Arhiiv

CHANZ KEVADMÄRGID: KAMPAANIA TÄIS PÕNEVUST JA AUHINDU!

CHANZ KEVADMÄRGID

CHANZ KEVADMÄRGID

87
Chanz kevadmärgid kampaania.

Kevadmärgi kampaania on Chanz kasiino eriline viis tähistamaks kevade saabumist. Kampaania kestab 17. maist kuni 30. maini. Selle aja jooksul on peidetud Chanz veebilehele värvilisi kevadeteemalisi märke. Mõned neist märkidest on rohkem kui lihtsalt kaunid pildid – need sisaldavad põnevaid üllatusi, nagu näiteks tasuta spinne, mida saad kasutada ise või jagada sõbraga!

Kui suudad leida vähemalt 24 märki kampaania jooksul, osaled automaatselt peaauhinna loosimises, mis toimub päev pärast kampaania lõppu, 31. mail. Chanz kampaania auhinnafond sisaldab 13 auhinda: esimene koht võidab 300 eurot, teine koht 200 eurot ja kolmas koht 100 eurot. Lisaks saavad 10 õnnelikku mängijat igaüks 50 tasuta spinni.

Kevade tähistamine pole kunagi olnud nii lõbus ja põnev!

CHANZ KEVADMÄRGID


LEIA MÄRGID JA SAA OMALE AUHIND

CHANZ KEVADMÄRGID

  • Kampaania toimub ajavahemikul:
    17. mai kuni 30. mai 2023
  • “Maikuu märgikampaania” kampaania leiad Chanz lehelt kampaaniate alt.

  • Leides vähemalt 24 märki, pääsed automaatselt 31. mail toimuvale peaauhinna loosimisele. 13 auhinda ootavad võitjaid, sealhulgas €300 esikohale, €200 teisele ja €100 kolmandale kohale. Veel 10 mängijat võidavad igaüks 50 tasuta spinni.
  • Tasuta Spinnide märgid on erilised ja neid saavad kasutada vaid need mängijad, kes on teinud oma Chanz kontole sissemakse ja panustanud vähemalt 20 euro eest kas viimase seitsme päeva jooksul või kampaania toimumise ajal.
  • Kampaania raames võidetud raha ja tasuta spinnide võitudele puudub läbimängimise nõue.

  • “Raha on kuningas!” on Chanz kampaania väärtuslikem ja haruldasem märk. See ilmub Chanz lehele ainult üks kord päevas kampaania jooksul. Kui oled see õnnelik mängija, kes selle märgi leiab, saad koheselt 25 eurot rahalise auhinnana! Raha märk on tõeline päevapüüdja ja lisab kampaaniale veelgi rohkem põnevust.
CHANZ KEVADMÄRGID  Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »