Arhiiv

VAID TÄNA SAADAVAL €100 BOONUS JA TASUTA SPINNID

LISABOONUS JA SPINNID

LISABOONUS JA SPINNID

86
Lisaboonus ja tasuta spinnid! Ainult täna, 20. augustil, on Sul võimalus võtta omale GrandX kasiinos €100 suurune boonus ja tasuta spinnid slotikal Book of Admiral!

GrandX kasiino tänane lisaboonus on 31% kuni €100 + tasuta spinnid.

Alusta mängimist koos lisaboonusega, et proovida mõnda uut ja põnevat Amatic slotimängu. GrandX kasiinos on saadaval mitmed uued Amatic slotimängud. Reeglina on slotimängude RTP igati kõrge, mis tähendab rohkem ja suuremaid võite mängijatele. Slotimängudele lisaks on saadaval lauamängud: rulett, blackjack ja keno. Kõik mängud on saadaval nii päris- kui mängurahaga. Mängurahaga mängimiseks ei ole vaja kontot luua.

Book of Admiral jõudis kasiinodesse mais 2022. Mängu volatiilsus on üsna kõrge, mis tähendab, et võidud ei tule väga tihti, samas võidud on suured. Maksimaalne võit ühe mänguvooruga on 5000 x Sinu panus. Panuseid saab teha vahemikus €0.10 kuni €100. Mängus on 5 rullikut ja 10 võiduliini. Saadaval on scatter ja wild sümbolid. Mängusiseste tasuta keerutuste käigus on saadaval funktsioon “laienevad sümbolid”. Kõige väärtuslikum sümbol mängus on “Admiral”.

LISABOONUS JA SPINNID uued slotikad

GrandX boonuspakkumised on väga head, sest läbimängimise nõue kehtib vaid saadud boonusele. Kui boonus on aktiivne, siis mängid esmalt oma rahaga. Nüüd kui tuleb mõni suurem võit, siis saad boonuse tühistada ja teha väljamakse. Kui ei vea ja kaotad mängimisega sissemakstud raha, siis annab boonus Sulle veel ühe võimaluse saada soovitud suur võit.


KUIDAS OSALEDA
 

LISABOONUS JA SPINNID Book of Admiral

LISABOONUS JA SPINNID

 • Antud boonuspakkumine on saadaval:
  20. august 2022
 • Logi sisse oma GrandX kasiino kontole. Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto.
  Konto loomine GrandX kasiino tervitusboonus


 • Kampaania leiad GrandX lehelt:
  Boonused / 31 AASTAT TAASTATUD EESTI VABARIIKI!
 • Boonuse suurus on 31% kuni €100
  • Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on €20. Sellega sissemaksega saad ka tasuta keerutused. Tasuta keerutused saab slotikal Book of Admiral!
  • Maksimaalse €100 boonuse saamiseks tee sissemakse €323.
  • Boonusele ja tasuta spinnide võitudele kehtib läbimängimise nõue 20 korda. Reeglina on GrandX kasiinos boonuste läbimängimise nõuded kõrgemad, seega antud pakkumine on igati soodne.
button-vota-boonus-boonused-1

 

GrandX Tervituspakett

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE


GRANDX KASIINO KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »