Arhiiv

OLYPICKS TASUTA ENNUSTUSMÄNG: BAHRAIN GRAND PRIX 2024 🏁🏎️

Bahrain Grand Prix 2024

BAHRAIN GRAND PRIX 2024 🏆

95
Bahrain Grand Prix tasuta ennustusmäng Olybet spordiennustuses. 🏎️⏱️🚦

Bahrain Grand PrixTere, spordientusiast! 🌟 Võta osa OlyPicksi TASUTA osalemisega viktoriinist ja haara endale FREEBET! Sissemakset tegema ei pea, piisab vaid OlyBeti lehel konto omamisest. Kui sa veel pole kontot avanud, siis tee seda kohe, et pääseda ligi kaasahaaravale spordiviktoriinile. 🎉

OlyPicks on tasuta viktoriin, kus tuleb vastata etteantud küsimustele spordisündmuse kohta. Saavutatud õigete vastuste hulk määrab auhinna suuruse. Püüa saada maksimaalne arv õigeid vastuseid, et saada 20 € freebet! Olybet spordiennustuse tasuta panus (freebet) kehtib vabalt valitud spordisündmustele ja sellega saadud netovõidule puudub läbimängimise nõue.

KONTO LOOMINE


Bahrain Grand Prix 2024 toimub Bahreini rahvusvahelisel ringrajal Sakhir’is, tähistades sellega oma 20. aastapäeva. See on 2024. aasta hooaja avavõistlus ja esmakordselt toimub see laupäeva õhtul, pakkudes erakordset võidusõiduelamust. Grand Prix viiakse läbi 57 ringi jooksul, kusjuures raja pikkus on 5412 kilomeetrit. Üritus toimub 29. veebruarist 2. märtsini, millega tähistatakse Bahreini ringraja olulist verstaposti.

Bahrain Grand Prix 2024Nädalavahetuse ajakava on tihe, sisaldades erinevaid treeninguid, kvalifikatsioone ja võidusõite mitmele võistlusklassile, sealhulgas FIA Formula 3 ja Porsche Sprint Challenge Middle East. Grand Prix peamine sündmus algab laupäeval, 2. märtsil kell 18:00 kohaliku aja järgi (Eesti aeg -1h), pakkudes 120 minutit või 57 ringi pikkust põnevust.

Lisaks on üritusele pühendatud mitmeid eriüritusi, sealhulgas ajalooliste F1 autode demonstratsioon esinemised ja kuulsate pilootide paraad. Tähelepanu on pööratud ka publiku meelelahutusele, pakkudes laia valikut F1-teemalisi kogemusi ja tegevusi F1 Fanzone’is.

Rohkem infot võistluse, ajakava ja lisategevuste kohta leiate Bahrain International Circuit’i ametlikult kodulehelt ja Formula 1 veebilehelt​​​​​​.


ENNUSTUSMÄNG: BAHRAIN GRAND PRIX 🏁

BAHRAIN GRAND PRIX 2024

 • Küsimustele saab vastata kuni 02. märts 2024, kell 16:59:59
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Bahrain Grand Prix


 • Kui oled loginud sisse oma Olybeti kontole, siis vali ülalt menüüst:
  “FREE-TO-PLAY MÄNGUD” > BAHRAIN GP > MÄNGI

  • Vasta kuuele etteantud küsimusele.
  • Võidetud freebeti saab kasutada vabalt valitud spordile nii mängueelse kui live panusena (koef.1.5+).
  • Freebeti netovõit on pärisraha, lisatingimused puuduvad.

Auhinnad:

 • Saa 6 õiget vastust ja võidad 20 € FREEBETI! 🏆
 • Saa 5 õiget vastust ja võidad 5 € FREEBETI! 💰
BAHRAIN GRAND PRIX 2024 - nupp "MÄNGIMA"  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Prontobet €1000 boonus - alusta võimsalt
   Translate »