Arhiiv

OLYPICKS TASUTA ENNUSTUSMÄNG: “EESTI VS SOOME” ⚽

Eesti vs Soome

EESTI VS SOOME ⚽

94
Eesti vs Soome jalgpalli tasuta ennustusmäng Olypicks! ⚽

Olybet lehel on sul võimalus osaleda tasuta ennustusmängus, kus tuleb vastata küsimustele Eesti vs Soome mängu kohta. Kui saad 5 või 6 õiget vastust, võidad omale vastavalt 5 € või 20 € tasuta panuse. Tasuta panus (freebet) on Olybet spordiennustus, mida saab kasutada vabalt valitud spordile. Tasuta panuse netovõit on pärisraha, millele puudub läbimängimise nõue.


Eesti vs Soome jalgpallikoondised kohtuvad omavahel sõprusmängus 26. märtsil 2024, pärast mõlema meeskonna kaotust EM-i valiksarja play-off’i poolfinaalides. Eesti koondis kaotas Poolale tulemusega 1:5 ja Soome Walesile 1:4. See mäng pakub mõlemale meeskonnale võimalust parandada oma vigu ja valmistuda ette tulevasteks väljakutseteks.

Eesti vs Soome Ragnar KlavanEesti koondis teeb selle mängu eel läbi olulise muudatuse, kuna pikaaegne keskkaitsja Ragnar Klavan, kes on andnud suure panuse koondise edusse, on teatanud, et lõpetab oma rahvuskoondise karjääri. Klavan rõhutas, et on aeg teha ruumi noorematele mängijatele, pärast lootusi EM-ile pääseda, mis kahjuks ei täitunud. Klavani lahkumine on Eesti koondise jaoks märkimisväärne, kuid see avab uksi uutele talentidele end tõestada.

Eesti vs SoomeEesti ja Soome on ajalooliselt olnud võrdsete võimete ja oskustega vastased, kusjuures viimasest 37 kohtumisest on Eesti võitnud 10 ja viigistanud samuti 10. Viimati kohtusid Eesti vs Soome 2023. aasta jaanuaris Portugalis peetud maavõistlusel, kus Eesti võitis 1:0.

Eesti meeskond treenib enne kohtumist Austrias ja saabub Soome esmaspäeva õhtul, andes märku tõsisest ettevalmistusest ja soovist võita. Pääsmed mängule on müügil Soome jalgpalliliidu kodulehel 40 euro eest kuni esmaspäeva, 25. märtsi hommikuni.

Mängu näeb otsepildis TV6 vahendusel, pakkudes jalgpallisõpradele võimalust elada kaasa põnevale naabritevahelisele heitlusele.


OLYPICKS: EESTI VS SOOME

Eesti vs Soome Tasuta ennustusmäng

 • Olypicks ennustusmängus saab osaleda kuni Eesti vs Soome kohtumise alguseni, teisipäeval, 26. märtsil 2024, kell 18:59:59
  • Kampaanias saavad osaleda kõik Olybeti mängijad (vanus 18+).
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Kui oled loginud sisse oma Olybeti kontole, siis vali menüüst:
  FREE-TO-PLAY-MÄNGUD / OlyPicks – Eesti vs Soome; T, Märts 26, 2024
 • Vasta etteantud kuuele küsimusele.
  • 5 õiget vastust annab 5 € tasuta panuse.
  • 6 õiget vastust annab 20 € tasuta panuse.
 • Tasuta panus kehtib vabalt valitud spordile koefitsiendiga 1.5 ja kõrgem. Freebeti netovõit on pärisraha, millele puudub läbimängimise nõue.

button mangima boonused 11  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   KANUUNA KASIINO ÜLEVAADE
   Translate »