huvitatud jalgpallist ja soovid proovida oma õnne panustamises, siis ära jäta kasutamata Optibet’i jalgpalli kombopanuse eripakkumist. See on suurepärane võimalus saada lisaväärtust ja nautida põnevaid jalgpallimänge, kui proovid oma teadmisi ja analüüsioskusi panustamisel.


SAA OMALE €5 SOODUSPANUS

JALGPALLI KOMBOPANUSE ERI

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  17. märts kuni 19. märsts 2023
 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine


 • Ava Optibeti lehel “Minu Boonus” lehekülg.
 • Vali “Jalgpalli kombopanuse pakkumine”.
 • Tee oma Optibeti kontole vähemalt €5 sissemakse.
 • Panusta €15 või rohkem kombopanusena ühele või mitmele järgmistest jalgpalliliigadest: Inglismaa kõrgliiga, Saksamaa Bundesliga, Hispaania La Liga, Itaalia Serie A, Prantsusmaa Ligue 1 või Hollandi Eredivisie.
  • Kombopanusel peab olema 2 või enam sündmust.
  • Iga sündmuse koefitsient piletil peab olema vähemalt 1.50.
 • Pärast panuse tegemist saad preemiaks €5 sooduspanuse, mida saad kasutada panustamiseks vabalt valitud spordisündmusele.
 • Antud pakkumist saad kasutada 1 kord.
JALGPALLI KOMBOPANUSE ERI boonused-1   Optibet spordiennustus

OPTIBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


OPTIBET SPORT KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »