Arhiiv

CHANZ KASIINO VEEBRUARI AARDEJAHT KAMPAANIA 🗺️🧭

Veebruari Aardejaht

AARDEJAHT KAMPAANIA 🏴‍☠️

84
Veebruari Aardejaht kampaania Chanz kasiinos. 🗺️ 💰

Osale Chanz kasiino põnevas Aardejahis! 🏴‍☠️✨ Aardejaht pakub sulle võimalust sukelduda igapäevaste kasiino ülesannete maailma, mis viivad sind samm-sammu haaval lähemale hiilgavatele rahalistele auhindadele. See on seiklus, kus iga samm on täis põnevust ja võimalusi avastada peidetud rikkusi.

Mida on võimalik võita? 💰🔑 Suur loosimine leiab aset 1. märtsil, kus auhinnafondis säravad rahalised auhinnad, alates €200 peauhinnast kuni €10 väiksemate auhindadeni, mida jagatakse kokku 20 õnneliku vahel.

Tähelepanu: Tasuta spinnide varakamber avaneb vaid nendele mängijatele, kes on teinud sissemakse ja panustanud vähemalt €20 viimase kahe päeva või kampaaniaperioodi jooksul. Maksimaalselt on võimalik koguda 15 kuldmünti, aga kui leiad teemanti, ootab sind veel 50 tasuta spinni lisaboonus.

Auhindadest saadud spinnid ja rahalised võidud käsitletakse pärisrahana, mis tähendab, et neid ei pea läbimängima.

Kas oled kuulnud lugu Oak Islandi aare kohta? See on üks pikaealisemaid ja kuulsamaid aardejahi lugusid maailmas, mis on paelunud inimesi juba rohkem kui 200 aastat. Oak Island asub Nova Scotia rannikul, Kanadas, ja legendid räägivad seal peidetud suurest aardest.

Veebruari Aardejaht - teemantidLugu sai alguse 1795. aastal, kui kolm noort meest avastasid Oak Islandil vana, looduslikust ümbrusest eristuva süvendi. Nad alustasid kaevamist, lootes leida aaret. Kaevates jõudsid nad erinevatele sügavustele, kus leidsid mitmeid puidust platvorme, kuid aaret nad ei leidnud. Kaevamistööd jätkusid järgnevate aastakümnete jooksul, kusjuures iga uue kaevamisega lisandus saarele veelgi enam müsteeriumi. Leiti kivitahvleid salapäraste kirjade ja sümbolitega, mis viitasid suure aarde olemasolule sügaval maa all.

Aastate jooksul on paljud aardekütid ja uurimisrühmad püüdnud Oak Islandi saladust lahendada, investeerides tohutult aega, raha ja ressursse. On leitud mitmeid ajaloolisi esemeid ja struktuure, mis viitavad varasematele asustustele või tegevustele saarel, kuid suurt aaret, millest legendid räägivad, ei ole siiani leitud.

Teooriad Oak Islandi aarde päritolu kohta on mitmekesised, ulatudes piraatide peidetud varandusest ja Marie Antoinette’i kadunud juveelidest kuni Vabamüürlaste saladusteni. Mõned isegi spekuleerivad, et saarel võib peituda iidne templirüütlite aare.

Hoolimata arvukatest katsetest ja tehtud avastustest, Oak Islandi aare jääb üheks suurimaks lahendamata mõistatuseks aardejahilugudes. See näitab, kuidas inimeste lootus leida peidetud varandusi ja saladusi on aegade jooksul inspireerinud lugematuid ekspeditsioone ja seiklusi, hoolimata ohtudest ja väljakutsetest, mis nende teele satuvad.


CHANZ KASIINO VEEBRUARI AARDEJAHT KAMPAANIA

VEEBRUARI AARDEJAHT

  • Kampaania toimub ajavahemikul:
    16. veebruar kuni 29. veebruar 2024


  • Osalemiseks täida igapäevaseid ülesandeid, mis on sinu teejuhiks läbi veebruari aardejaht kampaania. Iga läbitud ülesande eest saad ühe pileti kampaania pealoosimisele, suurendades nii oma võiduvõimalusi. Ülesandeid võid täita omas tempos ja järjekorras, kuid iga ülesanne on läbitav ainult üks kord.
  • Peale rahaliste auhindade, kui täidad kõik kampaaniaperioodi ülesanded, lisatakse 50 Tasuta Spinni sinu kontole 1. märtsil kell 13:00. Oluline on märkida, et tasuta spinnidest saadud võitudele ja rahalistele auhindadele ei kehti läbimängimisnõuded.

Peaauhinnad:

  • 1. koht: €200
  • 2. koht: €100
  • 3. koht: €50
  • 4.–20. koht: €10

Ära lase sellel võimalusel libiseda! Sukeldu seiklusesse, täida ülesandeid ja avasta, millised aarded sind ees ootavad. 🗝️💎

Mängima Chanz kasiinos  Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »