Arhiiv

OPTIBET SPORDIENNUSTUSE MITMIKPANUSTE BOONUS: RISKIVABAD PANUSED

MITMIKPANUSTE BOONUS

MITMIKPANUSTE BOONUS

90
Mitmikpanuste boonus kampaania pakub preemiaks kuni 70 € eest riskivabad panused vabalt valitud spordile.

MITMIKPANUSTE BOONUSHei, spordisõber! Esitleme eripakkumist Optibetilt, mis on suunatud mitmikpanuste meistritele. Kui otsid võimalust oma spordiennustuste oskused proovile panna ja samal ajal nautida riskivabu panuseid, siis see kampaania on mõeldud just sulle.

Kasuta võimalust ja haara omale kuni 70 € riskivabasid panuseid! Mitmikpanused ei paku mitte ainult suuremat võidupotentsiaali läbi kõrgemate koefitsientide, vaid nüüd, tänu Optibeti kampaaniale, lisab iga sinu panus võimalust teenida riskivabu panuseid.

Selleks, et saada maksimaalne arv riskivabu panuseid (koguväärtus 70 €), tuleb kokku panustada 600 € eest.


MITMIKPANUSTE BOONUS naisatleetSpordimaailm on täis põnevust ja mitmekesisust, tuues igale fännile midagi huvitavat. Alates NBA ja NCAA korvpallist kuni rahvusvahelise jalgpalli, kriketi, ragbi ja kurlinguni – iga päev pakub uusi võistlusi ja mälestusväärseid hetki.

 • NBA: Jooksev hooaeg koos kõikide meeskondadega, nagu Atlanta Hawks, Boston Celtics, Los Angeles Lakers ja paljud teised, pakub põnevaid mänge ja hetki​​.
 • NCAA korvpall: Erinevad konverentsid ja ülikoolid võistlevad praegu, pakkudes huvitavaid mänge ja võistlust​​.
 • Jalgpall: Erinevad liigad üle maailma, sealhulgas Premier League, Bundesliga, La Liga ja Serie A, on täies hoos, pakkudes fännidele põnevaid mänge​​.
  • CONCACAF W Gold Cup toimub 20. veebruarist kuni 10. märtsini Ameerika Ühendriikides. See on naiste rahvuskoondiste võistlus. Võistlus toimub 17. veebruarist kuni 10. märtsini 2024.

Hetkel toimuvad lisaks mainitud spordisündmustele ka kriketi, ragbi ja kurlingu võistlused. India ja Inglismaa vaheline kriketiseeria, Kuue Rahvuse ragbiturniir ja Scotties Tournament of Hearts kurlinguvõistlus pakuvad samuti põnevust ja kõrgetasemelist sporti. Need sündmused, koos NHL-i, golfi võistluste, MLS-i, UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Europa Liigaga, moodustavad rikkaliku spordikalendri, pakkudes erinevaid spordielamusi kogu maailmas.


ERIPAKKUMINE: MITMIKPANUSTE BOONUS

MITMIKPANUSTE BOONUS

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  26. veebruar kuni 31. märts 2024
 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine
 • Ava Optibet’i lehel kampaania ja liitu pakkumisega:
  KAMPAANIAD / SPORDIENNUSTUS / Mitmikpanuse fännid saavad 70€
 • Panusta: Tee mitmikpanuseid (kolm või rohkem sündmust sedelil) vähemalt 30 € eest mistahes spordisündmustele, koefitsiendiga 1.4 või kõrgem. Lubatud on kõik panusetüübid.
 • Saa Riskivabad Panused: Panustades kampaaniaperioodi jooksul teatud summas, antakse sulle vastavalt auhinnatabelile riskivabu panuseid.
  • Riskivaba panus kehtib vabalt valitud spordisündmusele panustamiseks maksimaalse koefitsiendiga 5.0.
  • Riskivaba panuse tegemisel tuleb panus teha oma rahaga. Kui panus kaotab, siis saad 100% panustatud raha tagasi. Tagasi saadud rahale puudub läbimängimise nõue.

MITMIKPANUSE AUHINNAD

Mitmikpanuste boonuse panusetasemeid arvestatakse kumulatiivselt, mis tähendab, et kui mängija teeb näiteks 120 € eest mitmikpanuseid, saab ta kolm 5 € suurust riskivaba panust.

TEHA PANUSEID AUHIND
30 € või rohkem 5 € riskivaba panus
80 € või rohkem 5 € riskivaba panus
120 € või rohkem 5 € riskivaba panus
170 € või rohkem 5 € riskivaba panus
220 € või rohkem 5 € riskivaba panus
300 € või rohkem 10 € riskivaba panus
400 € või rohkem 10 € riskivaba panus
500 € või rohkem 10 € riskivaba panus
600 € või rohkem 15 € riskivaba panus
button-alusta-siit-boonused-1  Optibet spordiennustus

OPTIBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


OPTIBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE
Translate »