Arhiiv

ANTHONY JOSHUA VS FRANCIS NGANNOU, 8. MÄRTS 2024 🥊🤼 @KOEFITSIENDID

Anthony Joshua ja Francis Ngannou

ANTHONY JOSHUA VS FRANCIS NGANNOU

Anthony Joshua ja Francis Ngannou on valmis kirjutama järgmise peatüki raskekaalu poksiajaloos, kui nad kohtuvad ringis selle aasta märtsis. See matš on põnev kohtumine kahe võitlusspordi gigandi vahel, kes mõlemad on tuntud oma võimsate löökide ja võitlusvaimu poolest. Ngannou, endine UFC raskekaalu meister, astub vastu poksiringis legendile Joshua’le, kes on end tõestanud kui üht parimat poksijat maailmas. See matš on tõeline jõuproov, mis paneb proovile mõlema võitleja oskused, vastupidavuse ja tahtejõu.

Anthony JoshuaHetkel pakutakse Francis Ngannou võidule üllatavalt kõrget koefitsienti, mis on 4.00 (Posido). See on panustajatele erakordselt soodne võimalus, arvestades Ngannou muljetavaldavat esitlust Tyson Fury vastu. Veel paar nädalat tagasi olid Francis Ngannou võidule pakutavad koefitsiendid isegi kõrgemad kui praegune 4.20, mis juba iseenesest pakub panustajatele erakordset väärtust, arvestades tema muljetavaldavat esitlust Tyson Fury vastu. Tundub, et kihlveokontorid on hakanud järk-järgult mõistma, et Ngannou võiduvõimalused pole sugugi utoopilised, vaid igati reaalsed. See koefitsiendi kohandamine peegeldab turu kohandumist ja panustajate kasvavat usku Ngannou võimesse üllatada, tehes tema võidule panustamise praegusel hetkel ahvatlevaks võimaluseks.

Anthony JoshuaKuupäev ja Koht: Anthony Joshua ja Francis Ngannou matš toimub reede, 8. märtsil, Riyadh’is, Saudi Araabias. See on üks 2024. aasta oodatuimaid raskekaalu matše, kus endine ühtne raskekaalu meister Joshua võtab vastu endise UFC raskekaalu meistri Ngannou​​​​​​.

Ajakava: Peamise matši algus on planeeritud toimuma kohaliku aja järgi peale südaööd, ehk siis juba 9. märtsil. Saudi Araabia on Eestist 1 tund ees. Seega võib eeldada, et Eesti aja järgi algab peamine matš südaöö paiku või veidi hiljem.

Matši Taust: Joshua, kes on pärast kolme järjestikust võitu 2023. aastal, sh detsembris toimunud muljetavaldav võit Otto Wallini üle, on selgelt valmis iga vastasega silmitsi seisma. Ngannou tegi oma profipoksi debüüdi oktoobris Tyson Fury vastu, lüües Fury pikali ja kaotades vaid ühe punktiga väga vaieldava otsusega​​​​. See üllatav hetk näitas Ngannou võimet konkureerida raskekaalu poksi tippudega. Ngannou esitus tõi talle laialdast tunnustust ja WBC paigutas ta oma raskekaalu edetabeli esikümnesse pärast seda matši​​​​.

Anthony Joshua vs Francis NgannouVõitluskaart ja Alakaardid:
Peale põhimatši on kinnitatud mitmeid huvitavaid lahinguid, sealhulgas:

  • Zhilei Zhang vs Joseph Parker
  • Rey Vargas vs Nick Ball
  • Mark Chamberlain vs Gavin Gwynne
  • Justis Huni vs TBC
  • Andrii Novytskyi vs Juan Torres
  • Ziyad Almaayouf vs TBC
  • Roman Fury vs TBC
  • Jack McGann vs TBC​​.

Panused ja Väljavaated: Matši eel peetakse Joshuat favoriidiks, kuid Ngannou on juba tõestanud, et ta on võimeline pakkuma üllatusi, nagu näitas tema debüütmatš Fury vastu. Joshua on tuntud oma võimsate löökide poolest ja Ngannou on demonstreerinud oma võimekust ka poksi ringis, tehes selle matši eriti intrigeerivaks​​.

Kokkuvõte: Joshua vs. Ngannou matš on tõeline raskekaalu kohtumine, mis toob kokku kaks spordimaailma giganti. Kuigi Joshua on kogenud poksi ringis, on Ngannou näidanud, et tal on võime üllatada. Kogu poksi- ja võitlusspordi kogukond ootab seda matši suure huviga, pakkudes kahtlemata põnevust ja dramaatilisi hetki.

Kihlveokontorite pakutavad koefitsiendid

Koefid seisuga 04. märts 2024

Kihlveokontor Anthony Joshua Francis Ngannou
Olybet 1.24 3.75
Optibet 1.23 3.64
Coolbet 1.22 4.05
Betsafe 1.22 4.00
Paf 1.21 4.20
Tonybet 1.22 3.80
Ninja 1.22 3.80
Posido 1.25 4.00
VivatBet 1.24 3.865
Jalla Casino 1.25 4.00

Anthony Joshua vs. Francis Ngannou Võrdlustabel

Anthony Joshua Francis Ngannou
Rahvus Briti Kameruni
Sünnikuupäev 15. oktoober 1989 5. september 1986
Pikkus 6′ 6″ (198 cm) 6′ 4″ (193 cm)
Ulatus 82″ (208 cm) Pole avaldatud
Profimatšid 30 1
Rekord 27 võitu (24 KO) – 3 kaotust 0 võitu – 1 kaotus
Saavutused Endine ühtne maailmameister (raskekaal) Endine UFC raskekaalu meister
Viimane Matš Võit Otto Wallini üle (detsember 2023) Kaotus Tyson Fury’le (oktoober 2023)
Stiil Tehniline löökide jõud, vastupidavus Tohutu löögijõud, võitlusvaim
Tugevused Tugev löögijõud, kogemus, tehnikad Üllatusfaktor, füüsiline jõud
Nõrkused Kaitse avatus kiirete vastaste vastu Piiratud kogemus professionaalses poksis

Joshua toob matši oma pikaajalise kogemuse ja tehnilise oskusteabe, samas kui Ngannou, hoolimata piiratud kogemusest professionaalses poksis, on tuntud oma tohutu löögijõu ja võitlusvaimu poolest, mida ta demonstreeris oma debüütmatšis Tyson Fury vastu.


Kevadel on tulemas veelgi suurem poksimatš: Tyson Fury kohtub Oleksandr Usykiga laupäeval, 18. mail 2024, Riyadh’is, Saudi Araabias. See matš on WBC, IBO, WBO, IBF, WBA (Super) ja The Ring maailmameistrivööde ühendamiseks 12-raundilises raskekaalu bout’is​​.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

PAF KASIINO ÜLEVAADE
Translate »