Arhiiv

EESTI VS POOLA OLYPICKS: TASUTA OSALEMISEGA VIKTORIIN FREEBET AUHINDADEGA ⚽️

EESTI VS POOLA OLYPICKS

EESTI VS POOLA OLYPICKS ⚽️

94
Eesti vs Poola Olypicks tasuta osalemisega viktoriin – võida omale 20 € freebet! 🆓

Tere, jalgpallisõber! ✨ Ära jäta kasutamata võimalust osaleda OlyPicks’i eksklusiivses viktoriinis ilma ühegi rahalise kohustuseta ja haara võimalus võita endale freebet! Sissemakset pole vaja teha, piisab vaid OlyBet konto olemasolust. Kui sul veel kontot ei ole, on nüüd suurepärane aeg registreeruda ja sukelduda põnevasse viktoriinide maailma. 🥳

Osale tasuta viktoriinil, mille keskmes on Eesti vs Poola jalgpallimatš, mis toimub 21. märtsil 2024. Sinu eesmärk on teha teha kuus ennustus, kus iga õige vastus viib sind lähemale peapreemiale – 20 € suurusele freebet’ile OlyBet spordiennustuses. Freebet on tasuta panus, mida saab kasutada mistahes spordialal. Ja mis kõige parem – freebetiga teenitud netovõitudele puudub läbimängimise kohustus. Pane oma sporditeadmised proovile ja võida auhindu ilma rahalise panuseta!

OLYBET SPORDIENNUSTUS

KIHLVEOKONTORITE KOEFITSIENDID ⚽️

Seisuga 14. märts 2024.

Poola Viik Eesti
Betsafe 1.19 7.00 19.00
Coolbet 1.18 6.75 18.00
Jalla 1.20 6.70 14.75
Ninja 1.20 6.33 15.00
Olybet 1.17 7.20 17.00
Optibet 1.22 7.18 15.91
Paf 1.22 6.00 12.00
Posido 1.20 6.70 14.75
Tonybet 1.18 6.40 15.00
VivatBet 1.208 6.7 14.00
X3000 1.22 6.00 12.00

EESTI VS POOLA KOHTUMINE ⚽️

21. märtsil 2024, kell 21:45 Eesti aja järgi, kohtuvad Eesti ja Poola jalgpallikoondised Varssavis, Narodowy staadionil, UEFA Euro 2024 valiksarja raames. See matš peegeldab kahe meeskonna pikaajalist rivaliteeti, kus Poola on enamasti olnud peal.

Eesti vs PoolaKuigi formaalselt võrdsetel alustel, peetakse Poolat selgeks favoriidiks, arvestades nende koduväljakueelist ja varasemat edukust suurturniiridel. Poola press on jagunenud Eesti võiduvõimaluste osas, pakkudes neid 2% ja 20% vahele, peegeldades nii meeskondade vahelist suurt tasemevahet kui ka jalgpalli ettearvamatust.

Poola koondis seisab silmitsi suure survega, kuna viimase kümne aasta suurimaks põrumiseks peetakse finaalturniirilt kõrvalejäämist. Samal ajal rõhutatakse Poola koondise kindlat väravavahti Szczesnyt ja Lewandowski paranenud vormi, kuigi meeskonna üldine mängustiil ja identiteet on küsimärgi all. Eesti loodab aga üllatusvõidule, toetudes kindlale kaitsemängule ja võimalusele ära kasutada Poola meeskonna pressingu all tekkivaid vigu.

Alates 2005. aastast on toimunud neli kohtumist, millest kolm on lõppenud Poola võiduga. Eesti meeskond, olles võitnud ühe mängu 2012. aastal Tallinnas skooriga 1-0, on näidanud, et suudab pakkuda tugevat konkurentsi isegi vastamisi traditsiooniliselt tugevamate vastastega. See varasem üllatusvõit annab lootust, et Eesti võib taas kord näidata oma tugevust ja pakkuda märkimisväärset vastupanu.

Mõlema meeskonna jaoks on see kohtumine ülioluline, kuna tulemused mõjutavad nende võimalusi pääseda Euro 2024 finaalturniirile. Poola peab oma koduväljaku eelist ära kasutama, samal ajal kui Eesti jaoks on see suurepärane võimalus demonstreerida oma võimekust ja ehk isegi korrata ajaloolist võitu. Eesseisva mängu puhul võib kindel olla, et mõlemad tiimid annavad endast kõik, pakkudes jalgpallisõpradele meeldejäävat ja pingelist lahingut.

EESTI VS POOLA OLYPICKS ERIPAKKUMINE ⚽️

Eesti vs Poola

 • Küsimustele saab vastata kuni kohtumise alguseni:
  Neljapäev, 21. märts 2024, kell 21:45
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Eesti vs Poola OlyPicks kampaania on saadaval kõigile, kellel on OlyBetis konto. 🆓
  Spordiennustuste tegemiseks nõutav vanus on 18+.
 • Logi sisse oma Olybeti kontole ja seejärel vali:
  FREE-TO-PLAY MÄNGUD / OLYPICKS / POLAND VS ESTONIA

  • Osalejatel on võimalus vastata küsimustele üks kord, tagamaks kõikidele võrdseid võimalusi.
  • Vasta kuuele küsimusele Eesti vs Poola mängu kohta.

OLYPICKS VIKTORIINI AUHINNAD 🎉

 • Kuus õiget vastust: 20 € FREEBETI! 🏆
 • Viis õiget vastust: 5 € FREEBETI! 💰

🚀 Osale viktoriinil ja võida omale teenitud tasuta panus!

EESTI VS POOLA OLYPICKS KÜSIMUSED

Esitleme teile meie prognoose Eesti vs Poola viktoriini küsimustele. Oluline märkus: need ennustused põhinevad meie analüüsidel ja vaatlustel, kuid tuleb meeles pidada, et spordimaailmas võib kõik alati üllatada ning lõplikud tulemused on ettearvamatud kuni mängu viimase sekundini.

 1. Eesti vs Poola jalgpallKas Poola võidab esimese poolaja?
  • Jah
  • Ei

  Põhjendus: Eesti ja Poola mängud on tihti tasavägised algusest peale, ning Eesti võib keskenduda kindlale kaitsemängule, et hoida esimese poolaja viigiseisuni.


 2. Kas Eesti lööb normaalajal värava?
  • Jah
  • Ei

  Põhjendus: Võttes arvesse Eesti varasemaid esitusi ja potentsiaali üllatada, võib Eesti leida võimaluse skoorida, eriti kui mängu tempot ja taktikat kohandatakse vastavalt vajadusele.


 3. Mitu väravat lüüakse normaalajal?
  • 0-2
  • Täpselt 3
  • 4+

  Põhjendus: Arvestades Eesti kaitsele orienteeritud strateegiat ja potentsiaalseid raskusi läbimurdelise ründemängu loomisel Poola vastu, on tõenäoline, et mäng jääb väravate arvult tagasihoidlikuks. Eesti võimalused skoorida võivad olla piiratud, samal ajal kui Poola, hoolimata oma tugevast ründest, võib leida Eesti kaitse raskesti murtavana, mis viitab väravate koguarvu jäämisele kahe või vähema piiridesse.


 4. Mis juhtub normaalajal esimesena?
  • Värav
  • Kaart
  • Mitte kumbki

  Põhjendus: Arvestades Eesti ja Poola meeskondade ettevaatlikku lähenemist olulistele mängudele, võib oodata, et mõlemad tiimid alustavad kohtumist konservatiivselt, keskendudes pigem vastase rünnakute neutraliseerimisele kui agressiivsele ründemängule või riskantsetele rikkumistele. Selline strateegia vähendab varajaste väravate ja kaartide tõenäosust, tehes tõenäoliseks stsenaariumi, kus esimesena ei juhtu kumbki neist sündmustest. Lisaks on tõenäoline, et Poola lülitab teise käigu sisse alles mängu lõppfaasis, kui nad tunnevad suuremat survet tulemuse saavutamiseks.


 5. Kas Karl Jakob Hein teeb normaalajal vähemalt 5 tõrjet?
  • Jah
  • Ei

  Põhjendus: Arvestades Poola ründajate kvaliteeti, on tõenäoline, et Eesti väravavaht, Karl Jakob Hein, saab mitmeid võimalusi näidata oma oskusi tõrjete sooritamisel.


 6. Kas normaalajal lüüakse vähemalt 10 nurgalööki?
  • Jah
  • Ei

  Põhjendus: Mängu alguses võivad mõlemad meeskonnad võtta ettevaatliku lähenemise, kuid eriti mängu lõpuosas võib oodata väga suurt Poola survet Eesti väravale, eriti kui mänguseis seda nõuab. See intensiivistunud rünnakutegevus, kus Poola otsib viisi Eesti kaitse murdmiseks, suurendab oluliselt nurgalöökide arvu. Seetõttu on tõenäoline, et normaalajal tekib rohkelt nurgalööke mõlemalt poolt, kajastades meeskondade püüdlusi värava löömiseks.


UFC Olypicks button 

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   X3000 KASIINO TERVITUSBOONUS
   Translate »