Kasiino Kingswin-kasiino Reload Boonus Tasuta spinnid

HAARA OMALE KOLMAPÄEVAL “AZTEC MAGIC” TASUTA SPINNID

AZTEC MAGIC

AZTEC MAGIC TASUTA SPINNID

84
Aztec Magic tasuta spinnid Kingswin kasiinos.

Kasuta iga kolmapäev suurepärast võimalust ja kogu kuni 125 tasuta spinni põnevas BGamingu slotimängus Aztec Magic! Võta osa Kingwin kasiino pakkumisest, kasutades ühte neljast saadaolevast boonuskoodist. Tee oma sissemakse valitud koodiga ja sukeldu tasuta keerutuste maailma, nautides Aztec Magicu põnevust ja võimalust suurteks võitudeks!

AZTEC MAGICAztec Magic on BGamingu loodud slotimäng, mis viib Sind asteekide maailma, pakkudes põnevat mängukogemust ja võimalust võita suuri auhindu. Mängul on keskmine volatiilsus ja RTP (teoreetiline tagasimakse protsent) on üsna korralik 96.96%​​.

Mängus on 5 rullikut ja 15 võiduliini, lisaks sellele on see varustatud nauditava disaini ja silmapaistvate animatsioonidega. Mängu sümbolite hulgas on asteekide sõdalane, kes toimib Wild sümbolina, suurendades võiduvõimalusi, asendades teisi mängusümboleid. Slotimäng - AZTEC MAGICIndia printsess toimib Scatter sümbolina ja võib vallandada tasuta keerutused, kui kolm või enam sellist sümbolit ilmuvad rullikutele.

Aztec Magic ei ole lihtsalt õnnemäng; see pakub ka visuaalselt kaasahaaravat kogemust, kus on rikkalikult asteekide kultuurile omaseid sümboleid ja taustu, mis loovad tõeliselt autentse atmosfääri​​.

Kokkuvõttes, kui oled huvitatud ajaloolistest teemadest ja naudid slotimänge, pakub Aztec Magic põnevat kogemust tänu oma keskmisest kõrgemale RTP-le, mobiilisõbralikkusele ja kaasahaaravale teemale.

AZTEC MAGICÜks põnev fakt asteekide kultuuri kohta on see, et nad olid silmapaistvalt osavad matemaatikud ja astronoomid. Asteekid lõid ühe kõige täpsema kalendrisüsteemi tolleaegses maailmas, mis koosnes kahest kalendrist: 365-päevasest päikesekalendrist põllumajanduslikuks planeerimiseks ja 260-päevasest rituaalkalendrist usulisteks ja ennustuslikuks kasutuseks.

Need kaks kalendrit töötasid koos, et määratleda aastaaegade, pühade ja rituaalide aegu, näidates nende keerukat arusaama ajast ja kosmosest.

Asteekide kultuuris oli inimohverdus oluline religioosne rituaal, mis oli sügavalt juurdunud nende uskumustes ja traditsioonides. Asteegid uskusid, et inimohverdused olid vajalikud, et hoida jumalaid rahulolevana ja tagada maailma tasakaal ja viljakus. Need rituaalid olid tihti seotud tähtsate kalendrisündmustega ja neid viidi läbi väga tseremoniaalselt. Ohverdati nii sõjavange kui ka vabatahtlikke, kes uskusid, et ohverdamine viib neid pärast surma kõrgemale eksistentsi tasandile.

TASUTA KEERUTUSED SLOTIKAL AZTEC MAGIC

AZTEC MAGIC logo

 • Kampaania toimub igal:
  Kolmapäeval (00:00 – 23:59 UTC; Eesti aeg +2h)

  • Kampaania leiad Kingswin lehelt:
   Pakkumised / Kolmapäeva Spinnisadu


 • Sissemakse €20 boonuskoodiga  DOMINATE1  annab 20 tasuta spinni.

 • Sissemakse €25 boonuskoodiga  DOMINATE2  annab 25 tasuta spinni.

 • Sissemakse €30 boonuskoodiga  DOMINATE3  annab 30 tasuta spinni.

 • Sissemakse €50 boonuskoodiga  DOMINATE4  annab 50 tasuta spinni.

Kokku on sul võimalus saada 125 tasuta spinni ja nii iga kolmapäev. Peale sissemakset ava slotimäng Aztec Magic ja naudi oma tasuta keerutusi.
Tasuta keerutuste võidud tuleb mängida läbi 30 korda.

button-alusta-siit-boonused-1

 

Kingswin Kasiino Tervituspakett

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE


KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Wolf Blaze Megaways
HIGH ROLLER KASIINO ÜLEVAADE
Translate »